Jarocin-Festiwal - 2006-07-22 14:09:26

Myślę, że warto odkopać trochę wpisów do naszej księgi. Wpisy od chwili powstania www.Jarocin-Festiwal.com, czyli od 1999 roku. W sprawie wykorzystania we wszelkiego rodzaju środkach masowego przekazu i innych prosimy pytać. Gazety, które kłamią i TV, która kłamie nie dostaną zezwolenia na przedruk lub jakiekolwiek wykorzystanie.


Tuesday 06/20/2000 12:03:20am
Name:     Berger
Ja tam nie wiem. W osiemdziesiatym siodmym bylem, pralismy sie po mordach. W osiemdziesiatym osmym bylem, pralismy sie po mordach. Wszystko, co najlepiej pamietam z tamtych czasow, to ze ciagle ktos chcial sie prac po mordach, zabieral buty i wyrywal znaczki razem z kieszeniami. Na koncert do remontu szlo sie jak na wojne/ w najgorszych ciuchach i trampkach, zeby nie bylo szkoda. Na Starowce byl jeden wielki remake Powstania Warszawskiego, wszyscy bez wyjatku sie napierdalali. I nad czym tu sie rozwodzic. Zasrana cholota zamiast trzymac sie razem robila sobie sama kolo dupy. Po;owa z tych ludzi zostalaby dzisiaj dresiarzami, gdyby byla troche mlodsza. To ja juz wole patrzec jak te dzieci coca coli buntuja sie na tym durnym przystanku Woodstock. Niby takie sezony, ale przynajmniej spokoj i cisza. Nikt nikogo nie chce zamordowac. A o to przeciez chodzilo.

tło foto upadłość konsumencka warszawa projekty logo łóżka radom Mrzeżyno pokoje domki letniskowe sobieszewo przewóz osób wielkopolska http://www.czan.com.pl/ http://ligiesportu.pl/