Jarocin-Festiwal - 2007-05-11 00:08:19

http://www.loveservice.band.pl/jarocin0806_03.jpg

http://www.loveservice.band.pl/jarocin0806_01.JPG

Kotlet (mp3 z demo)
Piosenka (mp3 z demo)Zdjęcia ze strony zespolu www.loveservice.band.pl

Z forum Love Service


mogło być lepiej, ale ci nieliczni ludzie, którym chciało się znaleźć pod Małą Sceną nawet się bawili.

Nie wszyscy z nas wytrzymali kondycyjnie trudów podróży i dodatkowo wymęczyło ich mocno wyczekiwanie na słońcu na nasz koncert... Po drugie czuliśmy duży dyskomfort nie słysząc się dobrze nawzajem na scenie a na lepsze ustawienie odsłuchów nie było już czasu. No i po trzecie po raz pierwszy tańczyłem na scenie i "śpiewałem" chórki co mogło być bolesnym doświadczeniem dla publiczności (nie wiem, nie widziałem i nie słyszałem siebie ;).

Zespoły, które wygrały lub zostały wyróżnione (przynajmniej te, które słyszałem) wykazały się od nas większym zgraniem i obyciem ze sceną. Lepiej też wpasowały się muzycznie w dominujący w sumie punkowy klimat festiwalu. Nie powinno to dziwić bo w sumie nasze nietypowe ska krótko gramy z sobą, a w obecnym składzie to już w ogóle prawie nie graliśmy ;).

Mimo wszystko jednak wracamy w pewnym sensie wygrani. Dostaliśmy się na festiwal dzięki dwóm utworom nagranym ponad rok temu po dwóch miesiącach wspólnego próbowania. Mimo licznych perturbacji i zmian w składzie zostaliśmy zauważeni, nawiązaliśmy kilka kontaktów i może urodzą się z tego jakieś koncerty - kto wie, może w Jarocinie za rok ;). Jesteśmy też na pewno mądrzejsi o kolejny, w tym wypadku, wyjątkowy koncert. Teraz może być tylko lepiej :)

jarocin.pun.pl Rowy pokoje waluta 點評酒店 萨克德佐尔镇 psycholog Piła