Skywalker - 2007-05-28 11:52:10

Bo piszą o nim tak:

Minimax W Jarocinie
Mariusz Owczarek, 2007.05.28
Minimax W Jarocinie 
Legendarna osobowość radiowej Trójki, Piotr Kaczkowski, będzie gospodarzem trzeciego dnia Jarocin Festiwal 2007

Mamy wielką przyjemność poinformować, że gospodarzem trzeciego dnia JAROCIN FESTIWAL 2007 będzie niezwykła osobowość radiowa - Piotr Kaczkowski. W Polskim Radiu, z którym związany jest od 17 roku życia zrealizował prawie 13 tysięcy audycji. Od 1968 r. prowadzi nadawany w Trójce w niedzielę od 21.00 do 24.00 i w piątki w godz. 0.00 - 2.00 program „Minimax”. Według badań z grudnia 2004 r. każdego programu słucha średnio 550 000 osób.

Od 2003 r. Piotr Kaczkowski przygotowuje zestawy kilkunastu utworów wyselekcjonowanych spośród płyt nadsyłanych do „Minimaxu” przez debiutujące polskie zespoły. Dotychczas ukazały się 4 płyty z serii „minimax pl”, na których miało szansę zadebiutować około 60 zespołów, wybranych spośród blisko ośmiuset. Wiele grup wypromowanych w audycji „Minimax” i na płytach „minimax pl”, nagrało już swoje pełne albumy, jak chociażby The Car Is On Fire, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Oranżada czy Freak Of Nature.

22 lipca podczas JAROCIN FESTIWAL 2007 niektóre zespoły z płyt „minimax pl” Piotr Kaczkowski przedstawi w kilkugodzinnym bloku. Wkrótce poznamy szczegóły programu „Minimax Jarocin pl”.

22 lipca na jarocińskiej scenie wystąpi również KAZIK & BULDOG. Festiwal zakończy się koncertem brytyjskiego ARCHIVE - zespołu, który dla polskich słuchaczy odkryła radiowa „Trójka”, a przede wszystkim Piotr Kaczkowski w programach „Minimax”. Przypomnijmy, że utwór „Again” z albumu „You All Look The Same To Me” przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów radiowej „Trójki”, a w ogóle na liście Marka Niedźwieckiego gościł ponad 70 tygodni.

Materiały ze strony www.minimax.info

beton towarowy pyskowice noclegi w Mrzeżynie grzejniki wrocław xiaoka.pl wynajem autobusów Piła