Jarocin-Festiwal - 2008-07-03 09:37:57

Niestety. System głosowania skomercjalizowano. Kto będzie miał więcej kasy ten wygra.

Ten sposób głosowania stosowano już w Węgorzewie i nie sprawdził się. Można się o tym dowiedzieć choćby od uczestników tego Festiwalu.

Będziesz na Teneryfie? Nie zapomnij zagłosować na zespół kumpla! Jak masz kumpli trzech, to możesz na nich pogłosować też!

O sposobach głosowania [ur=http://jarocin.pun.pl/viewtopic.php?id=405l]dyskutowaliśmy już na tym forum[/url]. Było wiele ciekawych głosów. Szkoda, że organizatorzy nie skorzytsali z tych pomysłów.

Oto komunikat organizatorów:

Konkurs Młodych Kapel w komórce

18 zespołów, różne gatunki muzyczne i odmienni wykonawcy, a nagroda publiczności – Złoty Kameleon – tylko jedna. Dlatego zespoły biorące udział w Konkursie Młodych Kapel w ramach Jarocin Festiwal będą mogły w tym roku po raz pierwszy zachęcać publiczność do oddawania głosów za pośrednictwem… smsów51 groszy – tyle kosztuje oddanie głosu na jeden z 18 zespołów biorących udział w tegorocznym Konkursie Młodych Kapel. Sms-owy system pozwoli wskazywać najlepsze – zdaniem publiczności – zespoły nie tylko w trakcie trzydniowego festiwalu (między 18 a 20 lipca), ale już dwa tygodnie przed jego rozpoczęciem. Aby oddać głos na jeden z zespołów wystarczy wpisać w wiadomości GJ JAROCIN oraz numer zespołu i wysłać smsa pod numer 7037. Koszt smsa 50 GR. (61 GR. Z VAT).

Treści SMSów nie podajemy.

calivita żywa skała morska administrowanie stronami internetowymi www przeprowadzki kraków Łeba kwatery soudal wrocław transport Piła nagumie http://maniawypoczywania.pl/