Jarocin-Festiwal - 2008-07-31 00:48:47

Z innego forum:

# Konferencja prasowa organizatorów FMR  –  arogancja i  brak szczerej dyskusji a tym samym brak szacunku dla uczestników konferencji (była tam głównie festiwalowa publiczność)   .. Na pytanie  dlaczego nie został zaproszony laureat publiczności z tamtego roku … bodajże Michał Wiraszko stwierdził że wokalista grupy JUNG (może mylę nazwę zespołu ) stworzył zagrożenie rzucając statuetką w publiczność (taki był sens jego wypowiedzi) Każdy kto widział ten moment  wie że nie było żadnego zagrożenia dla publiczności … lider grupy JUNG nie rzucił  statuetki w publiczność .. nie miał takiego zamiaru ... z pełna świadomością rzucil statuetkę  niemal pod swoje nogi

Jeżeli nie chcecie uszanować tradycji to Ok. ale nie kłamcie – czym zresztą miałby rzucić w tym roku ? …  niech się Pan zastanowi ?

Organizatorzy wielokrotnie zapewniali w trakcie konferencji że uważnie śledzą Forum Internetowe – zapytałem dlaczego ignorują pytania i sugestie internautów. (nie ma odpowiedzi na pytania a organizatorzy   nie przedstawiają swojego stanowiska w żadnej z poruszanych kwestii)uszałem że właśnie na tej konferencji mają paść odpowiedzi na zadawane pytania (dlaczego nie na forum ?)  …..   

Problem polega na tym że o konferencji nikt nie informował publiczności festiwalowej więc pojawiły się jedynie osoby które przyszły obejrzeć film w kinie ECHO  (konferencja odbyła się przed seansem) … Takie wyjaśnienia organizatorów trudno traktować jako szczere i wiarygodne – zwłaszcza że po tym pytaniu konferencja nagle się skończyła – to wszystko świadczy znowu o braku szacunku do publiczności festiwalowej  !!!

Organizatorzy tłumaczyli również dlaczego nie zaprosili kapel o „ostrym brzmieniu” – nie chce polemizować z argumentami … jednak jeden z nich był  nieprawdziwy Usłyszeliśmy mianowicie że 2 lata są prowadzone  rozmowy z jedną z kapel  jednak kapela nie chce przyjechać . Problem polega jednak na tym że przywoływana kapela nic nie wie o prowadzonych rozmowach (zaraz po konferencji jeden z dziennikarzy muzycznych zadzwonił do lidera żeby się dowiedzieć co ma do powiedzenia na ten temat )

Można by stawiać mnóstwo kolejnych zarzutów organizatorom – np. dlaczego w Dzienniku Festiwalowym  nie pojawiła się informacja o Proteście zorganizowanym na rynku przez publiczność …?  O ile wiem w ciągu kilku godzin podpisało się pod protestem  kilkaset osób (był dziennikarz Gazety Festiwalowej  robił zdjęcia rozmawiał)

Znalazł się natomiast  Wywiad z Dyrektorem Festiwalu i jednocześnie członka zespołu MUCHY !!!  Michałem Wiraszko … Panie Michale – nie wszystko co można wypada .. nie wypada np. być organizatorem Festiwalu i jednocześnie uczestniczyć w nim jako muzyk … to jest oczywiście kwestia smaku , którego Panu wyraźnie brakuje …  Wypadało natomiast odnieść sie na Konferencji Prasowej do protestu który był zorganizowany na rynku w Jarocinie ...

ciekawa historia zakład pogrzebowy mokotów sylwester łódź wyburzeniakrakow.pl noclegi w Mrzeżynie grzejniki wrocław xiaoka.pl wynajem autobusów Piła