::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2006-07-11 16:51:29

Tradycjonalista

Gość

laureaci 2005

no i rypnęło się z tymi laureatami 2005! co za zenada, zarobkiewicze i nic więcej,

 

#2 2006-07-11 23:44:32

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

Tradycjonalista napisał:

no i rypnęło się z tymi laureatami 2005! co za zenada, zarobkiewicze i nic więcej,

Myślę, że gdyby opinia publiczna jakoś zareagowała śląc maile lub wpisując swe opinie na FORUM, to organizatorzy ugięliby się.

To ma być Nasz Jarocin. Do tej pory była tylko NASZA KASA wydana na SMSy...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#3 2006-07-12 11:51:42

tradycjonalista

Gość

Re: laureaci 2005

przeciez te organizatory nawet nie czytaj a tego forum,

moze jakas prasa w końcu po nich poleci, zaprosili same gwiazdy, zrobia znowu przeglad, dadza kapelkom te potworki kameleonki i papa, do widzenia Jarocin dla Was juz sie zakończył. za rok znowu gwiazdy i na odklepne przeglad co by bylo zadoœc tradycji,

 

#4 2006-07-12 16:17:56

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

tradycjonalista napisał:

przeciez te organizatory nawet nie czytaj a tego forum

Czytają.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#5 2006-07-13 03:54:39

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

tradycjonalista napisał:

przeciez te organizatory nawet nie czytaj a tego forum,

moze jakas prasa w końcu po nich poleci, zaprosili same gwiazdy, zrobia znowu przeglad, dadza kapelkom te potworki kameleonki i papa, do widzenia Jarocin dla Was juz sie zakończył. za rok znowu gwiazdy i na odklepne przeglad co by bylo zado�c tradycji,

Wygląda na to, że SJEL próbował zagrać i nie chciano, żeby zagrał...

Warto poczytać wątek z ich forum.

NASZ JAROCIN!
GDZIE JEST NASZ JAROCIN?


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#6 2006-07-13 14:36:43

SJEL management

Gość

Re: laureaci 2005

witam serdecznie,

przeczytałem dzisiaj Wasze forum, i  nie kryje swojej przykrości z faktu wysuwania pod naszym adresem takich przemysleń.
to ze istnieje taki temat na naszym forum wynika z faktu że był on zapytaniem od naszych fanów co dzieje się w sprawie Festiwalu. To ze poleciliśmy im próbe wsparcia nas nie jest niczym nienormalnym, ale to w jaki sposób mogło się odbywać pozostało poza naszym wpływem. żyjemy w wolnym kraju i kazdy moze pisac co chce.

Notabene osobiście bardzo zapraszam wszystkich do odwiedzenia festiwalu bez względu na nasz udział - to równiez mozecie przeczytac na naszym forum, ale o tym jakos nikt nie wspomniał. ja mam o Festiwalu bardzo dobre zdanie.

Co do naszego występu rozmawialismy na ten temat z organizatorami, którzy poczatkowo byli zainteresowani ale w miare rozwoju sytuacji zmieniali nastawienie.
to ze nie gramy nie oznacza ze desperacja posunęła nas zachowań z epoki kamienia łupanego. Zespoł ma sie nadzywczaj dobrze, imprez nam wystarcza, jestesmy wszedzie ciepło przyjmowani, i naprawde nie zalezy nam na graniu tam gdzie nas nie chcą - bo muzyka jest dla nas przede wszystkim przyjemnoscią, kto nas zna to o tym wie.

Ja byłem o tyle w dobrej sytuacji ze miałem kontakt z organizatorami, z kontaków mailowych wiem ze Zespół Uliczny Opryszek wielokrotnie próbował się skontaktowac z biurem Festiwalu i nie dostali żadnej odpowiedzi, a to juz jest moim zdaniem brak szacunku i pokazywanie wyższości. znam inne zespoły które probowaly nawiązac kontakt z organizatorami i równiez bez skuktu. To ze obiecana nagroda dla Maskotek tez nie została zrealizowana to rowniez pokazuje stosunek organizatorów do przedmiotowego traktowania młodych zespołów. my całe szczęście nagrodę dostalismy - kwoty nie będę podawał. dziękujemy za to bardzo serdecznie. Pozdrawiamy panią Magdę która nas ciepło przyjęła w zeszłym roku oraz wszystkich laureatów którym nie dane jest zagrać :-)

Życzymy udanej imprezy a na przyszłosc prosze o nie wysuwanie hipotez ktore mogą pokazywac inny stan rzeczywistości niz jest faktycznie, bo to godzi w nas.

Paweł

 

#7 2006-07-13 15:03:19

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

SJEL management napisał:

witam serdecznie,

przeczytałem dzisiaj Wasze forum

Nie przeczytałeś uważnie. Zacznij jeszcze raz czytać ze zrozumieniem. Również w archiwum. Najłatwiej wpaść w połowie dyskusji i posiać plotkę dalej. :-)

Trzeba szukać prawdy. ;-)

Tym niemniej Twój post dużo wnosi do tej dyskusji.

Pozdrawiamy,

NASZ JAROCIN!

PS dla ułatwienia kliknij i przeczytaj:

http://free4web.pl/3/2,100653,331928,60 … F4D01B1FA7
http://free4web.pl/3/2,100653,331928,58 … F4D01B1FA7
http://free4web.pl/Read?6016350


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#8 2006-07-13 15:20:10

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

SJEL management napisał:

witam serdecznie,

przeczytałem dzisiaj Wasze forum

Kolejne ułatwienie. Pastuje z archiwum tylko jeden link:


Acapulco po raz kolejny w Jarocinie     
2006-06-28 12:58:42 | URL: #
    Z całym szacunkiem. Ale to dziwne mi się wydaje, że akurat w J2006 zagra ponownie Acapulco.

Nikt z zespołów z J2005 nie zagra, ale zagra miejscowe Acapulco!!!

Oddajcie nam NASZ JAROCIN!!! Układy precz!!!

Więcej do Jarocina wnieśli TSA, albo Dżem - dlaczego oni nie zagrają? (nazwy użyte przykładowo, nie czepiać się )

Przypomnijmy, że tzw JURY ("Jury" hahaha) obiecało, że w 2006 zagrają Mass-Kotki.

Dlaczego nie podtrzymuje się tradycji i nie zagra nikt z zespołów wyróżnionych w tamtym roku???

Random Justice, Uliczny Opryszek, Sjel!!!
Co się z nimi dzieje?????

NASZ JAROCIN!!!!!









^Lysa
Moderator

Lysa

Napisanych postów: 56
Ostatni post: 2006-06-30 16:45:25


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
   
2. RE: Acapulco po raz kolejny w Jarocinie    
2006-06-28 15:43:08 | URL: #
    Dla mnie tez jest to co najmniej dziwne, że laureaci roku ubiegłego nie zagrają.. To jest śmieszne!! Ludzie wygrali, np. nagrodą publicznosci- Random Justice, a jury samo wybrało Sjel i Ulicznego Opryszka.. I NIE ZAGRAJĄ..?!

(2006-06-28 15:43:19) Wiadomość została zmodyfikowana
<Łysa>
~piotrrras
Gość

   
3. RE: Acapulco po raz kolejny w Jarocinie    
2006-06-29 11:43:29 | URL: #
    Tak to jest jak zespół ma układy z organizatorami. nic nie przemawia za tym by acapulco grało na festiwalu.. toż to lokalna gwiazda sprzed lat o której isteniu w polsce nikt chyba nie wie. Brakuje prawdziwych gwiazd festiwalu. Zresztą w ogóle skład koncertowy słaby. 1 zespół reggae... co to ma być??? I na taką impreze jechac na 3 dni... przecież nikt nie przyjedzie.

~tradycjonalista1
Gość

   
4. RE: Acapulco po raz kolejny w Jarocinie    
2006-06-30 14:41:52 | URL: #
    O Lysa , super ze zaczynamy grac w jednej drużynie. No niestety jakos nie widać aby organizatorzy mieli checi zaprosic kogos z laureatow 2005, chociaz kto wie moze z nimi jeszcze rozmawiaja? malo prawdopodobne.

my chcemy takze laureatów, a Acapulco niech się pojdzie przespać,

^Lysa
Moderator

Lysa

Napisanych postów: 56
Ostatni post: 2006-06-30 16:45:25


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
   
5. RE: Acapulco po raz kolejny w Jarocinie    
2006-06-30 16:45:25 | URL: #
    No, no.. Tradycjonalisto
Witam na pokladzie! Powiedz czy nie mamy racji co do tego, ze wywalac laureatow z Jarocina to jest SKANDAL!!!

<Łysa>
~czaders111
Gość

   
6. RE: Acapulco po raz kolejny w Jarocinie    
2006-07-01 09:29:52 | URL: #
    Łysa i reszta bandy nie poraz pierwszy organizatorzy nie zapraszają laureatów z poprzedniego festiwalu . Znam to z autopsji więc nie bardzo rozumiem wasze pretensje.

Jarocin-Festiwal
Administrator

Napisanych postów: 59
Ostatni post: 2006-07-05 12:37:46
GG: 5543699
ICQ: 3944260


Napisz e-mail do autora Odwiedź stronę domową autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
   
7. RE: Acapulco po raz kolejny w Jarocinie    
2006-07-05 12:37:46 | URL: #
    ~czaders111 napisał/a:
> Łysa i reszta bandy


Myślę, że część osób może poczuć się dotkniętych słowem 'banda'. Wyrażaj się proszę.


nie poraz pierwszy
> organizatorzy nie zapraszają laureatów z
> poprzedniego festiwalu .

Dobrą tradycją tego Festiwalu było zapraszanie laureatów. Jasną sprawą jest, że jeśli były tzw Złote Dziesiątki - to nie można było zaprosić całej wyróżnionej grupy wykonawców.

W większości procentowej jednak zawsze zapraszano Laureatów. W ten sposób Festiwal promował własne 'gwiazdy'.

Źle się dzieje, że Organizatorzy wracając - jak sami mówią - do tradycji Festiwalu, nie uwzględniają w planach koncertowych ŻADNEGO Laureata z roku 2005!




Znam to z autopsji więc
> nie bardzo rozumiem wasze pretensje.

Jeśli znasz z autopsji to przedstaw proszę problem. Można przecież sprawdzić i zapytać dlaczego Twój zespół nie zagrał. Inaczej mamy 'uogólnienie' bez dowodów.

Ale już pod nowym adresem http://jarocin.pun.pl





Jarocin-Festiwal


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#9 2006-07-13 15:38:22

Sjel Management

Gość

Re: laureaci 2005

Dzieki za linki.
Mój post nie jest nastawiony na dyskusję, jedynie przedstawia naszą sytuacje dotyczącą tego tematu. Moim interesem jest dbanie o wizerunek zespołu, w sytaucji kiedy pisane opinie mijają się z prawdą.

ja odniosłem sie do Waszego stwierdzenia : "Wygląda na to, że SJEL próbował zagrać i nie chciano, żeby zagrał..."  co chcieliscie przez to powiedziec?, ze namawialiśmy fanów aby np. ostro skrytykowali postawę organizatorów? zapraszam na nasze forum - dalecy jestesmy od takich przemysleń a innym nie zamierzamy mówić co i jak powinni robic.

Niemniej to ze Fani za nami sie wstawiają tylko mnie cieszy i brawa dla nich - moze nie robia to do końca jak niektórzy by chcieli, to juz inna sprawa i sami tez na to nie mamy wpływu.

Czytając podesłane posty mam tylko nie do końca jasne wrazenie po której stronie Wy jesteście?

P.

 

#10 2006-07-13 15:48:05

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

Sjel Management napisał:

Dzieki za linki.
Mój post nie jest nastawiony na dyskusję, jedynie przedstawia naszą sytuacje dotyczącą tego tematu. Moim interesem jest dbanie o wizerunek zespołu, w sytaucji kiedy pisane opinie mijają się z prawdą.

Nic nie mija się z prawdą.

Sjel Management napisał:

ja odniosłem sie do Waszego stwierdzenia : "Wygląda na to, że SJEL próbował zagrać i nie chciano, żeby zagrał..."  co chcieliscie przez to powiedziec?, ze namawialiśmy fanów aby np. ostro skrytykowali postawę organizatorów? zapraszam na nasze forum - dalecy jestesmy od takich przemysleń a innym nie zamierzamy mówić co i jak powinni robic.

Niemniej to ze Fani za nami sie wstawiają tylko mnie cieszy i brawa dla nich - moze nie robia to do końca jak niektórzy by chcieli, to juz inna sprawa i sami tez na to nie mamy wpływu.

Czytając podesłane posty mam tylko nie do końca jasne wrazenie po której stronie Wy jesteście?

P.

Szanowny Pawle,

Jak się chwilę poświęci na przeczytanie podanych linków i nie spieszy z odpowiedzią, to naprawdę wszystko jest zrozumiałe.
Może dalej wytłumaczy rzecz ktoś z Grupowiczów. Nie mam zbytnio cierpliwości do ludzi, którym się podaje wszystko na tacy a mimo to nie potrafią wyciągnąć z tego logicznych wniosków.

Grzegorz


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#11 2006-07-13 15:48:13

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: laureaci 2005

Paweł, teraz ogólnie chodzi o to, że na NASZYM Jarocinie grają kapele ICH (czyli Organizatorów). I obojętnie za czy przeciw to wszyscy są przeciwko temu, żeby Jarocin był Festiwalem pod organizację robionym/]. Jak tak można?! Jak pisałeś o Ulicznym Opryszku to aż coś we mnie zawrzało..! No przecież ktoś wygrywa Jarocin, obojętnie w jakiej kategorii (czy to nagroda publiczności czy Jury) to należy mu się trochę uwagi.. [u]Zlewanie ludzi, któży próbują pertraktować na temat warunków i ewentualnego zagrania na Festiwalu jest dla mnie śmieszne! Żaden ze zwycięsców J2005 nie gra w tym roku na dużej scenie..! I napisałeś też ''naprawde nie zalezy nam na graniu tam gdzie nas nie chcą ".. Jak dla mnie to nie chodzi o to czy Was nie chcą, tylko o to KTO Was nie chce.. A że nie chcą Was Organizatorzy, a nie MY to już jest sprawa do przedyskutowania..
Osobiście myslę o tym, zeby zrobić rucający się w oczy transparent z napisem : ODDAJCIE NASZ JAROCIN!
Bo czyż nie ma w tym racji??
Nie możemy sami właściwie zadecydować co będzie grać.. Za rok głównymi gośćmi będzie Ich Troje i Stahursky.

ODDAJCIE NASZ JAROCIN!
ODDAJCIE NASZ JAROCIN!
ODDAJCIE NASZ JAROCIN!


Z całym szacunkiem dla Organizatorów podpisuję się pod tym ja, <Łysa>.


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#12 2006-07-13 16:15:21

kaśka

Gość

Re: laureaci 2005

hm... może należałoby spytać organizatorów po co ta cała szpoka z wyróżnieniami itd. skoro i tak guzik z tego jest...?
bo czy nie przyjemnie byłoby zobaczyć jak sie pokazały ów kapele po roku? jakie są zmiany? czy jakoś ewoluują?
poza tym... przecież Jarocin to nic nowego... był czas, kiedy się nie odbywał, ale czy to znaczy że trzeba rezygnować ze wszystkiego...? w końcu nazywa(ł?) się JAROCIN PUNK FESTIWAL...

pozdrawiam...

 

#13 2006-07-13 16:29:02

SJEL Management

Gość

Re: laureaci 2005

Sluchajcie
Zacząłem sie w tym chyba łapać :-)

macie racje - ma wielkie znaczenie kto organizuje imprezę.
My jednak jadac na koncerty jezdzimy w zasadzie dla ludzi, nie dla samych organizatorów. Organizatorzy moga byc najgorsi na  swiecie, ale to publicznosc jest odbiorcą.
To ze nie zostaliśmy poinformowani oficjalnie ze nie zagramy nie jest przykre - to świadczy tylko o organizatorach.

Przykre jest dla nas z naszej nieobecnosci w Jarocinie  tylko to ze nie pojedziemy tam zagrać dla ludzi od których słyszelismy wiele przychylnych opinii.
Ja Was zapraszam na Basowiszcza, tam jest prawdziwy klimat Dawnych Jarocinów, z których ja pamietam tylko ostatni w 94 roku, ale to juz podobno i tak nie był prawdziwy Jarocin.

Wiem juz też jednak po której stronie jestescie i mogę Was zapewnic że myślimy podobnie ale bez popadania w desperację. My gramy dalej i zawsze gdzies nas mozna wychaczyć i zobaczyc czy spoczeliśmy na laurach czy idziemy do przodu.

 

#14 2006-07-13 16:32:51

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

kaśka napisał:

w końcu nazywa(ł?) się JAROCIN PUNK FESTIWAL...

Sprostowanie. Nie nazywał się tak nigdy.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#15 2006-07-13 16:34:42

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: laureaci 2005

SJEL Management napisał:

Sluchajcie
Zacząłem sie w tym chyba łapać :-)

macie racje - ma wielkie znaczenie kto organizuje imprezę.
My jednak jadac na koncerty jezdzimy w zasadzie dla ludzi, nie dla samych organizatorów. Organizatorzy moga byc najgorsi na  swiecie, ale to publicznosc jest odbiorcą.
To ze nie zostaliśmy poinformowani oficjalnie ze nie zagramy nie jest przykre - to świadczy tylko o organizatorach.

Przykre jest dla nas z naszej nieobecnosci w Jarocinie  tylko to ze nie pojedziemy tam zagrać dla ludzi od których słyszelismy wiele przychylnych opinii.
Ja Was zapraszam na Basowiszcza, tam jest prawdziwy klimat Dawnych Jarocinów, z których ja pamietam tylko ostatni w 94 roku, ale to juz podobno i tak nie był prawdziwy Jarocin.

Wiem juz też jednak po której stronie jestescie i mogę Was zapewnic że myślimy podobnie ale bez popadania w desperację. My gramy dalej i zawsze gdzies nas mozna wychaczyć i zobaczyc czy spoczeliśmy na laurach czy idziemy do przodu.

Kiedyś organizatorzy nie chcieli zaprosić Detonatora BN, ale w  wyniku nacisków... :-) Więc może nie wszystko stracone. Pozdrawiamy SJEL


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ganja farmer stomatolog piaseczno przejście przez przegrodę kajaki piaśnica Spuszczel pospolity zwalczanie