::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2006-08-20 01:29:09

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

http://born66.net/media/4/20060607-aya-rl.jpg
AYA RL. J85




Piersi, Aya RL itd... a do tego nowy konferansjer - H. Ścigacz. Przypomina się dawna jarocińska konferansjerka Piotra Nagłowskiego, Niedźwiedzia z radiowej Trójki, czy Waltera Chełstowskiego.

Korzystajmy w Nowym Jarocinie z tego co dał nam Stary Jarocin a na pewno będzie to Nasz Jarocin. Do grobowej deski! :-)

Jest super.!


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2006-08-20 18:59:44

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

Piersi zagraly genialny koncert, Aya RL byla swietnym zwienczeniem, dzieki Pawel za rajdowca.

Offline

 

#3 2006-08-20 21:47:17

ss20

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 18

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

fakt, Piersi dały kapitalny występ:)

Offline

 

#4 2006-08-20 23:01:36

Karczma

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 6

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

Potwierdzam. Choć pogo już jakieś lżejsze :)
Co do koncertu T. Love, to sie rozczarowalem. Muniek, to albo sie zestarzal dramatycznie, albo dobrze popił z kumplami z "podziemia".

Offline

 

#5 2006-08-21 21:39:04

passenger

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

Jarocin-Festiwal napisał:

Piersi, Aya RL itd... a do tego nowy konferansjer - H. Ścigacz. Przypomina się dawna jarocińska konferansjerka Piotra Nagłowskiego, Niedźwiedzia z radiowej Trójki, czy Waltera Chełstowskiego.

Korzystajmy w Nowym Jarocinie z tego co dał nam Stary Jarocin a na pewno będzie to Nasz Jarocin. Do grobowej deski! :-)

Jest super.!

No to się różnimy całkowicie w ocenie pana konferansjera - dla mnie niestety to był koszmar.
Te banialuki, które wygadywał (np. o proletaryacie - coś pier... o międzynarodówce, że ciekawe, czy zagrają,
że to ich hymn - no potworne badziewie), mruczenie bez sensu pod nosem. Urywanie , hmmm - myśli , w połowie

Co do  piersi i aya rl - zdoda ;>
Stare piersi dały radę - niestety wiejskie przyspiewy juz mnie mniej biora - ale ogolnie - profesjonalnie i do przodu

pozdr
p.

Offline

 

#6 2006-08-22 18:05:32

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

passenger napisał:

Jarocin-Festiwal napisał:

Piersi, Aya RL itd... a do tego nowy konferansjer - H. Ścigacz. Przypomina się dawna jarocińska konferansjerka Piotra Nagłowskiego, Niedźwiedzia z radiowej Trójki, czy Waltera Chełstowskiego.

Korzystajmy w Nowym Jarocinie z tego co dał nam Stary Jarocin a na pewno będzie to Nasz Jarocin. Do grobowej deski! :-)

Jest super.!

No to się różnimy całkowicie w ocenie pana konferansjera - dla mnie niestety to był koszmar.
Te banialuki, które wygadywał (np. o proletaryacie - coś pier... o międzynarodówce, że ciekawe, czy zagrają,
że to ich hymn - no potworne badziewie), mruczenie bez sensu pod nosem. Urywanie , hmmm - myśli , w połowie

pozdr
p.

Pan Ścigacz wszedł "z marszu", bez przygotowania i układania wierszyków. Fakt, że czasem była to konferensjerka w stylu z Wojny domowej (taki film) - czyli "będzie truć", ale tak kiedyś zapowiadano w Jarocinie. Spokojnie, bez cudów wianków. I nikomu to nie przeszkadzało.

Kolega Piki wkrótce udostępni kilka próbek z tego co wiem. I fakt, ze przed Proletaryatem sie zapultał, ale przynajmiej z wdziękiem :lol:


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#7 2006-08-22 20:39:15

passenger

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

Jarocin-Festiwal napisał:

Pan Ścigacz wszedł "z marszu", bez przygotowania i układania wierszyków. Fakt, że czasem była to konferensjerka w stylu z Wojny domowej (taki film) - czyli "będzie truć", ale tak kiedyś zapowiadano w Jarocinie. Spokojnie, bez cudów wianków. I nikomu to nie przeszkadzało.

Kolega Piki wkrótce udostępni kilka próbek z tego co wiem. I fakt, ze przed Proletaryatem sie zapultał, ale przynajmiej z wdziękiem :lol:

Ej - no co ty, wiem, jak kiedyś zapowiadano i co to jest "Wojna domowa" ;-)

Wracając do wieczoru kukizowego - był jednak nierówny strasznie.

Bardzo przykre było też to, że made in poland nie dał rady - bardzo czekałem na ten koncert

może to jakieś nieporozumienia między nimi (gitarzysta), może trema i poźna pora - wielka szkoda
bo nie wiem, czy jeszcze kiedyś się z nimi zobaczę
pozdrawiam

p.

Offline

 

#8 2006-08-22 20:47:02

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

passenger napisał:

Jarocin-Festiwal napisał:

Pan Ścigacz wszedł "z marszu", bez przygotowania i układania wierszyków. Fakt, że czasem była to konferensjerka w stylu z Wojny domowej (taki film) - czyli "będzie truć", ale tak kiedyś zapowiadano w Jarocinie. Spokojnie, bez cudów wianków. I nikomu to nie przeszkadzało.

Kolega Piki wkrótce udostępni kilka próbek z tego co wiem. I fakt, ze przed Proletaryatem sie zapultał, ale przynajmiej z wdziękiem :lol:

Ej - no co ty, wiem, jak kiedyś zapowiadano i co to jest "Wojna domowa" ;-)

Wracając do wieczoru kukizowego - był jednak nierówny strasznie.

Bardzo przykre było też to, że made in poland nie dał rady - bardzo czekałem na ten koncert

może to jakieś nieporozumienia między nimi (gitarzysta), może trema i poźna pora - wielka szkoda
bo nie wiem, czy jeszcze kiedyś się z nimi zobaczę
pozdrawiam

p.

MiP zgoda. Ale oni chyba na codzien nie graja. Poza Hajdasza tez nie pomogla.

Koncert moglby skonczyc MiP bez Benedeka. Ktory dal fajny koncert, ale juz bylo pozno. Bez bededka byloby juz dobrze. Nawet przy tym MiP w takiej formie...

Poza tym bym sie nie czepial.

Offline

 

#9 2006-08-25 15:21:31

Lulek

Grupowicz dość aktywny

Skąd: z Europy
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 47

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

Dzień, w którym gospodarzem był Paweł Kukiz był extra. Muzyka łącząca pokolenia. Kapele, które mimo posuniętego wieku dały naprawde czadu. FORT BS, lekki Sexbomba, znakomity PROLETARYAT, który rozgrzał publikę i Kukiz ze swoją ekipą dopełnili całości. Następnie na zwieńczenie festiwalu Made In Poland, szkoda, że już nie w starym składzie (tylko dwóch ze starej załogi). Może by było jeszcze lepiej. Jednak jestem usatyswakcjonowany tym co usłyszałem. Proszę o jeszcze w przyszłym roku. Jak przyjadę, będzie to już mój 6 Jarocin =)

Offline

 

#10 2006-08-25 16:44:42

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

Lulek napisał:

Jak przyjadę, będzie to już mój 6 Jarocin

Ciekawe czy był w tym roku ktoś, kto zaliczył wszystkie edycje, łącznie z tą z roku 2000 i zeszłoroczną

Widziałem w tym roku gościa, który był na festiwalu jako widz w 1980 ale czy jeździł potem co roku ? nie wiem


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#11 2006-08-25 23:52:11

Lulek

Grupowicz dość aktywny

Skąd: z Europy
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 47

Re: Genialny wieczór Kukiza w Jarocinie

Mój pierwszy Jarocin był dopiero w 1984 =)

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Dominica Hoteller KrummhĂśrn Majoitus Con Dao NEW!! I Bali B2806 I Video Games I Board Games I..