::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2006-08-21 19:33:19

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Ocena Festiwalu

Chcialbym napisac tutaj co mi sie podobalo a co nie na festiwalu i Was rowniez do tego zapraszam. Pragne tez zwrocic uwage ze festiwal dopiero raczkuje, bo po tylu latach przerwy trudno znalesc wlasciwa formule, rok temu bylo inaczej i za rok tez pewnie bedzie inaczej, licze na to ze organizatorzy wyciagna wnioski poprawia to co bylo zle a zostawia to co bylo dobre i uda sie reaktywowac festiwal w nowym kapitalistycznym swiecie w ktorym poczatkowo nie umial sie znalesc i upadl. Dajmy kredyt zauwania organizatorom i liczmy na to ze bedzie coraz lepiej ze beda uczyc sie oni na bledach, narazie troche eksperymentuja ale festiwal niebawem powinien juz uzyskac wlasciwa forme, taka ktorej bedzie sie trzymal przez nastepne lata, bo licze ze tradycja powroci i festiwale w Jarocinie beda organizowane co roku. A teraz pora na moja ocene.
Zaczne od organizacji, rok temu bylo chyba z tym lepiej, miejsce malej sceny jest w amfiteatrze, gdzie nie stoi sie o 13 w prazacym sloncu i nie trzeba za wstep placic. Dobrym rozwiazaniem bylo natomiast to ze mala scena byla od 12 do 17 przez dwa dni a po nich byla duza. Rok temu festiwal byl dwu dniowy, w pierwszy dzien tylko mala scena a w drugi tylko duza, teraz bylo lepiej. Samo polozenie duzej sceny na stadionie tez jest lepsze, latwiej wyjsc z tamtad na miasto.
Muzycznie trzeba pochwalic mala scene ze poziom byl lepszy niz przed rokiem. Zauwazylem fakt iz jedne zespoly przykladaly sie bardziej inne mniej, dla czesci z nich festiwal w Jarocinie byl czyms swietym inne traktowaly go normalnie. Oczekuje zapraszania tu w przyszlosci wlasnie tych zespolow ktorym naprawde zalezy, widac bylo chec i sile w (chronologicznie) Farben Lehre, Hurcie, Wlochatym, Bunkrze i calym bloku Pawla Kukiza. A koncert Piersi to bylo to. Widac ze Kukizowi zalezy na tym festiwalu i chcialbym go tu posluchac tez za rok. TLove przeszedl tak jakby obok koncertu, natomiast wkurzyl mnie Akurat, zawsze lubilem i szanowalem ten zespol ale spoznili sie, zagrali te najspokojniejsze piosenki i wcale nie dali czadu, poczulem sie olany i w pewnym sensie oszukany przez ten zespol, niech sie wala, skoro im nie zalezy na Jarocinie to niech tu wiecej nie przyjezdzaja.
Na koniec zajme sie kultura, a z tym podobnie jak przed rokiem bylo dobrze, zadnych wiekszych zadym, burd i innych takich. Mieszkancy w wiekszosci nastawieni pozytywnie i ciesze sie ze jak narazie nic nie zapowiada nam powtorki z lat '90 i upadku festiwalu.
Ostateczne wrazenia sa bardzo pozytywne i za rok rowniez zamierzam tu przyjechac.

Ostatnio edytowany przez Tonic (2006-08-21 19:34:36)

Offline

 

#2 2006-08-21 19:48:49

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Ocena Festiwalu

Odniosę się do kwestji nastawienia mieszkańców

Wracając z festiwalu, w drodze na stację spotkałem gościa, lat około 25 - powiedział, że on nie ma żadnych zastrzeżeń ale "wiara bała się wychodzić z domów"


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#3 2006-08-21 19:57:34

radeksz

Nowy Grupowicz

2693389
Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 5

Re: Ocena Festiwalu

Mnie <tu był bluzg> to ze 20 drechow z Jarocina łazilo po parku i szukalo zaczepki pobili 5 osob kolega mial prawdopodobnie wstrzas mozgu limo pod okiem tak ze ledwo co widzial karetka go brala na sygnale do szpitala po tym jak doczlapali sie do punktu medycznego i dostal kroplowke. Ludzie troche tolerancji ale co ja wam bede mowil jak wy to wiecie ale innym palantom sie nie przemowi.

Ostatnio edytowany przez radeksz (2006-08-21 22:39:04)


Jarocin 2006 Impreza niezla ale robiona na szybko i spontana w przyszlym roku bedzie lepiej. Wylapia Plusy i minusy, co zmienic a co zostawic.

Offline

 

#4 2006-08-21 20:05:26

ss20

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 18

Re: Ocena Festiwalu

w przyszłym roku koniecznie trza poprawić i udoskonalić głosowanie,  zmniejszyc cene piwka i nie wiem jakiś sklepik z  masciami na komary hehe;)

Pozatym nie mam najmniejszych zastrzeżeń i  brawo dla organizatorów za dobrą robote i mam nadzieje że za rok bedzie jeszcze lepiej!! wielkie dzieki za super impreze!! tak 3mać!!

Offline

 

#5 2006-08-23 22:57:33

filus

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-23
Posty: 8

Re: Ocena Festiwalu

zgadzam się! coś z tym głosowaniem trzeba zrobić, cena piwa musi być mniejsza ;P proponuje także zmienić ochrone bo się nie popisali! Prowadzący nie nadaje się na takie imprezy!  Jarocin to nie kabaret w którym sprzedają się nędzne teksty ściągnięte z netu... poza tym chyba wszystko ok! :) mimo wszystko bardzo mi sie podobało!

Offline

 

#6 2006-08-23 23:01:58

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Ocena Festiwalu

Tonic napisał:

Muzycznie trzeba pochwalic mala scene ze poziom byl lepszy niz przed rokiem.

Była tylko jedna scena i nie była ona taka mała :-)

Offline

 

#7 2006-08-23 23:06:47

aga

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-23
Posty: 15

Re: Ocena Festiwalu

zmiana ceny piwa i zmiana samego piwa! przecie harnasia nie bydymy pic :)

i rowniez jestem za duza scena na stadionie, nie trzeba tyle nadrabiac, zeby dojsc do sklepu... ale to moim zdaniem nie jest az tak wazne :)

Offline

 

#8 2006-08-24 07:42:32

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Ocena Festiwalu

Tutaj do odsłuchania opinie ludzi nagrane na gorąco w piątek wieczorem:

http://www.jarocin-festiwal.com/2006/mu … ie2006.ram

Źródło:

http://www.jarocin-festiwal.com/2006/muzyka/muzyka.html


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#9 2006-08-24 12:09:04

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Re: Ocena Festiwalu

Skywalker napisał:

Tonic napisał:

Muzycznie trzeba pochwalic mala scene ze poziom byl lepszy niz przed rokiem.

Była tylko jedna scena i nie była ona taka mała :-)

Przestan sie czepia, wiadomo o co chodzi ;)

Offline

 

#10 2006-08-24 21:08:03

kukupunk

Grupowicz Bardzo Aktywny

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 102

Re: Ocena Festiwalu

bylo spoko,my sie spotkalismy z wielka zyczliwoscia mieszkancow,atmosfera byla tez bardzo fajna a ze gdzies tam ktos dostal no to trudno takie rzeczy sie zdazaja nie tylko w jarocinie


Destrukcja i chaos anarchia nienawiść
Destrukcja i chaos
Anarchia

Offline

 

#11 2006-08-24 21:16:29

Lulek

Grupowicz dość aktywny

Skąd: z Europy
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 47

Re: Ocena Festiwalu

Mam bardzo pozytywną ocenę tegorocznego festiwalu. Dla mnie był to już piąty. Myślę, że w przyszłym roku też przyjadę i zobaczę konkursową Małą Scenę w amfiteatrze (w parku przez to będzie więcej ochrony i nie będzie "flekowania"), a na dużej scenie w dłuższym programie zobaczę PROLETARYAT. W tym roku dali, jak dla mnie, najlepszy koncert festiwalu. Inne też były OK!, ale ten był the best pod każdym względem. Pozdrowionka dla forumowiczów =D

Offline

 

#12 2006-08-30 14:48:16

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Ocena Festiwalu

Ja za to skrytykuję, bo dobrego i tak bylo dużo..
1. Dzie ta ziemia ruszająca się pod nogami!? :]
2. Mało ludzi, za to gdyby bylo w amfi.. ;P
3. CO TAM ROBIŁ KONIU?!


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki HĂ´tels Oberharmersbach