::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2006-08-30 18:41:55

Slesh

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 36

Re: Dymy podczas festiwalu

moj kolega w 1 dzien poszedl do parku gdzies tak po 23  i podeszli do niego faszysci i mowia chcesz miec lysa głowe a on mowi ze nie
to dostal z bara na drugi dzien zagadalismy poznalismy kolesi i mowili ze wczoraj faszyscy j***i    zaciogneli do parku pare pijanych spiacych
punkersow i  ich spokapali  chamy jedne  w piatek siedzialem z kolega i jakimis ludzmi  tak w rowach kolo burakow i podesli do nas ekipka punkow
i mowia ze ida na faszystow  chcialem isc z nimi ale brzuch mnie na nieszcescie po winie bolach strasznie jeden z tych gosci mial takiego fajnego
irokeza 4 spike z dredow cos tegkiego i podbno naziole sie zmyli szybko z tego co szlyszalem jak bylem nastepnego dnia to ich namioty
byly rozwalone tam w parku to tyle co ja wiem o burdach


Punk Nie Umarł Punk Nie Umarł Punk Olewa System /
Anarchia w Twojej głowie to poczatek wyzwolenia/
My jestesmy dzieci smieci.../
A Grunt To Bunt !

Offline

 

#17 2006-09-14 17:22:50

xkrzysiekx

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-09-14
Posty: 4

Re: Dymy podczas festiwalu

Terorystko, dobrze wiesz ze sytuacja była dużo bardziej skomplikowana niż to przedstawiłaś.a ta dziewczyna (bez xyw i imion - tak będzie lepiej) nie zrobiła tego za nic i bez powodu. ale inna sprawa że uwazam to za przesade i tez mnie to przeraziło.dobrze że już wróciłas do poprzedniego stanu :)


Tylko Ci popychaja historię, co stają przeciwko niej
Bunt to wieczne ścieranie się ze złem

Offline

 

#18 2006-09-14 18:35:49

Biały

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-09-13
Posty: 11

Re: Dymy podczas festiwalu

my z kumplami byliśmy świadkami pewnej burdy na przystanku autobusowym. jak przybylismy na miejsce (postanowiliśmy dobiec i sprawdzić co się dzieje) to leżało już tam ze trzech skinów, których okopywali inni skini (jak się później okazało SHARPowcy i jeden RASH) oraz kilku punków.. jak już tamci mieli dosyć to ich zostawili.. podobno to naziki były.. Słyszałem też o jakichś dymach na których NS metale i jakieś inne nazistowskie ścierwo, dostali po mordzie. ale większych dymów nie było chyba..

no i jeszcze jedno.. jeden znajomy kolo dostał w parku wpierdol od jakichś dresów...

Offline

 

#19 2006-09-14 21:24:38

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Dymy podczas festiwalu

Za jarocińską policją...


http://www.jarocin.policja.gov.pl/?a=1232

Jarocin Festiwal 2006   

         Trzydniowy Festiwal Jarocin 2006 należy zaliczyć do spokojnych imprez masowych. Przez Jarocin przewinęło się około 9 tysięcy uczestników w stosunku do których policjanci interweniowali kilkanaście razy. Najczęściej powodem było rozbijanie namiotów poza wyznaczonym polem namiotowym np. w Parku Miejskim oraz drobne kradzieże sklepowe.

         Odnotowano cztery przypadki kradzieży plecaków z dokumentami i rzeczami osobistymi. Zatrzymano trzy osoby  z Milicza podejrzane o kradzieże plecaków. Noc w Policyjnej Izbie Zatrzymań w KPP w Jarocinie spędziło też dwóch mieszkańców Krakowa, którzy pobili mieszkańca Jarocina.

         Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej zatrzymali mężczyznę u którego znaleziono środki odurzajace w postaci5,5 grama marihuany. Czterech nieletnich z Pleszewa i Witaszyc zatrzymali wspólnie policjanci i strażnicy miejscy z Jarocina w chwilę po tym, jak wybili szybę wystawową w sklepie na oś. 100 lecia w Jarocinie.

        Policjanci Ruchu Drogowego i Sekcji Prewencji zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących z  których czterech prowadziło samochody.

        Porządku w czasie festiwalu strzegło 150 stróżów prawa, policjantów, strażników miejskich, funkcjonariuszy Izby Celnej i Straży Ochrony Kolei oraz żołnierze Żandarmerii Wojskowej.


http://www.jarocin.policja.gov.pl/?a=1230

21 sierpnia

Kradzież plecaka

Trzech mieszkańców Milicza podejrzanych o kradzież zatrzymali jarocińscy policjanci. Szymon P., Piotr B. i Artur B. w dniu 20 sierpnia br. na polu namiotowym w Jarocinie dokonali kradzieży plecaka z dokumentami i  przedmiotami osobistymi na szkodę mieszkańca Nowej Soli.

Pobicie na festiwalu

Jacek D. i Arkadiusz F. mieszkańcy Krakowa zostali zatrzymani w związku z pobiciem, jakiego się dopuścili w dniu 20 sierpnia br. o godzinie 2:00 podczas trwania festiwalu. Pokrzywdzonym jest mieszkaniec Jarocina.

Wybili szybę

Czterech nieletnich z Pleszewa i Witaszyc zatrzymali wspólnie policjanci i strażnicy miejscy z Jarocina w chwilę po tym, jak wybili szybę wystawową w sklepie na oś. 100 lecia w Jarocinie. Zdarzenie miało miejsce w dniu 20 sierpnia br. o godzinie 2:25.

Nietrzeźwy  kierujący

W dniu 20 sierpnia br. o godz. 19:15 w Jarocinie na Alei Powstańców Wlkp.  policjanci zatrzymali Tomasza K. mieszkańca Jarocina, który kierował samochodem marki Opel Kadet w stanie nietrzeźwości – 1,08 mg/l.
Interwencje policyjne

W dniu 20 sierpnia br. jarocińscy policjanci wyjeżdżali do dwunastu interwencji, w tym  do czterech domowych. Odnotowano dwie kolizje drogowe.



http://www.jarocin.policja.gov.pl/?a=1229



20 sierpnia   

Jarocin Festiwal

Trzeci dzień Festiwal Jarocin minął spokojnie. Policjanci interweniowali w kilku przypadkach wykroczeń, jakich dopuścili się przybyli do Jarocina uczestnicy festiwalu.  Odnotowano dwie kradzieże plecaków na polu namiotowym.

                                                                                         Zatrzymany z "prochami"
       W dniu 19 sierpnia br. w Jarocinie policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej zatrzymali Rafała L. u którego znaleziono środki odurzajace w postaci 5,5 grama marihuany.

                                                                                          Nietrzeźwy kierujący
        W dniu 19 sierpnia br. o godzinie 18:15 policjanci zatrzymali nietrzeźwego  Andrzeja M. mieszkańca Jarocina, który na ulicy Moniuszki  kierował samochodem marki Fiat 126p w stanie nietrzeźwości - 1,27 mg/l.

Interwencje policyjne

W dniu 19 sierpnia br. jarocińscy policjanci wyjeżdżali do dziesięciu interwencji, w tym do dwóch domowych. Odnotowano jedną kolizję drogową.



http://www.jarocin.policja.gov.pl/?a=1227


19 sierpnia   

Jarocin Festiwal

Drugi dzień Festiwal Jarocin minął spokojnie. Policjanci interweniowali w kilku przypadkach wykroczeń, jakich dopuścili się przybyli do Jarocina uczestnicy festiwalu. Między innymi po raz drugi zatrzymali mieszkankę Wrocławnia, która dokonała kradzieży puszek z piwem. Odnotowano dwie kradzieże dokumentów na polu namiotowym.

                                                                                          Nietrzeźwi kierujący
        Trzech nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego zatrzymali w Jarocinie policjanci Ruchu Drogowego. Na ulicy Poznańskiej Bronisław B. mieszkaniec gminy Nowe Miasto kierował samochodem marki Żuk mając 2,43 promila alkoholu w wydychanym powietrzu a Wojciech M. na ulicy św. Ducha w jechał rowerem w stanie nietrzeźwości - 3 promile alkoholu. Trzeci nietrzeźwy to Jan W. mieszkaniec gminy Jarocin, który na ulicy Maratońskiej w stanie nietrzeźwości -079 mg/l kierował samochodem marki Fiat 126p.

Interwencje policyjne

W dniu 18 sierpnia br. jarocińscy policjanci wyjeżdżali do siedmiu interwencji. Odnotowano jedną kolizję drogową.


http://www.jarocin.policja.gov.pl/?a=1226



18 sierpnia   

Jarocin Festiwal

W pierwszym dniu Festiwal Jarocin jarocińscy policjanci interweniowali w kilku przypadkach wykroczeń, jakich dopuścili się przybyli do Jarocina uczestnicy festiwalu. Między innymi zatrzymali mieszkankę Wrocławnia, która dokonała kradzieży puszek z piwem i mieszkańca Radomia, który dokonał kradzieży biletu na koncert.
Interwencje policyjne

W dniu 17 sierpnia br. jarocińscy policjanci wyjeżdżali do czternastu interwencji, w tym  do czterech domowych. Odnotowano cztery kolizje drogowe.

Ostatnio edytowany przez Skywalker (2006-09-14 21:43:58)

Offline

 

#20 2006-09-15 17:44:32

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Dymy podczas festiwalu

Ja byłam za to świadkiem strasznie chamskiego wyczynu jakiś dwoch kolesi, ktorzy jechali kabrioletem na ulicy Maratońskiej.. Zatrzymywał ich podchmielony koleś koło lat 23, a oni zwolnili przed nim, żeby następnie dodać gazu i przejechać mu po nodze. Wezwałam pogotowie, policja spisała mnie jako naocznego świadka. Koleś ogolnie się przewrócił, zdarł kolano, ale krew leciałą mu nieźle.. Coś ze stopą, chyba nic poważniejszego..
Choć sytuacja się śmieszna nie wydawała, to nie mogłam się opanowac, kiedy gość pierwsze co zrobił po zorientowaniu się w sytuacji powiedział: "Kurwa, piwo mi wylali!" :D


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#21 2006-09-15 22:23:25

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Dymy podczas festiwalu

Lysa napisał:

Ja byłam za to świadkiem strasznie chamskiego wyczynu jakiś dwoch kolesi, ktorzy jechali kabrioletem na ulicy Maratońskiej.. Zatrzymywał ich podchmielony koleś koło lat 23, a oni zwolnili przed nim, żeby następnie dodać gazu i przejechać mu po nodze. Wezwałam pogotowie, policja spisała mnie jako naocznego świadka. Koleś ogolnie się przewrócił, zdarł kolano, ale krew leciałą mu nieźle.. Coś ze stopą, chyba nic poważniejszego..
Choć sytuacja się śmieszna nie wydawała, to nie mogłam się opanowac, kiedy gość pierwsze co zrobił po zorientowaniu się w sytuacji powiedział: "Kurwa, piwo mi wylali!" :D

Tak jak Dyzma! :-)
Sałatkę mu wywalili :-)
Pamiętasz nr rejestracyjny? Można przecież podać gdzieś w Internecie. :p

Offline

 

#22 2006-09-16 10:45:05

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Dymy podczas festiwalu

Nie.. Hehe :D Nie pamiętam.. Ale bodajże PJA i coś dalej.. Ile to kaprioletów jest w Jarocinie? :D


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nauka jazdy bielsko prywatny detektyw sosnowiec serwis klimatyzacji fordon grzejniki z wentylatorem wymiana opon fordon