::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#31 2006-09-14 12:17:20

skorup

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 20

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

pomysł dla organizatorów:
może jeden z dni festiwalu przeznaczyć na wszystkich zwycięzców poprzednich festiwali ( oczywiście o ile istnieją lub mogą się reaktywować, choćby na ten jeden koncert)
pomysł 2: gwiazda: są wschodzące gwiazdy metalu dość tanie, a znane już. z punkiem i hard core odwrotnie: można pokusić się o legendę za relatywnie tanie pieniądze z nurtu punka (UK Subs) lub tanie undergrundy grające czasem dla idei

Offline

 

#32 2006-10-18 14:22:40

Felas

Gość

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

Przede wszystkim

tańsze piwo

jakieś stabilne podłoże pod sceną a nie takie bagno

połączyć pole namiotowe z gastronomią i sceną...bo co jak co ale przejście z całym piwem po ul. Maratońskiej graniczyło z cudem...nie mówie jak ktoś chciał trochę piwa to zawsze odlałem troszkę nie jestem samolubem ale irytowało mnie to, że nie mogę się w spokoju napić piwa...

a najgorsze bylo to że nie można było z butelką wody wejść pod scenę co było wyjątkowo głupie...

i jakoś bardziej ucywilizowane powinno być głosowanie...bo  na przykład ja i moja ekipa dostaliśmy ok. 30 -40 kart do głosowania na łeb...akurat my tego nie wykorzystaliśmy ale byli tacy którym to odpowiadało.

 

#33 2007-01-24 20:05:50

reksio_not_dead

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 5

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

no to moje zdanie jest takie: niech ochrona nie przesadza że nie wolno wnosić browarów pod scene! ok, zgodze sie żeby szkła nie wnosić. ale żeby nie móc wejść z puszką czy z plastikowym kubkiem? poza tym zbyt drakońskie ceny były w 2006 za tego harnasia. przesada to przeszukiwanie przez ochroniarzy przy wejściu na pole namiotowe. niby tak szukali po plecakach, torbach czy workach od namiotów a z kumplem 5 win i 2 spore noże wnieśliśmy. potrzebne były do chleba:D to podłoże przed sceną- jedno wielkie bagno. niech do cholery nie koliduje Jaroci nie koliduje z innymi imprezami. czy nie można się dogadać wcześniej?
nie zapraszajcie takiej komerchy jak hurt!
szkoda że odrzucacie fajne kapele konkursowe a wybieracie 20 takich z których kilka powinno sie wywalić na wejściu.
aha! i kurde jak jeszcze raz będę czekał pół godziny w kolejce na pole namiotowe po koncercie to będzie trzoda. uwierzcie- to nietylko moje zdanie ale ogromnej liczby wiary która była w 2006.
hehe, a małą scene wypadało zrobić w amfiteatrze a nie perfidnie kłamać że milicja sie nie zgadza na to.
ale dociekliwość i wymagania ochrony z 2006 to mnie o bełty przyprawiają. pieszczochy zdejmij, łańcuch też... agrafke wypnij... dupa i bezsens.
mi kazali zdjąć łańcuch taki od krowy to im powiedziałem że to mój pasek. zamknęli sie i wpuścili.
druga sprawa na temat ochroniarzy- śpie sobie pod płotem od strony "festiwalu" obok klozetów a gość podchodzi i mówi żebym sie odsunął od płotu. że niby myśleli że bombe mi ktoś przez ten płot poda?
kamer pełno, kij wie czego... ludzie, powariowaliście. to nie zabawa sylwestrowa amerykańskich żołnierzy w iraku:D

Offline

 

#34 2007-01-24 20:07:13

reksio_not_dead

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 5

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

a właśnie- jeszcze tak jak kolega wyżej napisał
ja np dostałem... 23 karty do głosowania i wszystkie wrzuciłem na Junk. hehehe, demokracja:D

Offline

 

#35 2007-01-24 22:11:43

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

reksio_not_dead napisał:

niech ochrona nie przesadza że nie wolno wnosić browarów pod scene!

To nie jest wina ochrony tylko zapis w ustawie.

Jeśli na plenerowym koncercie jest sprzedaswany alkohol, musi być strefa gdzie tego alkoholu wnieść nie wolno.
Ma to oczywisty minus ale ma też plus.
Nieraz zostałem oblany piwem, ponieważ ktoś nierozsądny zapragnął np. wejść w środek pogo z 3 kuflami piwa naraz.


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#36 2007-02-05 11:14:28

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

Kolejne ciekawe głosy na FORUM Gazety Jarocińskiej:

ribeiro
Gość
   
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 14:01:58    Temat postu:     FESTIWAL MUZYCZNY


moim zdaniem ten festiwal powinien przyjąć jakis konkretniejszy kierunek, organizatorzy muszą wiedziec jak to ma wyglądac. z całym szacunkiem dla punka uważam że te czasy juz mineły, teraz mamy inne a za jakis czas będą jeszcze inne. jesli festiwal ma byc dobry i utrzymywać sie przez dłuzszy czas musi odpowiadac na aktualne potrzeby rynku dla tego uważam że punk to juz nie to. ja osobiście widze to w reggae, dobrej, ciekawej muzyce elektronicznej, rock, rock n roll, metal. na punku daleko nie zajedziemy jedyne co bedzie pozytywne to to że iles tam osób które kiedys przyjeżdzały do jarocina a teraz maja po 35 lat troche sobie powspomina, ale dla nas młodych to jest nie istotne, bo my jestesmy tu i teraz i mentalność też mamy juz trochę inną


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#37 2007-02-05 11:26:54

kukupunk

Grupowicz Bardzo Aktywny

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 102

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

Ech....mam tylko nadzieje,że nie każdy tak mysli ..........


Destrukcja i chaos anarchia nienawiść
Destrukcja i chaos
Anarchia

Offline

 

#38 2007-02-05 20:25:06

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

Cóż - ewidentnie widać że Ribeiro nie był w Jarocinie ani w zeszłym roku ani dwa lata temu.
Kto był ten widział że co druga osoba na festiwalu była z kręgu punx.


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#39 2007-02-06 01:33:11

kukupunk

Grupowicz Bardzo Aktywny

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 102

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

szkoda wogole gadac na temat pana riberio...albo za mlody...., albo za glupi......, albo  mu za malo "rodzice przekazali o co w tym wszystkim chodzi" .....


Destrukcja i chaos anarchia nienawiść
Destrukcja i chaos
Anarchia

Offline

 

#40 2007-02-10 16:25:30

pancur0

Nowy Grupowicz

Skąd: FMR
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 3

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

jakiś normalny prowadzący, a nie taki co non-stop do polityki coś tam ma... To jest festiwal oderwanie sie od tego gówna.....
normalne piwo powinno być za normalną kase
ochroniarze bardziej rozgarnięci, a nie tacy, którzy obgadują ludzi co sie tam zjechali ;)
system głosowania - z biletem dostajemy kartke na głosowanie, a nie że podczas festiwalu dostaje się 50karteczek do głosowania
oddać małą scene w amfiteatrze
nagłośnić informacje o tym, że festiwal w ogóle jest organizowany...
i co najważniejsze żeby było głośniej ! ! ! ! ; )


F M R

Offline

 

#41 2007-02-11 12:04:48

ana

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 1

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

Zaproście Moskwe:)

Offline

 

#42 2007-02-12 04:09:02

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

Pancur, hehe, prowadzący był nie z tej ziemi... Aż go w kosmos za bardzo wybiło i oby jak najdalej! :D


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#43 2007-04-08 15:50:15

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

kukupunk napisał:

niech dadza sobie siana z ta prohibicja bo i tak kazdy zawsze pije i pic bedzie
niech oddadza amfiteatr
niech zrobia jakies porzadne pole namiotowe a nie takie na kilka namiotow
heeh i niech wytepia komary i niech policaje nie daja mandatow za kompanie sie w fontannie

ooo...ja się z tym zgadzam :P

A co do następnych festivali to nie wiem jak miały by one wyglądać??! Ale trzeba zrobić coś zeby ludzi chcieli na nie przyjezdzac...


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#44 2007-04-08 15:52:10

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

I żeby nigdy w życiu prowadzącym nie był en kto był na Festiwalu w 2006 roku!!!!!!Konio czy Koniu....nawet nie wiem....jedno jest pewne!!BYŁ TRAGICZNY!!!!!!!!!!!!


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#45 2007-04-15 21:14:14

gornek

Nowy Grupowicz

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 8

Re: Kształt kolejnych "Jarocinów"....

hmm szczerze pamietam dobrze stare festiwale wkoncu mieszkam w Jarocinie i tego nie da sie powtorzyc ..wtedy byly inne czasy inny rzad...teraz ty tylko "nasrac i pospalic to " ale mam nadzieje ze i w tym roku choc troche bedzie dobrze jak w poprzednim .... w sumie mamy juz kwiecien a u nas cisza jezeli chodzi o festiwal...az dziwne ;/ ale coz zycie hehe ...pozdrawiam ;]

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Hotels Dominica https://www.ehotelsreviews.com/ Alberghi Alicante