::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2006-08-29 15:03:25

skorup

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 20

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

jako zgred ;) stwierdzam, było  w miarę ok. legendy o ochronie nie wpuszczającej to mit. można było wniśc bardzo wiele :))))))

Offline

 

#17 2006-08-29 16:40:00

kukupunk

Grupowicz Bardzo Aktywny

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 102

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

skorup napisał:

jako zgred ;) stwierdzam, było  w miarę ok. legendy o ochronie nie wpuszczającej to mit. można było wniśc bardzo wiele :))))))

gowno prawda nie chodzi o to czy mozna bylo cos wniesc po kryjomu tylko o to co oni wyprawiali


Destrukcja i chaos anarchia nienawiść
Destrukcja i chaos
Anarchia

Offline

 

#18 2006-08-29 19:44:08

skorup

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 20

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

eeeeeeeeee jak zawsze. ochrony nie można kochać - w tamtym roku były to podobno penery jarocińskie a w tym roku jakaś firma. normalka jak na ochronę - trochę chamstwa i wywyższania się. ja osobiście jednak tego nie doświadczyłem

Offline

 

#19 2006-08-29 21:14:28

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

skorup napisał:

eeeeeeeeee jak zawsze. ochrony nie można kochać - w tamtym roku były to podobno penery jarocińskie a w tym roku jakaś firma. normalka jak na ochronę - trochę chamstwa i wywyższania się. ja osobiście jednak tego nie doświadczyłem

Pisane było już gdzieś. Część to była zawodowców, a część szybki nabór pewnie z J. i okolic Jarocina. I to pewnie ci byli brutalni i nadgorliwi. Przeszukiwali też dziennikarzy wracających z piwa przez teren festiwalu :-))))))))))

Przy wyprowadzaniu "nurków" robili to dość brutalnie w kilku przypadkach. Tu jest dużo do poprawy. Myślę, że koszty zatrudnienia zawodowców byłyby większe etc...

Offline

 

#20 2006-08-29 22:54:29

Lulek

Grupowicz dość aktywny

Skąd: z Europy
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 47

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

Też nie doświadczyłem złego traktowania. Widziałem jak "nurków" też łagodnie traktowali, może tylko ja miałem to szczęście.

Offline

 

#21 2006-08-29 23:15:00

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

Lulek napisał:

Też nie doświadczyłem złego traktowania. Widziałem jak "nurków" też łagodnie traktowali, może tylko ja miałem to szczęście.

Miałeś jednak "to szczęście"... Pisałem, już w innym wątku gdzieś chyba, że dali sie prowokowac rownież... Nie bede sie powtarzal tu...

Offline

 

#22 2006-08-30 15:31:28

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

Mi się i tak podobało, tylko nie wiem co, bo przeglądu się doczekac nie moglam.. a wyszlo jak wyszlo. Musze powiedzieć, ze nie jestem typem człowieka, ktory robi coś jeżeli robią inni. W zeszłym roku rozkręcałam pogo na MS, a i w tym samotne wymiatanie i podskakiwanie <na jednej nodze> nie popsulo mi zbytnio zabawy.


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#23 2006-08-30 15:50:46

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

Lulek napisał:

Żeby nie Zgredy, to ta impreza mogła by nie dojść  do skutku.

E tam. Czytaj uwaznie posty, bo czesto odpowiadasz dużo ale nie na temat. Proszę. :-)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#24 2006-09-02 17:10:36

OFFca

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-07-30
Posty: 3

Re: Czy komus sie wogóle podobało?

No jasne że mi się podobało i za rok na pewno też nie daruję ;D
Świetni ludzie na każdym kroku (ciągle ktoś mnie chciał częstować piwem, ktoś zagadywał, nawet jak kasę sępili, to czasem z niezłą fantazją ;D), fajny klimat, muzyka też ok chociaż oczywiście nie bez zastrzeżeń. Ale to jak każdy chyba ;] 
Strasznie się cieszę, że mimo pewnych trudności jednak nie odpuściłam, bo straciłabym dużo fajnych wspomnień ;]

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteller KrummhĂśrn hotelstayfinder.com Three Kings Hotel soulfu