::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#76 2007-05-13 01:41:10

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

greggis napisał:

I wypowiedzi tego typu...

greggis napisał:

jezu...ten Archive to jakis syf! Ludzie usną pod sceną....

Miłej drzemki życzę :P

Moze przesadzilem ale to samo byscie mowili gdyby np. punkowe kapele mialy grac na jakims waszym festiwalu muzyki sypialnej. Jestescie tak samo tolerancyjni jak ja w tym momencie...na forum archiwe roi sie od uprzedzen (w temacie dot jarocina).
Tak czy owak kapele ktore organizatorzy zaprosili nie sciągną ludzi do jarocina, bedzie mniej wiary to i impreZA bedzie smutna... Moze i fani Archive przyjada ale czy zrobią klimat festiwalu rockowego? A na myslovitz kto przyjedzie skoro i tak co tydzien grają w jakiejs wiosce na festynie wiec predzej czy poxniej sami odwiedzą wszystkich swich fanów. Zresztą grali juz kiedys w jarocinie i rojek byl tak anemiczny ze szkoda gadac...wiara tylko stala, nikt sie ne bawil....eeeeeee

no i masz racje rojek bedzie udawal gwiazde a co do archive to moze ma swoich fanow ale chyba lepiej bedzie dla nas i dla was jak zagraja w sopocie albo spodku ewentualnie na stadionie x lecia albo gdzie kolwiek indziej to nie sa uprzedzenia to sa realia archive tu troszeczke nie pasuje na forum archive tez nie mamy dobrych notowan (widzialem)
najgorsze jest to ze na sile chca nas polaczyc tosie chyba nie uda a nie koniecznie musialbys przyjechac do jarocina na koncert archive tak mysle popzdrawiam fanow archive


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#77 2007-05-13 11:14:59

doorsik

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 3

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

mqrcin napisał:

no tak tyle ze zabieraja nam festiwal i sprzedaja wam dla takich zespolow jak archive jest sopot a nie jarocin

No ale co ja na to poradzę? :| To już organizatorów broszka, kogo zapraszają...
A z tym Sopotem to jednak trochę przesadziłeś... Jak już, to Opener byłby dobrym miejscem ;]

Ale skoro jest jak jest, to cóż... Okaże się w praniu, czy był to trafiony strzał, czy kompletny niewypał.

Offline

 

#78 2007-05-13 11:25:09

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

doorsik napisał:

mqrcin napisał:

no tak tyle ze zabieraja nam festiwal i sprzedaja wam dla takich zespolow jak archive jest sopot a nie jarocin

No ale co ja na to poradzę? :| To już organizatorów broszka, kogo zapraszają...
A z tym Sopotem to jednak trochę przesadziłeś... Jak już, to Opener byłby dobrym miejscem ;]

Ale skoro jest jak jest, to cóż... Okaże się w praniu, czy był to trafiony strzał, czy kompletny niewypał.

3 x tak ;-)

Głupio pisać tylko "popieram"


To moze fotke wkleje Archive... ;-)

http://www.progarchives.com/progressive_rock_discography_band%5Carchive.jpg

Offline

 

#79 2007-05-13 14:23:44

roka

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 16

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

Dzis po 21.00 w Trojce w audycji MiniMax info o konkursie Jarocin-Festiwal 2007. A dla niektorych okazja do przyspeiszonej edukacji muzycznej.

Offline

 

#80 2007-05-13 14:26:40

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

doorsik napisał:

mqrcin napisał:

no tak tyle ze zabieraja nam festiwal i sprzedaja wam dla takich zespolow jak archive jest sopot a nie jarocin

No ale co ja na to poradzę? :| To już organizatorów broszka, kogo zapraszają...
A z tym Sopotem to jednak trochę przesadziłeś... Jak już, to Opener byłby dobrym miejscem ;]

Ale skoro jest jak jest, to cóż... Okaże się w praniu, czy był to trafiony strzał, czy kompletny niewypał.

ZGADZAM SIE Z TOBA ZE TO NIE TY ICH ZAPRASZALESALE DLACZEGO DZIWISZ SIE ZE LUDZIE KTORZY OD ROKU CIESZYLI SIE ZE POJADA NA FESTIWAL POSLICHAC MUZYKI KTORA LUBIA TERAZ NEGUJA TAKIE WYBORY ORGANIZATOROW PRZECIEZ TO NORMALNE ZE SKORO NASTAWIALEM SIE NA TO ZE BEDA ZESPOLY PUNKOWE TO NIE BEDE SIE TERAZ CIESZYL ZE PRZYJEZDZA ARCHIVE


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#81 2007-05-13 16:14:50

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

mqrcin napisał:

DLACZEGO DZIWISZ SIE ZE LUDZIE KTORZY OD ROKU CIESZYLI SIE ZE POJADA NA FESTIWAL POSLICHAC MUZYKI KTORA LUBIA TERAZ NEGUJA TAKIE WYBORY ORGANIZATOROW PRZECIEZ TO NORMALNE ZE SKORO NASTAWIALEM SIE NA TO ZE BEDA ZESPOLY PUNKOWE TO NIE BEDE SIE TERAZ CIESZYL ZE PRZYJEZDZA ARCHIVE

Otóż to, otóż to!

Festyn totalny....


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#82 2007-05-13 17:00:27

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

roka napisał:

A dla niektorych okazja do przyspeiszonej edukacji muzycznej.

Dyrektor JOK-u powinien posłuchać :yahoo:

Offline

 

#83 2007-05-13 17:48:27

doorsik

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 3

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

mqrcin napisał:

ZGADZAM SIE Z TOBA ZE TO NIE TY ICH ZAPRASZALESALE DLACZEGO DZIWISZ SIE ZE LUDZIE KTORZY OD ROKU CIESZYLI SIE ZE POJADA NA FESTIWAL POSLICHAC MUZYKI KTORA LUBIA TERAZ NEGUJA TAKIE WYBORY ORGANIZATOROW PRZECIEZ TO NORMALNE ZE SKORO NASTAWIALEM SIE NA TO ZE BEDA ZESPOLY PUNKOWE TO NIE BEDE SIE TERAZ CIESZYL ZE PRZYJEZDZA ARCHIVE

Zgadzam się z Tobą, ale nie przypominam sobie, żebym się temu dziwiła (btw. ja dziewczynką jestem :p ) A jeśli któraś moja wypowiedź tak zabrzmiała, to pewnie dlatego, że Wasze (vide ta z syfem :>) zabrzmiały negatywnie odnośnie samego zespołu, a nie wyboru organizatorów. No :)

ps. nie musisz takimi dużymi literami do mnie mówić :p

Offline

 

#84 2007-05-13 17:56:38

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

doorsik napisał:

mqrcin napisał:

ZGADZAM SIE Z TOBA ZE TO NIE TY ICH ZAPRASZALESALE DLACZEGO DZIWISZ SIE ZE LUDZIE KTORZY OD ROKU CIESZYLI SIE ZE POJADA NA FESTIWAL POSLICHAC MUZYKI KTORA LUBIA TERAZ NEGUJA TAKIE WYBORY ORGANIZATOROW PRZECIEZ TO NORMALNE ZE SKORO NASTAWIALEM SIE NA TO ZE BEDA ZESPOLY PUNKOWE TO NIE BEDE SIE TERAZ CIESZYL ZE PRZYJEZDZA ARCHIVE

Zgadzam się z Tobą, ale nie przypominam sobie, żebym się temu dziwiła (btw. ja dziewczynką jestem :p ) A jeśli któraś moja wypowiedź tak zabrzmiała, to pewnie dlatego, że Wasze (vide ta z syfem :>) zabrzmiały negatywnie odnośnie samego zespołu, a nie wyboru organizatorów. No :)

ps. nie musisz takimi dużymi literami do mnie mówić :p

Czyli pierwszego dnia fani punku i Archive spędzą sobie w nieczynnym Amfiteatrze przy piwku :-)
Niech żyje przyjaźń :-)))


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#85 2007-05-13 17:59:16

Slesh

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 36

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

Ciekaw jestem jaką ochrone wynajmą organizatorzy powinny być jusz jakies informacje na ten temat i powinni sprecyowac wreście czy bedą koncerty na amfiteatrze czy tesz nie .. ale pozyjemy zobaczymy


Punk Nie Umarł Punk Nie Umarł Punk Olewa System /
Anarchia w Twojej głowie to poczatek wyzwolenia/
My jestesmy dzieci smieci.../
A Grunt To Bunt !

Offline

 

#86 2007-05-13 18:00:32

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

Slesh napisał:

Ciekaw jestem jaką ochrone wynajmą organizatorzy powinny być jusz jakies informacje na ten temat i powinni sprecyowac wreście czy bedą koncerty na amfiteatrze czy tesz nie .. ale pozyjemy zobaczymy

Amfiteatr zamknięty. Jedna scena na Polu Buraczanym, tam gdzie rok temu.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#87 2007-05-13 18:02:21

Slesh

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 36

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

Jarocin-Festiwal napisał:

Slesh napisał:

Ciekaw jestem jaką ochrone wynajmą organizatorzy powinny być jusz jakies informacje na ten temat i powinni sprecyowac wreście czy bedą koncerty na amfiteatrze czy tesz nie .. ale pozyjemy zobaczymy

Amfiteatr zamknięty. Jedna scena na Polu Buraczanym, tam gdzie rok temu.

paranoja.. brak słow po prostu


Punk Nie Umarł Punk Nie Umarł Punk Olewa System /
Anarchia w Twojej głowie to poczatek wyzwolenia/
My jestesmy dzieci smieci.../
A Grunt To Bunt !

Offline

 

#88 2007-05-13 22:27:45

szczeniak

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 6

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

to nie wypali... Oni chcą TO PRZEOBRAZIC kiedys na jarocinie graly zespoly punkowe i heavy metalowe ok... teraz bedzie gral new wave, soft rock, reggea za rock bedzie brit pop, pop, soft rock, a za dwa lata tokio hotel i techno dj ... Hmm oby drugi i trzeci dzien był obfity w cos ciekawego, nikt z rojkiem w jarocinie 22 lata temu by winka nie robil ({:]>* pozdrawiam

Offline

 

#89 2007-05-13 22:31:49

JarocinPunk BORO

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 5

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

Ja mieszkam w Jarocinie i tak szczerze po tym co widze i slysze o tym "festivalu" to wole posiedziec na ogrodzie przy ognisku i z daleka posluchac dezertera na zmiane z radyjkiem bo to co ma grać to jest DNO myslovitz??? no toż to nawet śmieszne nie jest to jest tragiczne odpust jest w innym terminie!!! a co do pytania o punkowe kapele to rozmawialem np. z Mlodym z SEDESu i powiedzial że iuch na Jarocinie nie chcą bo i tu cyt: "bedą za duże zadymy" wiec zaprosili myslovitz i jakiś badziew z angli bo jak wszyscy zasną to zadymy nie bedzie:-D także salute mysle że zobaczymy sie w parku w trakcie festynu jarocin 2007


www.desperatband.blog.onet.pl
Jestem Punkowcem mam swój zwariowany świat który jest dla was niepojety...........!!!!!!1

Offline

 

#90 2007-05-14 01:05:24

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2007 - 20-22 lipca - piątek, sobota, niedziela

roka napisał:

Dzis po 21.00 w Trojce w audycji MiniMax info o konkursie Jarocin-Festiwal 2007. A dla niektorych okazja do przyspeiszonej edukacji muzycznej.

Informacje były. Edukacji nie. zdrowko2

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki betonowe z transportem i montażem u przegrywanie kaset vhs warszawa Szamba betonowe Krotoszyn Sprawdź ogłoszenia w większej odległości przegrywanie kaset vhs łódz