::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-03-13 15:58:21

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

JERZY OWSIAK J2006 vs Off Festiwal

JERZY OWSIAK

Jeżeli ten festiwal ma być offowy, to dzięki takim zespołom jak Sofa Surfers. To jest muzyka, która nie musi się wszystkim podobać. Dzień wcześniej byłem w Jarocinie. Jarocin nie znalazł w ogóle patentu, niestety. Ale bardzo im kibicuję, bo im więcej będzie festiwali, tym bardziej będziemy się uczyli. Mam zamiar mówić ludziom, żeby po moim festiwalu wpadali do Artura, żeby posłuchać dobrej muzyki. Ale nie może to być festiwal objazdowy, np. z zespołem T.Love, który wczoraj grał w Jarocinie, a dziś gra tutaj. Organizacja? Zawodowa. Nagłośnienie, stoiska z jedzeniem, identyfikatory, opaski... Pełny szacunek. To nie odbiega od normy europejskiej czy światowej. Tworzy się w Polsce standard, który - można chyba powiedzieć - zapoczątkował kiedyś Przystanek Woodstock. Z tego się bardzo cieszymy. Ważna jest zmiana myślenia. Trzeba mówić: festiwale są bezpieczne. Jakbyś chciał tu zrobić materiał o pijanych, to byś ich znalazł. Jak wszędzie. Ale nie o to chodzi.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego. Ale tu przecież nawet nie da się normalnie dojechać samochodem. My pobłądziliśmy. Wszędzie jakieś rozkopy, przebudowy. Jak jedziesz na festiwal do Gdyni, to jesteś nad morzem. A tu? Tutaj jest trudniej.

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jarocin.pun.pl płyty dla motoryzacji wolne domki Rewal http://rolmet-ilawa.pl/ http://zspwegrow.edu.pl/ http://pasazmeteor.pl/