::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#76 2009-02-04 10:32:50

dominczak

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Dla starszych punkowców : ARMIA,KSU,DEZERTER

 

#77 2009-02-04 16:50:59

Samson

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Ludzie,to jest jarocin! Marie Peszek zostawcie sobie na koncert poezji śpiewanej. Takie kapele jak Włochaty,Armia,Acid drinkers,Bakshish,skampararas  i tak dalej...powinny być fundamentem tej imprezy, na typowo rockowe kapele jedzcie sobie do Węgorzewa.

Próba obiektywnego spojrzenia,żeby większość była zadowolona:
Włochaty
Armia
strachy na lachy
DAAB
Alians
skampaparas
Acid drinkers
Ksu
Hey
Analox
Hmm... chyba jednak wybrałem te,które sam bym chciał ;p ale uważam,że lista jest sensowna!
(możecie uważać,że się mądrze) ;p

 

#78 2009-02-04 16:57:28

tony

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

bzdura napisał:

KSU, El Banda, Dezerter, Włochaty...? moje muzyczne marzenia i tak pozostaną niespełnione :D

Koleś czyta w moich myślach! El banda i Włochaty! ;D

 

#79 2009-02-05 09:45:39

TOTENTANZ

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Totentanz!!!!!!!!!!!!!!!!

 

#80 2009-02-05 20:25:17

Punkowiec z wierzawic

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Oczywiscie Włochaty Dezerter ale moze by sie zregenowali Smar SW i The Żeszuf

 

#81 2009-02-06 09:17:42

Maria

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

witam, rok temu przyjechałam przede wszystkim na Petera Murphy, 3 lata temu m.in. na Ayę RL i Migueli, tak więc za ciosem proponuję Siouxie and the Banshees (lub Siouxie Sioux solo), albo chociaż New Model Army; miło byłoby również zobaczyć Killing Joke.. wiem, to mogą być "za duże" nazwy; gorąco popieram również dwie propozycje, które ktoś już przede mną wrzucił: Miguel and the living Dead i Jessie Evans! Polskie 1984 na żywo także by pozamiatali:) pozdrawiam i do zobaczenia
M

 

#82 2009-02-06 16:21:58

Baleek

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Witam. Doskonale wiem, że teraźniejszy Jarocin to już nie ten sam co kiedyś. To już nie punkowa impreza.. tylko festiwal, który łączy w sobie wiele gatunków muzycznych. Dlatego moje propozycję będą bardziej pasowały do dzisiejszych zapotrzebowań, bo po co się łudzić – już nigdy nie będzie tak jak kiedyś.
Zacznę od tego co już mamy. A więc zespołu, który został nazwany pierwszą gwiazdą tego festiwalu – IAMX. Zespół ciekawy, ale szczerze powiedziawszy nie przepadam za taką muzyką. Choć może ciekawie brzmieć wieczorem, gdy się będzie zmęczony po jakiś mocniejszym wcześniejszym koncercie. Siądzie się na trawie z bełtem w ręce i może jakoś się będzie dało posłuchać. Na pewno na plus jest to, że poprawi znacznie frekwencje. Już słychać głosy: „nie lubię punka, ale pojadę na tą punkową imprezę tylko dla IAMX”. Więc można się spodziewać najazdu szalonych 15 latek.
Acid Drinkers – jak najbardziej! Coś mocniejszego, dla tych co lubią taką muzykę.
happysad – podobnie jak IAMX, tylko że na słoneczne popołudnie. Wtedy kiedy zaczyna się dopiero impreza. Jak dla mnie może być
Na pewno potrzebna jest jakaś ‘gwiazda’ światowego formatu, ale taka bardziej uniwersalna. Która podpasuje każdej grupie słuchaczy. Wszyscy chętnie ją posłuchają gdyż mają do niej szacunek i podziwiają to co osiągnęli. W tej roli widziałbym zespół Danzig albo The Cure. O ile oczywiście to możliwe.
Potrzebne są również zespoły trzymające klimat starego Jarocina, bo jak wiadomo wiele osób jedzie właśnie po to żeby poczuć się jak za dawnych czasów. Tu proponowałbym zespoły: The Bill, Sedes, KSU, Dezerter, El Banda, Uliczny Opryszek, Lumpex ’75, Awaria, Włochaty. Troche z innej bajki fajne byłyby: The Analogs (byłoby bardzo fajnie), Zbeer, Antidread, Strachy na Lachy, Zabili mi żółwia, Eye for an Eye, Upside Down, Farben Lehre. Coś zagranicznego: tu proponowałbym świetny zespół Pitbullfarm (obiecuję, przyszedłbym do Jarocina na kolanach), w ogóle zachodnich zespołów jest pełno i moim zdaniem łatwo będzie je sprowadzić. Można też się pokusić o jakąś gwiazdę z Angli. W stylu UK Subs.
Teraz sprzedałoby się coś mniej punkowego, ale co punkiem się nazywa (jednakże da się słuchać, ba, nawet lubię). Żeby później Ci co tej muzyki nie słuchają mogli powiedzieć:” wino piłem, punka słuchałem, jestem taki szalony”. Niech się cieszą dzieci :P Bardzo bym chciał NOFX, Bad Religion, Misfits, Rise Against, Finch, Turbonegro, The Distillers. Ewentualnie coś angielskiego, ale dobrego.. ala’ – The Killers (albo i samo The Killers). Ściągniecie któregokolwiek z tych zespołów nie będzie łatwe(a wręcz graniczy z cudem), ale wierzę w organizatorów. Z polskich zespołów: dobrze zapowiadający się Road Trip’s Over (młody zespół, młodsza widownia płci żeńskiej będzie wniebowzięta), Freshpants, Alien Autopsy (melodyjne granie), no i można dać szanse Chemical Garage (ogólnie nie byli źli).
No i zespoły które utrzymają ideę nowego Jarocina:
Na pewno coś z duetu Maria Peszek, Czesław Śpiewa – doskonale trzymają kontakt z publicznością, coś nowego na polskim rynku. Zespół który daje świetne koncerty – Cool Kids Of Death. Świetnie byłoby usłyszeć Chylińską. Dużo osób chętnie zobaczyłaby Myslovitz po rocznej przerwie. Elektroniczny Dick4dick dla fanów tej muzyki. T.Love jako historia polskiej muzyki też nieźle by się sprawdzili. Można byłoby wymieniać w nieskończoność. Wierzę, ze organizatorzy się postarają i będzie to ciekawy festiwal, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ale również wierzę w to, że będzie można choć odrobinę poczuć klimat starego Jarocina. Pozdrawiam

Offline

 

#83 2009-02-06 20:11:45

karatetyka

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Acid Drinkers, Hunter, Coma, B.E.T.H., Alone (mało znany zespół, ale naprawde świetny), Hey, happysad, Vavamuffin, Totentanz, Closterkeller, Pneuma, Strachy na Lachy, ewentualnie jakieś Żółwie, Farben Lehre czy Normalsi.

Tyle ode mnie.

 

#84 2009-02-08 13:36:23

mrowa

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

ska-p

 

#85 2009-02-09 14:11:34

zzzy

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Obraski   www.obraski.pl
Armia      www.armia.art.pl
Dezerter  www.dezerter.most.org.pl

filarem powinny wkońcu według tradycji kapele punkowe

 

#86 2009-02-09 15:14:42

dżony

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

zzzy napisał:

Obraski   www.obraski.pl
Armia      www.armia.art.pl
Dezerter  www.dezerter.most.org.pl

filarem powinny wkońcu według tradycji kapele punkowe

Dołożyłbym jeszcze Proletaryat i było by git - obraski ok :)

 

#87 2009-02-10 11:35:10

bj

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Bunkier

 

#88 2009-02-10 21:32:15

Katarzyna

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

CKOD- potwierdzam, wiecej niz 30 minut
Komety
Muzyke konca lata
CNTR-ALT-DELETE

 

#89 2009-02-11 22:00:19

Niunia

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

NA ZEWNĄTRZ punk rock Lipsko www.nazewnatrz.prv.pl

 

#90 2009-02-13 15:59:18

elo27

Gość

Re: Jakie zespoły chcielibyście usłyszeć w 2009 roku?

Baleek napisał:

Turbonegro

:applause: !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
APARTMENTO LUMINOSO