::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2009-02-19 15:02:57

!!!

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

kto by pomyślał, że to co kiedyś było przejawem bojkotu teraz stanie się jego przedmiotem przez ludzi, którzy zapraszają takie słabe zespoły.

 

#17 2009-02-19 15:34:32

WiatereK

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

Wy widzicie co się dzieje? To już nie jest to samo. GDZIE TU PUNK JA SIĘ PYTAM?
Nas nic nie obchodzi to, że muzyka się zmienia. Co to ma za znaczenie?
Zapraszacie coraz to gorsze zespoły a pieniędzy za bilet żąda się coraz więcej.
To ma być festiwal czy Love Emo Parade?!
Chyba wam się, drodzy organizatorzy coś pomieszało.
I to porządnie. Bo nawet nie zwróciliście chyba uwagi na to co chcieliby słuchać
osoby wypowiadające się na forum. Zależy wam tylko na tym aby ściągnąć do Jarocina
masy napalonych, niewyżytych nastolatek, które chcą być fajne.
Odbieracie nam ten festiwal.

 

#18 2009-02-19 18:48:48

pałlina .

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

dfddmmmmm napisał:

Za 100 zl macie mozliwosc byc na woelu koncertach.To nie jest duzo.

ale wcześniej mogło być taniej? moglo! a 100zl wcale to nie jest malo. zwlaszcza ze do tego trzeba doliczyc dojazd, wyzywienie i ewentualnie pole namiotowe.

 

#19 2009-02-19 19:43:36

diablica

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

dokładnie pałlina. w 2007r karnet kosztował 59zł (jak dobrze pamietam), było super, majac bilet pkp w pierwsza strone (do jarocina) i opaske (na 3dni), WRACAŁO SIĘ ZA DARMO
wtedy mozna było poszalec

 

#20 2009-02-22 14:12:31

crazydiamond

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

ja jezdze na jarocin od 2006, wtedy karnet kosztowal 59zł, co roku było o 10 zł drozej i doszlo do tego ze w 2009 karnet stoi 95 zł. ja pytam za co? co roku drozej i co roku gorsze kapele, na jarocin jezdza punkowcy, a tacy na happysad nie pojda napewno, tylko pojda na wino do parku i byc moze beda nawet bez karnetu, albo beda wchodzic na lewo, zreszta nie dziwie sie im. takze chyba nie zarobicie zbyt duzo, ja sie tez zastanawiam nad wyjazdem bo na co mam jechac? jesli pojade to tylko i wylacznie dla ludzi i samego klimatu, bo napewno nie na koncerty. ta impreza sie robi masowa powoli, przyjedzie kupa 16 latek na hepised a na nich nawet nie zarobicie bo piwa kupic nie beda mogli ;)

 

#21 2009-02-22 14:24:42

pogoł

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

eee tam, na happyadzie sie wyjdzie. Ludzie nie łamcie sie! Podobno UK SUBS ma grac na jarocinie(podkreślam:PODOBNO), ale wszytsko na to wskazuje;D chieliscie punka? - macie punka ;D yeeaahhh

 

#22 2009-02-22 18:40:07

pałlina .

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

ja w ramach strajku proponuje, żeby wszyscy co kupią karnety na Happysad wyszli na zewnatrz, o! może to da coś do myślenia organizatorom.

 

#23 2009-02-22 21:49:22

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

no ja sie zaczełam grubo zastanawiac nad wyjazdem...
a jak juz mi sie faktycznie uzna to na happysad  spotkacie  mnie po 2giej stronie z piwem w rece i pewnie w stanie juz nie najtrzezwiejszym
PAŁLINA; piszesz ci co kupia karnet, a ci co nie kupia i wejda na lewo? to co zostaja?


apropos-w zeszłym roku podeszła do mnie dziewczyna, twierdziła ze zgubiła telefon, ledwo trzymała sie na nogach, gadała od rzeczy, nie smierdziała alkoholem,  zrenice miała tak szerokie ze nie mozna było stwierdzic koloru oczy mimo ze było jeszcze jasno, powiedziała mi ze zwiała z domu i przyjechała tutaj(do jarocina), miała 15 lat nie wiecej, moja 13 letnia siostrzenica wyglada doroslej niz tamta dziewczyna. 15 letnia na dopalaczach. zdarzyło mi sie byc na dyskotece, 17 to srednia wieku dziewczyn co tam przyjezdza, juz lepiej nie mowic co sie tam dzieje. faceci stosuja jakies konskie zaloty, miałam wrazenie ze tylko mi to przeszkadza-nie powiem takie cos juz sie mi przydazyło na festiwalu, technomóły przychodza tam jak do burdelu za przeproszeniem, sorki za porownanie. z roku na rok jest tam takich ludzi co raz wiecej... :(

Offline

 

#24 2009-02-22 21:56:44

pałlina .

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

to było w tym sensie, że wszyscy co wejdą na plac, gdzie jest scena ;)

 

#25 2009-02-23 21:46:35

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

EJ, LUDZIKI NAPISALI MI Z GO-AHEAD ZEBYM POZBIERAŁA WASZE PYTANIA JEZELI TAKIE MACIE OCZYWISCIE I ONI NIBY NA NIE ODPOWIEDZA
pałlina mnie i tak tam na happysad nie bedzie, ja bede siedziec po 2giej stronie na piwku :)

Offline

 

#26 2009-02-24 00:30:38

Zimi

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

diablica napisał:

EJ, LUDZIKI NAPISALI MI Z GO-AHEAD ZEBYM POZBIERAŁA WASZE PYTANIA JEZELI TAKIE MACIE OCZYWISCIE I ONI NIBY NA NIE ODPOWIEDZA
pałlina mnie i tak tam na happysad nie bedzie, ja bede siedziec po 2giej stronie na piwku :)

Ja bym prosił o zacytowanie Wiaterka.
Dziękuje

 

#27 2009-02-24 14:29:43

pozdrawiam

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

Prosiłbym o większość ilość pryszniców i przymus korzystania z nich dla fanów analogsow, ksu, włochatych i itp. którzy myślą ze Jarocin jest ich festiwalem. Może w końcu przestaną myśleć tylko o sobie. Dla takich miejsce jest na Rozbracie a nie na rozwijającym we właściwym kierunku festiwalu...
Tendencja do zapraszania zachodnich wykonawców powinna zostać utrzymana i w tym roku..  Dobrzy (czyt. zachodni) wykonawcy i tak sprowadzą ludzi na festiwal więc organizatorzy nie powinni słuchać głosów frustratów żyjących tym co było 20 lat temu..

Kierując się tym co było w zeszłym roku... moje propozycje na zagranicznych wykonawców to:
jarvis cocker, foals, shitdisco, goose, radio 4, holy fu**k, health...?

 

#28 2009-02-24 14:59:09

crazydiamond

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

czlowieku ty masz pojecie o czym piszesz? jacy zachodni wykonawcy? po co? to jest heineken festiwal? prawda jest taka, ze duch jarocina juz dawno umarl, dlatego mysle ze festiwal powinien byc zamkniety na amen, a nie go bez sensu odgrzewac i zapraszac takie cioty jak happysad. sa inne czasy, juz nie ma sie przeciwko czemu buntowac tak jak kiedys. teraz z jarocina robi sie takie samo gowno jak z woodstocku. a jesli organizator twierdzi, ze jarocin nie bedzie juz punkowy.... rece opadaja ;)

 

#29 2009-02-24 18:51:01

noz-i

Nowy Grupowicz

3722731
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 10

Re: Wykonawcy potwierdzeni

Diablico kochana ja mam pytanie. Czy do tych kosmicznych cen jest doliczone pole ? w razie czego czy będzie to ta sama cena jak ostatnio ?  ... jechać tylko i wyłącznie dla ludzi :) i dla picia z nimi

Offline

 

#30 2009-02-24 18:55:03

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

SŁuchajta, PosŁaŁam Przed Chwila Meila Do Go-ahead PosŁaŁam Ostatnie Posty I NapisaŁam Zeby Odpowiadali Na Forum
Jak Beda Mi PosyŁac Ta Poczte Ton Skopiuje I Podam Na Forum

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NEW!! I Bali B2806 I Video Games I Board Games I..