::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#31 2009-02-24 19:53:38

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#32 2009-02-24 20:31:59

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Wykonawcy potwierdzeni

noz-i napisał:

Diablico kochana ja mam pytanie. Czy do tych kosmicznych cen jest doliczone pole ? w razie czego czy będzie to ta sama cena jak ostatnio ?  ... jechać tylko i wyłącznie dla ludzi :) i dla picia z nimi

Na nowych Jarocinach karnet zawsze oznaczal wstep na koncert (ew. powrot PKP).

Pole namiotowe platne osobno. Mysle, ze tak samo na razie jest w tym roku. Chyba, ze moze cos sie wkrotce odmieni.

Pozdrawiam.

Offline

 

#33 2009-02-25 21:29:36

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

odpowiedzi z go-ahead sa w J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

posłali mi jednak na konto e-mail jak pisałam wczesniej tak zrobiłam-kopiuj, wklej :)
tak wiec wiecie, wszystko jest dokładnie tak jak mi napisali,słowo w słowo, włacznie z przecinkami.
troszke mi sie spieszyło i to odpowiedzi dałam do opini, krytyk itd. musicie mi to wybaczyc, przeciez jestem tylko człowiekiem i tez sie myle ;)

                                                           :zadowolony: wazne ze przekazałam co trzeba

Offline

 

#34 2009-02-26 11:02:02

ADAŚ

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 3

Re: Wykonawcy potwierdzeni

Co prawda nie jest to informacja jeszcze potwierdzona ale na stronce http://www.staszewski.art.pl/newsy/index.php jest informacja że 19 lipca zagra KNŻ, więc 3 rok z rzędu mamy Kazika. Szczerze to nie wiem czy mi się to podoba, troche monotonnie się robi..


Pozdro

Offline

 

#35 2009-02-26 21:51:12

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

no moze to nie jest nowość, ale wydaje mi sie ze jest to lepsze niz taki happysad, nie sadzisz?

Offline

 

#36 2009-02-27 17:43:05

crazydiamond

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

dla mnie Kazik moze byc co roku i nie bedzie to nudne

 

#37 2009-02-27 21:31:36

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

no wiesz-mi kazik tez wcale nie przeszkadza. na kazdym jego koncercie sie fajnie bawiłam i sie mi to nie znudziło.
tak wiec płakac z tego powodu nie bede.
rok temu strachy na lachy zagrały i powiem ze całkiem inaczej sobie to wyobrazałam-taki troche niewypał z tym był, no nie?

Offline

 

#38 2009-02-28 02:06:39

zimul

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

diablica napisał:

no wiesz-mi kazik tez wcale nie przeszkadza. na kazdym jego koncercie sie fajnie bawiłam i sie mi to nie znudziło.
tak wiec płakac z tego powodu nie bede.
rok temu strachy na lachy zagrały i powiem ze całkiem inaczej sobie to wyobrazałam-taki troche niewypał z tym był, no nie?

A no bo publiczność zdezorientowana nie mogła nawet śpiewać z grabażem bo większość (jeśli nie wszystkie) kompozycji były nowościami zagranymi jeszcze przed wydaniem "Zakazanych.."

 

#39 2009-02-28 09:28:25

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Wykonawcy potwierdzeni

Przperaszam  kontynuowanie off topica. Tzw "Zakazane piosenki" to były nowe piosenki i publiczność ich nie śpiewała, bo nie znała?????
No to świadczy raczej źle o tej publiczności. Bo wszystkie (oprócz chyba jednej czy dwóch piosenek) to (przynejmiej teoretycznie) podstawa jakiejś tam wiedzy n/t Jarocina. :-(


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#40 2009-02-28 15:49:48

crazydiamond

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

z tym sie musze zgodzic, zakazane piosenki były dobrym pomyslem, to byly stare kawalki, kiedy Jarocin byl jeszcze punkowa impreza, no i pomysl zeby "Idzie Wojna" zaspiewał sam Budzy - bardzo zacny. Szkoda ze w takiej dziwnej, jakiejs industrialnej wersji, ale ten kawalek to prawdziwa legenda imprezy. Pytanie do znafców - podobno Siekiera ma sie reaktywować? ile w tym prawdy? moze by tak ich zgarnac w tym roku, co? ale byłby czad..

 

#41 2009-02-28 17:56:16

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Wykonawcy potwierdzeni

crazydiamond napisał:

no i pomysl zeby "Idzie Wojna" zaspiewał sam Budzy - bardzo zacny.

Przypadek. Z tego co było widać spod sceny - to mieli problem z odpaleniem czegoś, a wtedy akurat był TB na scenie, więc zagrali Siekiere. Normalnie to Przemyk wykonuje - jeśli dobrze pamiętam.

- podobno Siekiera ma sie reaktywować? ile w tym prawdy? moze by tak ich zgarnac w tym roku, co? ale byłby czad..

Takie słuchy chodzą od lat. Nie ma się co nastawiać. Zresztą biorąc pod uwagę np. Kryzys, to niektórym reaktywacje nie wychodzą na dobre.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#42 2009-02-28 20:49:24

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

powiem szczerze, ze jak czytałam ze ma byc grabaż z S N L to jakos myslałam ze beda wykonywac piosenki zespołu ktory oficjalnie miał zagrac, a nie cudze.. czy jeszcze nie wydane
Jarocin-Festiwal ; teoria a praktyka to 2 różne sprawy ;)

Offline

 

#43 2009-03-01 22:42:23

jarocinianin

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

A ja jestem bardzo zsowolony z happysad i z Myslovitz. Jarocin nie jest festiwalem tylko i wyłącznie dla punkowców co niezmiernie mnie cieszy. Nie jest też kiczowaty i przeżarty komercją za to jest dla wszystkich pozytywnie muślących ludzi!!!

 

#44 2009-03-02 20:42:10

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

pozytywnie, bo dilerek sobie zarobi na tym. ale i tak happysad to przegiecie. myslowitz  był juz i nie było zle. dla mnie happysad=feel, tak samo nie pasuje do klimatu. ale coz nic nie zrobimy, juz nie wyprosza happysad, bo 95% ludzi z forum jest przeciwne temu

Offline

 

#45 2009-03-02 21:18:36

Niewalczyki

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2006-09-08
Posty: 28

Re: Wykonawcy potwierdzeni

hepised mówimy NIE!!!!!:wkurzony:

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki betonowe z transportem i montażem u BudiĹĄov nad BudiĹĄovkou konkurenčnĂ­ ceny przegrywanie kaset vhs warszawa Szamba betonowe Krotoszyn przegrywanie kaset vhs łódz typennington kino