::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2009-09-10 15:11:17

marzena_

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 6

Filmy o Jarocinie

Hej!
Piszę pracę magisterską na temat: „Medialny wizerunek polskiej muzyki rockowej w latach 80” i nieustannie poszukuję wszelkich materiałów dotyczących między innymi sceny Jarocina.
Mam w związku z tym pewne pytanie.
Jak można jakoś dotrzeć do filmów „Dzieci Jarocina” i „Fala Jarocin”? Mimo wszystko bardzo chciałabym ściągnąć sobie te filmy, bo nie mam dostępu do neta w domu, a w pracy się nie da:)
Chciałabym też dowiedzieć się, czy można gdzieś jeszcze kupić książkę- album ze zdjęciami pana Jacka Awakumowskiego „Muzyka Młodej Generacji- 30 lat minęło” ? W sklepach internetowych, w których jej szukałam jest niedostępna, a po prostu muszę mieć ten album!!!

Offline

 

#2 2009-09-20 00:19:36

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Filmy o Jarocinie

Dzieci Jarocina (chyba) nie ukazały się na DVD. To był film zrobiony dla telewizji. Nie można go kupić.

Fala być może na Allegro lub warto zapytać w Jarocińskim Ośrodku Kultury (namiar google.pl)

Pozostała pozycja jest do kupienia w sprzedaży wysyłkowej. Proszę wyszukać sobie www.google.pl. Zajmie to niecałe 10 minut :-) Cena ok 87zł. Przed chwilą sprawdzane.



Pozdrowienia.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com Luxueux Appartement Accommodatie San Francisco ehotelsreviews hotelstayfinder.com himavanti