::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2010-03-16 20:48:54

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

JOK do rozbiórki...

...ale chyba nie cały.

Prasa lokalna donosi:

Deska na pamiątkę
Pamiątka w postaci fragmentu deski ze sceny Jarocińskiego Ośrodka Kultury, na której w latach 80. debiutowały znane polskie zespoły, jak chociażby punkowa Siekiera - to kolejny pomysł władz Jarocina, który ma przyciągnąć fanów rocka na festiwal. - Nie jest jeszcze zdecydowane, czy będziemy te fragmenty sceny sprzedawać, czy też rozdawać, bo nie wiadomo, co nam zostanie po rozbiórce. Na pewno z dużej części chcemy taką pamiątkę zrobić - mówi Robert Kaźmierczak. - 7 czerwca minie dokładnie 30 lat od dnia, kiedy zespół Dżem po raz pierwszy wystąpił na festiwalu w Jarocinie jako uczestnik konkursu festiwalowego. Po 30 latach ten sam zespół zagra, oczywiście w zmienionym składzie z wiadomych względów, po raz ostatni na scenie JOK-u. To będzie w ogóle ostatni występ na tej scenie. Zaraz po nim zacznie się jej rozbiórka - dodaje.
Tego samego dnia otwarta zostanie wystawa pokazująca 30-lecie jarocińskiego festiwalu, która następnie ruszy w objazd po Polsce. - Ma jeździć do późnej jesieni, aby kilka milionów ludzi ją zobaczyło, szczególnie ośrodki akademickie - mówi wiceburmistrz.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
VhodnĂŠ na umpy Slia septiky alebo moja strona więcej pomocy odpowiednia strona odpowiednia strona płyty dla motoryzacji wolne domki Rewal http://rolmet-ilawa.pl/ http://zspwegrow.edu.pl/ http://pasazmeteor.pl/