::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2006-08-27 20:50:51

piahoo

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2

Re: Zmienić "konferansjera"

w jarocinie zawsze pruło się władzy, nie wiem czemu zrezygnować z tej tradycji :) może jak twierdzisz z mniejszą intensywnością, nie wnikam w to już... a ta "bzdura" że gołota pisze wiersze to po prostu przykład humoru absurdu który ubóstwiam i o którym mógłbym pisać elaboraty ;D tak czy inaczej konja uważam za genialnego konfenansjera-czyli osobe zapychajaca czas miedzy  koncertami :)

piss&luv

Offline

 

#17 2006-08-27 22:40:15

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Zmienić "konferansjera"

Nikt nie mówił, że mamy zrezygnować - niech to jednak będzie na poziomie


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#18 2006-08-29 22:12:50

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

Karczma napisał:

Mi tam Koniu nie wadził. Coś tam czasami palnął śmiesznego. Mi tam może zostać.
A co sie z nim stało w sobote? Nie to że mi go zaczęło brakować. 3 dni prowadzić festiwal, to by już było za dużo :)

Kukiz powiedział, że nie wpuściłby Konja na scenę. Nawet, jeśli miał prowadzić, to i tak by nie poprowadził.
Zgadzam się, że Ścigacz był OK. Natomiast najfajniej zapowiadał Paweł...

Offline

 

#19 2006-08-30 11:49:51

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

piahoo napisał:

w jarocinie zawsze pruło się władzy, nie wiem czemu zrezygnować z tej tradycji :) może jak twierdzisz z mniejszą intensywnością, nie wnikam w to już... a ta "bzdura" że gołota pisze wiersze to po prostu przykład humoru absurdu który ubóstwiam i o którym mógłbym pisać elaboraty ;D tak czy inaczej konja uważam za genialnego konfenansjera-czyli osobe zapychajaca czas miedzy  koncertami :)

piss&luv

Jesteś pedałem i na pewno walisz konia Konjowi.
Masz bana na miesiąc.

Oczywiście rozumiesz mnie. To taki dowcip Konjowy...

PS.

piahoo napisał:

w jarocinie zawsze pruło się władzy

Nieprawda. Za komuny ludzie przyjeżdżali posłuchać muzyki.

W sondzie wypowiedziało się prawie 3 tys. ludzi. 61% dla muzyki!

http://www.sonda.pl/wyniki.php3?id=320660&uid=250046

Poza tym nie było obrażania. Piotr Nagłowski wspomina, że jak ktoś w JOKu na przesłuchaniach nie przeszedł eliminacji do konkursu, to mu się to mówiło spokojnie i kulturalnie. A nie po chamsku jak w Idolu (to prawie cytat Piotra).

O tym piszemy tu na Forum.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#20 2006-08-30 11:55:55

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

Morphina napisał:

Mozna mieć dystans do siebie, do innych i do spraw które nas otaczają.Można żartować o politykach, stosunkach społecznych itd,ale tak jak w jedzeniu trzeba miec umiar a my się juz pierwszego dnia przeżarliśmy i teraz chce nam sie tylko RZYGAĆ!

Morphina: Dzięki za te mądre i wyważone słowa. Poszły jako motto do wstępniaka. Nie masz nic przeciw? :-)))

Konja i krytykującego go Kukiza można posłuchać na:

http://www.jarocin-festiwal.com/2006/muzyka/muzyka.html

Zresztą warto posłuchać innych wypowiedzi Pawła... Paweł: Jak jeszcze ten TVN24 sobie darujesz ;-)

Offline

 

#21 2006-08-30 12:12:52

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

Piki napisał:

Konjo wyleciał za obrażanie innych - trzeciego dnia konferansjerem miał być Paweł Kukiz ale organizotorzy nie raczyli go o tym powiadomić

Wiesz to było tak. Kukiza nie powiadomili, że ma zapowiadać. Konjo już chyba w sobotę rano szykował się do domu. Bo nie było go rano przy scenie.
Paweł powiedział, że nie będzie zapowiadać. Ale, że nie zgadza się na Konja. Jestem pewien, że organizatorzy posłaliby po niego do hotelu.
Organizatorom i burmistrzom Konjo się najwyraźniej podobał.

Burmistrz nawet zgodził się z nim zamieszkać! No to przecież w nagraniu słychać. Przez dwa dni Burmistrz i dyrektor Festiwalu krążyli wokół sceny, słuchali i nikt nie zareagował przecież.

PS. Jedna z gazet, po zadymie na Małej Scenie związanej ze Smarem SW, o całe zamieszanie oskarżyła prowadzących: Konja i Janiszewskiego. Po tym co wysłuchałem nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda...

W 2005 roku Janiszewski krzyczał prowokująco do kogoś ze Sceny (przebrany w mundur MO i przybrawszy ksywkę Sierżant Szmata):
No chodź tu! Rzuć w Sierżanta Szmatę!.

A sam Konjo niezwykle chętnie wspomina jak to z kolei na Dużej Scenie obrzucono go błotem...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#22 2006-08-30 14:44:54

Morphina

Nowy Grupowicz

1310773
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 8

Re: Zmienić "konferansjera"

Skywalker napisał:

Morphina: Dzięki za te mądre i wyważone słowa. Poszły jako motto do wstępniaka. Nie masz nic przeciw? :-)))

Zawstydziłam się :shy:

Jesli festiwal w przyszłym roku bedzie na takim samym średnim pozniomie, to niestety pojadę na festiwal w Ostródzie, gdzie pojechało wiekszość reagee fanów...A tak chciałam kultywować muzyczne tradycje...

Offline

 

#23 2006-08-30 16:28:56

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Zmienić "konferansjera"

piahoo napisał:

ludzie czy wy jestescie zupelnie pozbawieni POCZUCIA HUMORU?

Jak dla Ciebie poczuciem humoru jest wyzywanie kogoś od wąchaczy kleju to jest to dla mnie co najmniej dziwne.. To co o Kobyle myslę już Piki napisał, kiedy mnie nie było (doprawdy zabawne jest pisanie komentarzy przez smsy..;-).

Kobyła=TRAGEDIA


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#24 2006-08-30 21:15:49

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

Ktoś podesłał emailem: Konjo mial już sprawę sądową w Olecku za obrażenie uczuć - że były dzieci, a on swoje teksty... Prowadził festyn. Jednak sąd go uniewinnil.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#25 2006-08-30 22:54:56

skorup

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 20

Re: Zmienić "konferansjera"

Piki napisał:

Konjo wyleciał za obrażanie innych - trzeciego dnia konferansjerem miał być Paweł Kukiz ale organizotorzy nie raczyli go o tym powiadomić
W końcu konferansjerem został inny człowiek,którego nazwiska niestety teraz nie pamiętam
Prowadził on już konferansjerkę na małej scenie w zeszłym roku

Dzięki niemu można było się przynajmniej dowiedzieć coś o zespołach a nie o tym że Gołota napisał wiersze albo jakie upodobaniach seksualne mają ludzie biorący udział w konkursach

Bardzo mi się podobało, to co powiedział Paweł Kukiz o Konju - nie sztuka jest teraz powiedzieć że ten czy ten polityk jest h... , sztuką było powiedzieć to 20 lat temu


Życzę nam wszystkim aby za rok koncerty prowadził dobry konferansjer a nie błazen

nic dodać nic ująć. miałem jednak wrażenie, że Kukiz traktował wszystkich jak dzieciarnię, która niewiele wie i niewiele pamięta z poprzednich festiwali
pamiętam zapowiedź (chyba waltera) Siekiery z 85
"Czwórka najbardziej ortodoksyjnych punków jakich znam. Strach przed nimi nie pozwala mi wiecej o nich mówić: Siekiera" Soczyście, krótko i na temat. Jak na pierwszym planie ma być konferansjer i jego dowcipy a nie muzyka to polecam Sopot i Opole

Ostatnio edytowany przez skorup (2006-09-01 09:39:14)

Offline

 

#26 2006-09-22 11:02:34

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

W rozmowie z Jarocin-Festiwal.com Walter Chełstowski wypowiada się równiez na temat Konja i konferansjerki


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#27 2007-03-27 01:15:31

how_cares

Nowy Grupowicz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-03-27
Posty: 18

Re: Zmienić "konferansjera"

Jarocin-Festiwal napisał:

(...)
W 2005 roku Janiszewski krzyczał prowokująco do kogoś ze Sceny (przebrany w mundur MO i przybrawszy ksywkę Sierżant Szmata):
No chodź tu! Rzuć w Sierżanta Szmatę!.
A sam Konjo niezwykle chętnie wspomina jak to z kolei na Dużej Scenie obrzucono go błotem...

Witam wszystkich, jestem tu nowy.
Nie bedzie jak sadze popularnym to, co napisze...
Otoz z histeryczna teza, widniejaca centralnie na winecie Jarocin 2006 ( http://www.jarocin-festiwal.com/2006/2006.html ) nie zgadzam sie w calej rozciaglosci:

"Przez dwa dni, czwartek i piątek, trudno było mówić o doznaniach artystycznych.
Mieliśmy do czyniena ze spektaklem nienawiści stworzonym przez konferansjera, Konja.
Obrażał wszystko i wszystkich, od polityków przez artystów, na publiczności kończąc.
A wszystko za pozwoleniem władz lokalnych i dyrektora festiwalu p. Kurzawy. (...)"

Moi drodzy: to moj 8-my Jarocin, pierwszy byl w roku 1983, wiec spore mam doswiadczenie.
Mnie nikt nie obrazal, zaden z tekstow nie uwazam za obrazliwy a politykami sie brzydze.
W moim odczuciu nie moze byc mowy o jakimkolwiek sianiu nienawisci - to wyssane z palca brednie! Jednym taki styl mogl sie podobac, innym nie i tyle (mi sie podobal i to bardzo).
Ponadto irytuje mnie tendencyjna nagonka - strona nie zawiera ZADNYCH opinii niezgodnych z filozofia autorow strony. Ze zwyklej dziennikarskiej przyzwoitosci nalezaloby chocby poprosic o wywiad rowniez Konja - no nie?
Na poparcie mego punktu widzenia posiadam stosowne, zupelnie przyzwoite materialy dzwiekowe zarowno z Jarocina 2005 jak i 2006, i jezeli bedziecie zainteresowani chetnie je udostepnie, np.tych kilkanascie MB w formie *.mp3 bez problemu moge powiesic gdzies w necie i podac Wam linki.
Jezeli mozna miec wlasne zdanie, to moje jest wlasnie takie.
Pozdrowionka
Ps.
Dotychczas sadzilem, ze Jarocin 2005 i 2 dni 2006 prowadzila ta sama osoba.
Jakims cudem sie myle? Na to wyglada... musze posluchac ponownie.

Offline

 

#28 2007-03-27 12:48:00

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Zmienić "konferansjera"

how_cares napisał:

(mi sie podobal i to bardzo)

Lubisz hamstwo ?


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#29 2007-03-27 17:32:15

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Zmienić "konferansjera"

Swój pogląd można mieć, ale jeszcze chyba nie spotkałam osoby która tolerowałaby całkowicie CHAMSTWA skierowanego w jej stronę. Konjo zdecydowanie przeginał, można mieć jakieś poczucie humoru, nie mówię, ze wszyscy mają być z niego superzadowoleni, jednakże... Nie wiem jak można bronić kogoś, kto w ewidentny sposób naruszał wolność osobistą ludzi znajdujących się pod sceną i... na scenie.
Jeżeli nie poczułeś się urażony, spoko. Założę się, ze ludzi takich jak Ty nie było zbyt wielu.

Pozdrawiam!

P.S. Ja chętnie bym posłuchała sobie tych materiałów, które masz ;-)
Możesz wrzucić gdzieś na serwer czy YouTube i dać tu linki?


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#30 2007-03-27 21:47:13

how_cares

Nowy Grupowicz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-03-27
Posty: 18

Re: Zmienić "konferansjera"

Witam
Prosze bardzo:
http://www.autoelektronika.net.pl/Klimaty.rar (31,2MB)
Poniewaz niektorzy twierdza, ze m.in. zespol Junk byl straszliwie obrazany przez prezentera, zalaczam rowniez koncert tego zespolu, wraz z zapowiedzia prezentera przed i po wystepie.
Tymczasem - to ten fajny transparent i sam zespol osobiscie, sprowokowal taka a nie inna wypowiedz.
Ponadto, punkowa publicznosc zamiast wieszac psy na Konjo - oraz sam Zespól, powinni mu podziekowac!
- moim skromnym zdaniem, Junk bez tej wypowiedzi marniutkie mialby szanse na zebranie najwiekszej liczby glosow.
http://www.autoelektronika.net.pl/Junk.rar (19,7MB)
Jakosc nagran jest znacznie lepsza niz prezentowana na stronie jarocin-festival, wiec Zespol nie powinien miec nic przeciw udostepnieniu tych nagran Autorom Strony i Czytelnikom Forum, zas Autorow zachecam do umieszczenia tej wlasnie wersji koncertu - w calosci, jak leci (21'30").
Podoba mi sie motto na wstepie Forum: GRUNT TO BUNT.
Konjo nazwal to "negatywna dialektyka, na ktorej na prawde mozna duzo zarobic".
I drugie: GOWNO PRAWDA.
Wiec pytam: to, co napisalem, to gownoprawda?! :)
Malkontentow i oponentow zapraszam do dyskusji na lamach Forum.

Pozdrowionka,
- fan Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie.

UWAGA.
Przy sciaganiu plikow bez korzystania z linku male i duze litery maja znaczenie,
adres musi bys wpisany DOKLADNIE tak jak podalem.
Pliki spakowane programem WinRar.
Archiwum *.rar nalezy najpierw rozpakowac.

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://oleje-kokosowe.pl BETÓNOVÉ Ĺ˝UMPY Vranov nad TopÄžou Three Kings Hotel himavanti