::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2006-09-03 04:31:07

inez

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-23
Posty: 11

Re: Nowe kłamstwa n/t JUNK i Festiwalu w Jarocinie

Czytam, czytam i włosy stają mi dęba, bo wygląda na to, że wszystkie media zmówiły się, żeby dokopać biednemu Junkowi, a on przecież nadzieją polskiego punk rocka jest, czyli, że atak na Junka, jest atakiem na cały punk rock i na nas wszystkich, a ja sobie myślę, że to nie media, tylko Junk jest dla nas groźny, bo a nuż mu się spodobało to rzucanie statuetką, i na każdym koncercie będzie chciał teraz powtórzyć ten numer? Może dla jakiegoś szczególnie zagorzałego fana będzie to najszczęśliwsza chwila w jego życiu, choć niewykluczone, że może też ostatnia. Co do mnie, za wszystkie statuetki, którymi zespół Junk jeszcze nie rzucił, z góry dziękuję. Znaczy się, proszę nie rzucać w moim kierunku. Wiecie co, ja chyba sobie taką koszulkę zrobię:D

Offline

 

#17 2006-09-03 17:26:42

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Nowe kłamstwa n/t JUNK i Festiwalu w Jarocinie

Paweł! A słuchałeś uważnie co Mateo powiedział zanim rzucił tą statuetkę? Rzut nią nie był olaniem Publiczności tylko Organizatorów.. Jakoś nie zauważyłam, żeby Publika była zbulwersowana, a bylam tam w centrum wydarzeń. I glos (nie teden, tylko 400 % normy ;-) na nich oddałam, zeby nie było..


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#18 2006-09-06 23:15:34

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Nowe kłamstwa n/t JUNK i Festiwalu w Jarocinie

inez napisał:

Czytam, czytam i włosy stają mi dęba, bo wygląda na to, że wszystkie media zmówiły się, żeby dokopać biednemu Junkowi, a on przecież nadzieją polskiego punk rocka jest, czyli, że atak na Junka, jest atakiem na cały punk rock i na nas wszystkich, a ja sobie myślę, że to nie media, tylko Junk jest dla nas groźny, bo a nuż mu się spodobało to rzucanie statuetką, i na każdym koncercie będzie chciał teraz powtórzyć ten numer? Może dla jakiegoś szczególnie zagorzałego fana będzie to najszczęśliwsza chwila w jego życiu, choć niewykluczone, że może też ostatnia. Co do mnie, za wszystkie statuetki, którymi zespół Junk jeszcze nie rzucił, z góry dziękuję. Znaczy się, proszę nie rzucać w moim kierunku. Wiecie co, ja chyba sobie taką koszulkę zrobię:D

Nie chodzi o Junk. Tylko o prawdę.
Czy jak wysłuchałaś fragmentów koncertów z udziałem Junk, to napisałabyś, że "publicznośc go wygwizdała"??? Wolne żarty. Kiedyś była taka reżimowa dziennikarka, p. Biełous. Ona podobne kłamstwa wypisywała. Nie chodzi o Junk. Tak jak widać w temacie. Chodzi też o Festiwal.

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa