::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#31 2007-03-28 21:51:37

how_cares

Nowy Grupowicz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-03-27
Posty: 18

Re: Zmienić "konferansjera"

I ?!
Rozumie, ze Forum nie jest zbyt czesto odwiedzane, a materialy budza lekkie zaklopotanie.
No nie?
Powiem wprost: NIE CIERPIE MANIPULACJI.
Jezeli na witrynie napisano, ze KONCERT KONKURSOWY W CALOSCI, to jest to prawda.
Tymczasem to GOWNO PRAWDA ;-)))
Pozdro.

Offline

 

#32 2007-03-29 17:26:52

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Zmienić "konferansjera"

Co do "całego koncertu konkursowego" to się nie orientuję obecnie..
Jednakże to co napisałeś o tym, ze sam zespół powienien mu podziekować jest dla mnie CAŁKOWITYM ABSURDEM!
Czy dziękowałbyś komuś, kto mówi do Ciebie, ze radzi Ci przestać wąchać klej albo zmienić dealera narkotyków?
Transparent był formą manifestu i to nie zespołu, a publiczności (o tym akurat wiem lepiej od Ciebie ;-)) i nikt Konjowi nie zabraniał tego komentować. A prawda jest taka, że jako jedna z niewielu kapel Junk potrafili przykuć uwagę publiczności i już w kilka godzin po ich koncercie ludzie mówili na miescie, że oni wygrają... :P


Sam fakt bycia konferansjerem do czegoś zobowiązuje: do kultury słowa.
Tego niewątpliwie mu brakowało. I to w dużej mierze.

ABSURD.
Ścigacz przynajmniej posiadał humor WRAZ z kulturą.


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#33 2007-03-31 21:11:39

how_cares

Nowy Grupowicz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-03-27
Posty: 18

Re: Zmienić "konferansjera"

Witam
Zaczne tak: Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze, Pani Moderator... Narodzie! :)
Bedzie dlugie.
Czy transparent i teksty, ciekawie notabene sie zapowiadajacego zespolu:

"(...) powiedzieli, ze niektorzy sprzedali ten Jarocin... mimo niektorych...
- sprzedali, no i chuj. /
Jest jedna rzecz wazna w zyciu, przynajmniej dla mnie. Ze jak bede umieral to kurwa bede mial przynajmniej satysfakcje z tego co zrobilem, jak mi sie uda* /
(...) mozesz tez kurwa nosic okulary, w dupie ich miej, bo nic ci nie zrobia
To chuje, to chuje
To chuje, to chuje
Nietolerancja, dla nietolerancji!!!!!!,
I mi powiecie, ze kurwa nie mam racji!! (...)/
Jestescie tacy, tacy sami wszyscy!!!!, uaaaaaaaa!!!!"

* - no i sie udalo :)

- sroce spod ogona wypadly?
To wyraz ekspresji artystycznej, Sztuka - jak Walter okresla, czy patetyczne nawiazanie do wywieszonego transparentu?
Kto tu mogl sie poczuc urazony?
- ja na pewno nie (mnie rozbawilo, hehe), ale Konferansjer zwyczajnie sie wkurwil. Organizatorzy - ... no nie wiem.
Nie wiem, bo nic nie napisali na swojej stronie, a nie znam zadnego z nich (Konferansjera tez).
Swiety by sie wkurwil!!
Czego sie spodziewaliscie?
Bieeedny Junk, ojojoj, ujujuj... bez przesady moi drodzy.
Na stronie jarocin-festiwal.com nasmarowano sporo i nie jest to - moim zdaniem - prawda.
Dlatego zalogowalem sie na Forum -ten klimat mnie zirytowal i wciaz irytuje.
Przy okazji jedna uwaga praktyczna dla autorow strony.
Doceniam Wasz wysilek, pasje i mnostwo pracy wlozonej w jej tworzenie i funkcjonowanie.
ALE.
Ciut refleksji Panowie (i Panie?), jesli ma byc to "jedyna prawdziwa strona o Jarocinie"
- jak ja sami z Walterem reklamujecie.
Na razie nie jest ani jedyna, ani prawdziwa. Jedynie faktem jest, ze o Jarocinie - czyli 2:1, tj. na razie w plecy.
Obiektywna byc nie musi a nawet nie powinna, ale to tak na marginesie.

Zycze jak najlepiej, zeby nie bylo watpliwosci.
Festiwalowi, Stronie, Muzykom i fanom FMR Jarocin.
I mam jedna prosbe:
- "nie srajcie do wlasnego talerza" - jak to bezkompromisowo i poetycko ujal pewien odwazny
(wbrew temu co Pawel pieprzy na fonii) prezenter.
Ten Konferansjer jest z Gdanska i niestety ma - oraz mial racje.
Ja chcialbym, aby znowu byl jednym z DWUUCH Konferansjerow Jarocinia - o ile FMR Jarocin sie odbedzie.
Bo ja jestem z... Kosmosu? :) :)
Pozdro!

Ps.1

Piki napisał:

Lubisz hamstwo ?

Nie, nie lubie: CHamstwa, skurwysynstwa, swiat, zlodziei, pedalow, bandytow, akwizytorow, fetniakow, galaretki owocowej
i pierdolenia bez sensu.
Natomiast wulgaryzmy, uzyte ze znawstwem i smakiem zupelnie mni nie przeszkadzaja. Ba! Ja je uwielbiam!!!
- to jest Festiwal Rockowy, a nie pierdolona "oaza" i nie zlot kolka rozancowego.
Kto oczekuje jezyka przedszkolanek niech sie wybierze na festiwal np. do Sopotu.
Ps. 2
Doceniam fakt (serio!) zwrocenia Nagrody Publicznosci przez chlopakow z Junk.
Dobrze wiedzieli dlaczego i jak ja zdobyli - uczciwosc, to nie jest w kij dmuchal.
Absolutnie.
To jest COS!
Szkoda, ze odbylo sie to w nieco niefortunny sposob - bo moglo byc lepiej.
Mam nadzieje, ze ta kapela jeszcze zaistnieje.
Ps. 3
Jesli Walter ma ochote znow probowac zapowiedzi z mikrofonu konsolety rezyserskiej, to zycze powodzenia.
Przypomne, ze juz kiedys w Jarocinie, w ten sposob radosnie se gadal do mikrofonu Mr Marek Niedzwiedzki.
Choc od tamtej pory minelo sporo czasu, gdy go slysze, zmieniam radiostacje... natychmiast.
Teraz piszta se co chceta - kwestia "zmienic konferansjera" z mojej strony jest definitywnie zamknieta
- znacie juz (mam nadzieje) PELNY przebieg wydarzen a teraz rowniez moje, prywatne zdanie.
Psssyt!!! Wasze zdrowko! (tak syczy tylko Lech Premium Sport)

Offline

 

#34 2007-03-31 23:12:47

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

how_cares napisał:

Natomiast wulgaryzmy, uzyte ze znawstwem i smakiem zupelnie mni nie przeszkadzaja. Ba! Ja je uwielbiam!!!
- to jest Festiwal Rockowy, a nie pierdolona "oaza" i nie zlot kolka rozancowego.
Kto oczekuje jezyka przedszkolanek niech sie wybierze na festiwal np. do Sopotu.

Dziękujemy za przedstawienie opinii. Ostrożnie z tym alkoholem. Kolejne rzucanie mięsem będzie w ramach dowcipu wywalane.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#35 2007-04-01 00:22:02

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Zmienić "konferansjera"

how_cares napisał:

Witam
Zaczne tak: Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze, Pani Moderator... Narodzie! :)

Pani Adminstrator jak już :P


how_cares napisał:

... Konferansjer zwyczajnie sie wkurwil. Organizatorzy - ... no nie wiem.
Nie wiem, bo nic nie napisali na swojej stronie, a nie znam zadnego z nich (Konferansjera tez).

Ja z konferansjerem miałam styczność dzień po całym zajściu i bynajmniej nie miał dużo do powiedzenia. Krótko mówiąć zatakł go pewien tekst... Co do Organizatorów, oni chyba bardziej byli zaskoczeni niż wkurzeni, nikt prądu nie wyłączał w końcu. Usłyszałam potem od jednego ze "współorganizatorów" pytanie: DLACZEGO?
[niestety nie zdążyłam mu odpowiedzieć, bo zadzwonił mu telefon :P]


how_cares napisał:

Czego sie spodziewaliscie? Bieeedny Junk, ojojoj, ujujuj... bez przesady moi drodzy.

No ja nie widziałam, zeby ktoś wielce się podniecał jaki to Junk jest biedny. Stało co się stało i wątpię, zeby oni tego żałowali :P


how_cares napisał:

Ciut refleksji Panowie (i Panie?)

Taa, Panie też, a właściwie jedna, czyli ja :P

how_cares napisał:

Bo ja jestem z... Kosmosu? :) :)

Tego to ja już kompletnie nie wiem :D Spytaj rodziców :D ;)

how_cares napisał:

Doceniam fakt (serio!) zwrocenia Nagrody Publicznosci przez chlopakow z Junk.
Dobrze wiedzieli dlaczego i jak ja zdobyli - uczciwosc, to nie jest w kij dmuchal.
Absolutnie.
To jest COS!
Szkoda, ze odbylo sie to w nieco niefortunny sposob - bo moglo byc lepiej.
Mam nadzieje, ze ta kapela jeszcze zaistnieje.

Jak ją zdobyli? To było omawiane już z tysiąc razy i powoli robi się nudne...
Ewidentnie jest to wina Organizatorów. Sama oddałam kilkanaście głosów na kilka kapel.
Skoro można je było znaleźć wszędzie...
W końcu publiczności chyba musieli się podobać, skoro chciało im się tyle głosów wypisywać :P
Zaręczam, ze muzycy z Junk niczego hurtowo nie wypisywali, jak to jest powszechnie przyjęte, bo po koncercie udali się do swego namiotu, gdzie razem spożyliśmy chlebek z serkiem Hochland i potem poszliśmy do parku, gdzie w międzyczasie dowiedzieliśmy się o wielkiej gorliwości publiczności...

Kilka opinii z pewnej strony:

PiotrAs:
Nie wiem czy był jakiś przekręt mój głos był napewno prawdziwy. Na mnie junk zrobił duże wrażenie. Dla mnie śpiewane przez nich slogany nie są pozbawione sensu a muzyka to prawdziwy punk jeśli się ktoś nie zorientował, prezentowali się też dobrze zwłaszcza lider zespołu (byle kto nie zagra z taką swobodą) i przede wszystkim jako niezależna kapela. Jadąc na festiwal spodziewałem się usłyszeć właśnie takie zespoły. No ale cóż nie wszystkim musi się podobać to samo. Ja żyje tymi hasłami, tą ideologią i zawsze będę popierał takie kapele. Jeśli chodzi o całokształt to nie podobała mi się ta cała komercyjna otoczka, na organizację nie narzekam a jeśli chodzi o zespoły to przede wszystkim ciesze się że wystąpił włochaty. A no i pierwszy raz miałem okazje poskakać na "ruchomym", zapadającym się podłożu.

Tomek:
Chciałem się odnieść do sposobu głosowania na kapele konkursowe i zarzutow wobec fanów kapeli Junk. Można tylko pozazdrościć że zespół ma tak wierną publikę której chciało się ruszyć tyłki i zbierać kupony lub je kserować (chociaż ten sposób nie jest fair), na pewno było więcej zespołów lepszych muzycznie i dojrzalszych od nich ale ich największą zaletą jest to ze są młodzi i wkurwieni. O ile dobrze pamiętam to parę innych kapel - lub też ich fanów też zbierało kupony konkursowe swego czasu: Zielone Zabki i Detonator BN. Aby wyeliminować takie sytuacje kupony powinny być drukowane razem z karnetami i biletami jak to bywalo dawniej. No i warto by pomyśleć o nagrodzie dla laureata publiczności - najlepiej jakaś sesja nagraniowa w studio. Organizacyjnie bylo nieżle ale warto pomyśleć o paru rzeczach jak: porządny depozyt.

Jednakże ten temat uważam za zamknięty, powiedzieli co wiedzieli.
Pozdrawiam!


P.S. Wolę Żubra osobiście :P


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#36 2007-04-01 23:58:01

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

kamikadze napisała na forum fort bs:

http://fortbs.pl/forum/viewtopic.php?p= … 59fbe3#278

Wysłany: 2007-03-05, 17:12         
hmmm kukiz Tobie przeszkadzał? W takim razie co z Konjem? Bo jak dla mnie Kukiz był neutralny a koncert Piersi wypasiony. Konjo za to mógłby darować sobie wieeele tekstów, bo sam stawał się niezwykle polityczny i otępiały wręcz. Na Bunkrze nie byłam. Pewnie był tego dnia, co straciłam pół wargi i potem się znieczulałam bardzo ;) najpozdrawiam!


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#37 2007-04-03 13:49:36

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zmienić "konferansjera"

Jak donoszą nasi informatorzy - w J2007 - konferansjersko - nie będzie nikogo dowcipnego w stylu "konjo-skibo-janiszewskim".


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com Alojamiento Alemania