::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-02-22 19:32:39

Max

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-02-22
Posty: 3

Hip - Hop w Jarocinie ;///

Jak dla mnie to już przesada. Ludzie zlitujcie się, w zeszłym roku Ramona Rei teraz skaczące zajączki udające braci z Bronxu ? To jest i był Rockowy Festiwal a nie Hip-Hopowy. OBY NIE - ale jeszcze dojdzie do jakiejś posranej zadymy i znowu zamkną festiwal. NIE RÓBCIE TEGO PROSZĘ !!! Ściągajcie kapele grające PUNK, METAL, REGGAE ale nie Hip - Hop !!


Jeśli komuś się wydaje że Punki będą spokojnie chodzić koło raperów to jest w błędzie. Mnie to akurat nie przszkadza ale masa jest pojebów którzy tylko będą czekać na dym - A JA TEGO NIE CHCĘ !!!

Offline

 

#2 2007-03-29 16:48:17

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

Popieram Cię!! Nie chcę hip hopu na Jarocińskim FESTIVALU!!!! Hip hopowcy niech sobie idą na festiwal TERAZ MŁODZI!! Żadne punkowe kapele sie na ich festiwal wpieprzac nie probują!! Kurde Jarocin nazywają 'miastem polskiego rocka'a tu nagle chcą wszystko zmienić...Wiem ze pewnie już nigdy nie będzie takich festivali jak za czasów mlodosci naszych rodzicow (chociaz jesli bracia Kaczynscy dalej przy wladzy będą to pewnie nie dlugo zakarza sluchania takiej muzy), ale żeby hip hop na festival muzyki ROCK'owej ... nie noo... przegięcie i tyle!!!!!!
I nie wyobrażam sobie połączenia tych wszystkich subkultur... Niby na Jarocin Festival 2006 nie było żadnych tragicznych bójek ani nic takiego to uważam ze jak dorzucą hip hopowców to to się zmieni... Bo oni wcale NIE są tolerancyjni...


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#3 2007-03-29 17:12:43

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

Jak dla mnie jest to oczywiste, że to będzie ostatni festiwal.. I to za sprawą Organizatorów. Ściąganie hip hopowych składów bez najmniejszych wątpliwości wywoła bójki. Wystarczy, że jeden dresik podskoczy komuś z ekipy punkowopodobnej, albo na odwrót (a to jest niemożliwe, żeby tak się nie stało) i zlecą sie wszyscy, żeby sobie "pomagać" :P
Pomysł jest po prostu skandaliczny, hehe, mi się śmiać z tego chce. Jarocin, stolica polskiego punka, miejsce gdzie kiedys na festiwal ludzie przyjeżdżali się uwolnić od schematów, od szarego życia... zmienia się w zwykłe festiwalowe szare blokowisko?


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#4 2007-03-29 21:38:56

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

Może warto zostawić dyskusję na temat obecności HH w Jarocinie na później.

Na razie ktoś z gminy rzucił sobie hasłem HH, bo usłyszał od W. Chełstowskiego, że HH powinien być. Ale może nowy dyrektor artystyczny nie będzie widział tej możliwości....

Na razie nawet nie wiadomo kto będzie dyrektorem artystycznym. To jest większy problem niż HH...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#5 2007-04-08 15:44:56

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

W sumie to o Festivalu jeszcze nic nie wiadomo :/ co jest według mnie tragiczne :/ Uważam, zę wszystko powinno być już chociażby troszeczkę jaśniejsze i powinno się już zacząć jakoś ten festival promować!!!!! Co do hiphopu to już swoje zdanie wyraziłam i zgadzam się z moimi przedmówcami(:P) Gdy jestem na zwykłym koncercie w joku to hiphopowcy na mnie patrzą z dziwnym obrzydzeniem gdy tańcze pogo...a co dopiero na takiem festivalu by się działo....


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#6 2007-04-17 21:16:11

reksio_not_dead

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 5

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

Precz Z Hip Hopem Na Jarocinie
BŁagam, Nie RÓbcie LudziĄ Kolejnej Trzody Cholera:/

Offline

 

#7 2007-04-18 18:45:42

smak z dwikoz not dead

Nowy Grupowicz

Skąd: Gdziebądź
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 1

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

Ehh... to doprawdy jakaś paranoja ;/ bleee


Wszystkie sztandary tak mocno już zostały splamione krwią i gównem, że najwyższy czas byłoby nie mieć żadnego. Wolność.

Offline

 

#8 2007-04-18 22:44:47

kukupunk

Grupowicz Bardzo Aktywny

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 102

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

mam nadzieje ,ze ktos pewne rzeczy zrozumie! przeciez nie mozna kierowac sie tylko sponsorami (i zyskami) trzeba przede wszystkim patrzec na publike,a my jestesmy kategorycznie przeciw hh!!!!


Destrukcja i chaos anarchia nienawiść
Destrukcja i chaos
Anarchia

Offline

 

#9 2007-04-18 23:11:19

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Hip - Hop w Jarocinie ;///

kukupunk napisał:

mam nadzieje ,ze ktos pewne rzeczy zrozumie! przeciez nie mozna kierowac sie tylko sponsorami (i zyskami) trzeba przede wszystkim patrzec na publike,a my jestesmy kategorycznie przeciw hh!!!!

I tym optymistycznym akcentem - proponuje zamknąć ten wątek do chwili, gdy ogłoszony zostanie zestaw wykonawców na J2007.  :music:


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szukasz trwałego szamba betonowego w Okonku BetonovĂŠ jĂ­mky septiky vĂ˝roba a prodej betonovĂŠ NaĹĄe kvalitnĂ­ ĹžulovĂĄ loĹžiska s dobrĂ˝mi ĂşloĹžnĂ˝mi przegrywanie kaset vhs warszawa