::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-05-19 23:18:22

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Reanimacja Jarocina (Forum Armii)

Ciekawa dyskusja z roku 2004.

http://www.armia.xon.pl/viewtopic.php?p=75#75

Na początek dwa posty:

mistrz
PostWysłany: Wto, 09 Listopad 2004 22:56:24    Temat postu:     Zacytuj zaznaczone
wedlug mnie to reaktwowanie festiwalu jest zbędne/ jest to już przeszłość i w tym według mnie jest urok/ to tak jak próbuje się teraz reaktywować wiele zespołów chcących zarobić troche kasy grając obecnie gorzej niż kiedyś, zacierając swoj wlasny mit/ to tak jakby się reaktywował na przykald cream/ dlugo nie grali napewno zostawili po sobie wiele a zarazem tak nie wiele/ oni byli niezli w tamtych czasach a teraz pewnie byłó by gorzej/ tak samo z jarocinem/


K.T.W.S.G.
PostWysłany: Wto, 09 Listopad 2004 23:37:51    Temat postu:     Zacytuj zaznaczone
A ja bym chciał, żeby Jarocin został reaktywowany - tylko, żeby to była impreza muzyczno-artystyczna, oderwana od jakiejś skonkretyzowanej ideologii (-> czytaj m.in. nie organizowana przez Owsiaka).

Niekoniecznie zaś musi być reaktywacja Jarocina okazją do wskrzeszenia dawno umarłych zespołów! Jest na pewno wiele młodych kapel, które przyjechałyby aby pograć w towarzystwie takich wciąż żywych i to mających się coraz lepiej potęg jak Armia!

Wiem, że to trudne, ale najfajniej byłoby to zrobić bez ludzi typu JO, bez wielkiego zadęcia telewizyjno-prasowego..... Po prostu dowalić na maksa tak, żeby huk głośników urywał głowy Wink


Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Raszków OтeНи Бад-Зегеберг Budowa Domów Wrocław