::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-06-13 22:13:33

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

A gdzie punk?

Byłam cierpliwa...Czekałam aż organizatorzy wezmą się do pracy i w końcu będzie wiadomo kto w Jarocinie zagra...
No i już wiadomo!!
Niestety...
Bo lepiej jakby się do tego od nowa zabrali...
W sumie to uważam, że festiwal 2007 zapowiada się tragicznie :
1. Za drogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurde przecież to nie jest festiwal na który przyjeżdżają ludzie w beemkach
2. Co to za zespoły?? Myslovitz, hey?? Przy tym se pogo nie potańczymy...
W ubiegłym roku ktoś w tv powiedział, że teraz jest to festiwal typowo punkowy...
A organizatorzy zamiast się zastanowić i zciąnąć takie zespoły jakich ludzie chcą słychać próbują (kosztem festiwalu) złamać ten stereotyp... A nie potrzebnie...
Mam nadzieję, że te 4-5 zespołów będzie ciekawych!!
3. Można by się zabrać za promowanie Jarocina, prawda?
4. Zespoły z płyty Minimax...A co to za zespoły? Powinny być wszystkie wypisane...Skąd ja mogę wiedzieć czy na tej płycie nia ma np. Tokio Hotel ?!
Ale postarałam się i znalazłam stronkę na ktorej można było tych zespołow posłuchać...Nawet fajna muza tylko, że zespoły nieznane i by się bardziej na Małą Scenę nadawały...:/
Ogólnie to wielu moich znajomych zastanawia się czy na festiwal w ogóle pójść?! Bo za 60 złotych(!!!!!!!!!!!!!)to można jechać na Woodstock i jeszce zostanie:P hehe
Chciałabym bardzo, żeby festiwal jarociński wyglądał tak jak kiedyś... Wiem, że to nie możliwe, ale coś chociażby troszeczkę w tym kierunku organizatorzy zrobić by mogli...
I tylko nie mówcie, że na takie festiwale to już nikt nie jeździ!! Bo skąd się niby biorą ci wszyscy ludzi i jadą na Woodstock??
No niestety prawdą jest chyba zdanie, że"gdy ludzie zaczęli bawić się na Woodstock'u Jarocin szlag trafił"...niestety...


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#2 2007-06-13 23:36:38

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: A gdzie punk?

Heh, akurat z ostatnim zdaniem to było odwrotnie: "gdy Jarocin szlag trafił, ludzie zaczęli bawić się na Woodstock'u" ;)


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#3 2007-06-14 01:57:52

Niewalczyki

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2006-09-08
Posty: 28

Re: A gdzie punk?

" Co to za zespoły?? Myslovitz, hey??"


-Co masz do Nosowskiej ?!
-Dawny Jarocin nigdy nie zmartwychwstanie!
-Nie porównujmy publiczności jarocińskiej do woodstockowej!
-Nie narzekaj! żyjemy w trudnych ale ciekawych czasach!
-Będzie Armia,Izrael,Dezerter,Kazik...a to już powód do dumy!
-Jeśli jedziesz do Jarocina,żeby tylko sobie  pogować to należy Ci współczuć!
-Nie chcesz,to nie jedź! Twoja wola...

Offline

 

#4 2007-06-14 23:42:10

major0900

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 1

Re: A gdzie punk?

LoL ma rację tylko używa złych argumentów bo Jarocin to coś więcej niż same pogo. Chodzi o przekaz, który płynie ze sceny! Jarocin to nie koniecznie punk-rock, ale kapele, które grają na jarocnie a nie grają punka powinny mieć chociaż punkowy przekaz!!! A co mi takie Myslovitz daje??? O miłości to tych bzdur mogę sobie posłuchać jak włącze MTV. Ogólnie chodzi mi o bunt! Jaki napis widnieje na górze tej strony?: GRUNT TO BUNT! A buntować jest się przeciwko czemu! Mimo, że komunizm minął te hasło jest cały czas aktualne! Nie będę mówił dlaczego bo jeżeli ktoś nie wie to naprawdę z całego serca współczuję :P Jeżeli chodzi o porównanie jarocina do woodstocku to faktycznie nie ma co porównywać publiczności, ale jedno muszę powiedzieć - Zawsze mówiło się, że woodstock to jedna wielka komercja i jest be, a Jarocin odwrotnie. Może i kiedyś tak było, ale teraz ??!!! Wstęp na jarocin 6 dyszek, a na woodstock za friko. KTO NA TYM ZARABIA I JAKI FESTIWAL JEST TUTAJ BARDZIEJ KOMERCYJNY ??!!

Offline

 

#5 2007-06-14 23:49:08

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: A gdzie punk?

major0900 napisał:

LoL ma rację tylko używa złych argumentów bo Jarocin to coś więcej niż same pogo. Chodzi o przekaz, który płynie ze sceny! Jarocin to nie koniecznie punk-rock, ale kapele, które grają na jarocnie a nie grają punka powinny mieć chociaż punkowy przekaz!!! A co mi takie Myslovitz daje??? O miłości to tych bzdur mogę sobie posłuchać jak włącze MTV. Ogólnie chodzi mi o bunt! Jaki napis widnieje na górze tej strony?: GRUNT TO BUNT! A buntować jest się przeciwko czemu! Mimo, że komunizm minął te hasło jest cały czas aktualne! Nie będę mówił dlaczego bo jeżeli ktoś nie wie to naprawdę z całego serca współczuję :P Jeżeli chodzi o porównanie jarocina do woodstocku to faktycznie nie ma co porównywać publiczności, ale jedno muszę powiedzieć - Zawsze mówiło się, że woodstock to jedna wielka komercja i jest be, a Jarocin odwrotnie. Może i kiedyś tak było, ale teraz ??!!! Wstęp na jarocin 6 dyszek, a na woodstock za friko. KTO NA TYM ZARABIA I JAKI FESTIWAL JEST TUTAJ BARDZIEJ KOMERCYJNY ??!!

JAROCIN STAL SIE KOMERCYJNY NIE TYLE PRZEZ CENE BILETU ILE PRZEZ ZESPOLY TYPU ARCHIVE CZY MYSLOWITZ PO CO TAM TE ZESPOLY ONI MAJA 500 INNYCH FESTIWALI DLACZEGO KTOS ICH ZAPRASZA NA TEN AKURAT


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#6 2007-06-15 00:04:55

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: A gdzie punk?

major0900 napisał:

Zawsze mówiło się, że woodstock to jedna wielka komercja i jest be, a Jarocin odwrotnie. Może i kiedyś tak było, ale teraz ??!!! Wstęp na jarocin 6 dyszek, a na woodstock za friko. KTO NA TYM ZARABIA I JAKI FESTIWAL JEST TUTAJ BARDZIEJ KOMERCYJNY ??!!

Lekka przesada w argumentach.
Organizatorzy Jarocina płacą za występ. Pan Owsiak zwraca 100zł na muzyka plus hotel.
Organizatorzy Jarocina nie mają też Fundacji, z której funduszy mogą zorganizować darmową imprezę.

Offline

 

#7 2007-06-15 09:41:28

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: A gdzie punk?

LoL napisał:

Byłam cierpliwa...Czekałam aż organizatorzy wezmą się do pracy i w końcu będzie wiadomo kto w Jarocinie zagra...
No i już wiadomo!!
Niestety...
Bo lepiej jakby się do tego od nowa zabrali...

Jeśli wolisz coś ostrego i za darmo to:

http://www.butelkatorun.home.pl/htm/gotyk-index.jpg

BUTELKA, jeden z Laureatów 2006 nie zagra w J2007... champion


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#8 2007-06-15 13:33:51

mysza_jabol

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 4

Re: A gdzie punk?

LoL chyba chodziło bardziej o punka a nie jakiś gotyk...:/ ale to tak na marginesie:D
I zgadzam się z tym, że powinno być bardziej pankrokowo. Z Jarocina faktycznie robi się coś na wzór Opola czy Sopotu-niestety. Dlaczego zabieracie nam naszą imprezę? Nie chodzi o to, żeby grał sam punk tylko o to, że na dzień dzisiejszy wcale go nie ma (no przepraszam, jeden Dezerter)...
I w ogóle to nie rozumiem Waszego porównywania publiczności łudstokowej z jarocińską:/ co to ma być?! To, że np wolę jechać na DARMOWY łudstok, bawić się i nie być kontrolowana przez ochrone:] to nie znaczy, że jestem jakaś gorsza, ludzie... A ja tak właśnie odbieram to całe porównywanie:/
Z resztą większość ludzi i tak pojedzie na Wood., więc organizatorzy niech potem nie narzekają,że liczyli na większą frekfencję.
I mam nadzieję, że chociaż pan Owsiak zaprosi na scenę coś punkowego. Z resztą napewno będzie GaGa, Zielone Żabki, Radical News u Krishny - i to już jeden z wielu argumentów dla których sporo ludu się tam właśnie zjawi a nie w Jarocinie.
Więc ogólnie rzecz biorąc- dużo ludzi się zawiodło...:/

Pozdr.zdrowko2

Offline

 

#9 2007-06-15 15:25:47

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: A gdzie punk?

mysza_jabol napisał:

Nie chodzi o to, żeby grał sam punk tylko o to, że na dzień dzisiejszy wcale go nie ma (no przepraszam, jeden Dezerter)...

Dezertera nie licz, bo oni są zaproszeni przez Heya, a nie przez organizatora.

http://www.jarocin-festiwal.com/2005/pics/jf.com/photos/IMG_8547.JPG


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#10 2007-06-16 15:51:38

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: A gdzie punk?

Niewalczyki napisał:

" Co to za zespoły?? Myslovitz, hey??"


-Co masz do Nosowskiej ?!
-Dawny Jarocin nigdy nie zmartwychwstanie!
-Nie porównujmy publiczności jarocińskiej do woodstockowej!
-Nie narzekaj! żyjemy w trudnych ale ciekawych czasach!
-Będzie Armia,Izrael,Dezerter,Kazik...a to już powód do dumy!
-Jeśli jedziesz do Jarocina,żeby tylko sobie  pogować to należy Ci współczuć!
-Nie chcesz,to nie jedź! Twoja wola...

-Do nosowskiej nic nie mam niech sobie grają różne zespoły.Chodzi mi o to, że (jak ktos wyzej napisal) w tym roku prawie punk rocka nie grają :/
-Że dawny Jarocin nigdy nie zmartwychwstanie to wiem i napisałam to.
-A czemu publiczności jarocińskiej i woodstokowej mam nie porownywac??Wszyscy to robią... To są niby dwa rozne festiwale, ale jak się pomysli o Jarocinie to woodstok też na myśl przychodzi...
-Żyjemy w trudnych, ale ciekawych czasach?!A narzekac czemu nie mogę??Polacy to chyba w genach mają...
-Armia,Izrael,Dezerter to jedyne zespoły na ktore na razie się ciesze. W porownaniu z ubieglym rokiem słabiutko...
-Nie jade tylko po to!!Ale lubie pogo i fajnie by było jakbym mogła se to na festiwalu potanczyc. Bo do hey chyba cięzko.... Z resztą widzialas jaki kolwiek film z festiwalu?? Tam sie poloneza nie tanczy...
-Chce!I zalezy mi zeby festiwal odniosl sukces a na razie się na to nie zanosi...


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#11 2007-07-02 20:43:40

stefankmiot

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 1

Re: A gdzie punk?

LoL napisał:

Bo za 60 złotych(!!!!!!!!!!!!!)to można jechać na Woodstock i jeszce zostanie:P hehe

Nie pomyslalas moze o tym, ze ten festiwal trzeba jeszcze z jakis pieniedzy sfinansowac? popatrz na inne imprezy - to wcale nie jest duzo! przy najnizszej krajowej to przeciez jeden dzien pracy z malym kawalkiem.


LoL napisał:

Chciałabym bardzo, żeby festiwal jarociński wyglądał tak jak kiedyś...

Dziewczyno! z tego co mozna wywnioskowac z Twojego bloga to jestes jeszcze nastolatka, ktora ledwo co skonczyla szkole podstawowa (czy tez gimnazjum, bo teraz to z tego co wiem prawie jedno i to samo)!
Skad mozesz wiedziec jak wygladal kiedys Jarocin. przeciez Ciebie jeszcze wtedy na swiecie nie bylo, albo podczas ostatnich bylas niemowlakiem!
Staraj sie robic wszystko, zeby takie imprezy sie odbywaly (wiec nie oszczedzaj tych 60zl, jezeli tyle Ci starczy) i nie zapomnij o swoich idealach, kiedy bedziesz juz miala gromadke dzieci, itp. zazwyczaj tak jest, ze z paru tysiecy ludzi na koncertach kilkanascie lat temu, punkowcami pozostaje kilka osob...


Nie zapomnij...

Offline

 

#12 2007-07-02 21:09:04

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: A gdzie punk?

stefankmiot napisał:

Dziewczyno! z tego co mozna wywnioskowac z Twojego bloga to jestes jeszcze nastolatka, ktora ledwo co skonczyla szkole podstawowa (czy tez gimnazjum, bo teraz to z tego co wiem prawie jedno i to samo)!
Skad mozesz wiedziec jak wygladal kiedys Jarocin. przeciez Ciebie jeszcze wtedy na swiecie nie bylo, albo podczas ostatnich bylas niemowlakiem!

Myslę, że nietrudno jest dowiedzieć się jak Jarocin wyglądał kiedyś. Jest dużo informacji w Internecie etc...
Nawet ówczesny niemowlak może się o tym przekonać. champion

Offline

 

#13 2007-07-03 00:13:05

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: A gdzie punk?

Skywalker napisał:

Myslę, że nietrudno jest dowiedzieć się jak Jarocin wyglądał kiedyś. Jest dużo informacji w Internecie etc...
Nawet ówczesny niemowlak może się o tym przekonać. champion

Tia ;)


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Departamento amplio y equipado en Santiago del...