::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-07-23 04:40:10

Aron

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 7

III dzien + OCENA FESTIWALU

I po festiwalu no cóż wszystko co dobre kiedys sie konczy. Z mojej stony powiem tyle ze w 3 dniu moglo byc ostrzej no i brakje dnia 4 czyli za krotko. Bulwerowalo to ze jezeli nie weszłeś to jedzenie mogles kupić albo miasteczku a jezeli nie to musialem gnac przez pół miasta ... bo jak wiadomo w nocy wszystko pozamykane...

Ludzie bardoz mila atmosfera i za rok pewnie też będe nie mniej jednak błędy popisane w watku "I dzien" podtrzymuję. No i angole mogli by sie stroic szybicej a oni stroili sie dłużej niż grali ale co tam im przeciez nie zależało zeby grac i tak kase pewnie maja...

Impreze oceniam na 7.5 na 10 ... Mam nadzieje że w przyszłości festiwal bedzie trwał nie 3 a co najmniej 4 dni a karnet przy tym nie zrdrożeje.


No i prosze was nigdy wiecej hip gnoju na tego typu festiwalu I co z teog ze był jeden zespół o JEDEN ZA DUŻO PRZECIEŻ TO HIP GNUJ I TY DER. JOKU powinieneś to wiedziec

POZDRO FOR ALL. Wypijcie za nasze zdrowie.

Mam nadzieje ze za rok sie spotkamy. Ogólnie dużo błedów wypisałem ale UWIERZCIE MI NA SŁOWO WARTO TU ZAWITAC BO ZABAWA PRZEDNIA I WARTA SWIECZKI...

Offline

 

#2 2007-07-31 00:12:16

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: III dzien + OCENA FESTIWALU

Poza plusami, o których później, bo wiele osób już napisało...

Minusem było to, że J2007 nie promował NOWYCH zespołów. Poza mniej znanymi wykonawcami - Jacek Kulesza Trio, Les Bigos, Londyn, GandahaR, Sandaless, Zazuzi (choć nie są to debiutanci) i Zmazą (dokooptowaną na 2 tyg. przed Festiwalem)  - na scenie głównej nie pojawił się nikt z młodego pokolenia muzyków!

Szkoda. Bo właśnie promocję nowych zespołów zapowiadano. Brak udziału Laureatów poprzednich Festiwali... Obiecanki cacanki...

Nie może być tak, że zespół np. ZMAZA gra o godzinie 16-17, do pustej publiczności. Jakaż to promocja?

Scena konkursowa nie może być usytuowana tak, że hałas ze sceny głównej (próby) zakłóca koncerty zespołów. Szczególnie ucierpiała na tym półakustyczna Negradonna. Ale generalnie - dla artysty jest deprymujące, a słuchacza rozkojarza - dudnienie w przerwach między utworami :(

cdn...

Offline

 

#3 2007-07-31 09:03:51

waluś

Grupowicz dość aktywny

6165419
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 49

Re: III dzien + OCENA FESTIWALU

a dlaczego grał dla pustej publicznosci?
a to dlatego ze do wejscia stała kilkuset metrowa kolejka osób, a wpuszczanie ich do środka szło bardzo mozolnie

Offline

 

#4 2007-07-31 11:30:37

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: III dzien + OCENA FESTIWALU

waluś napisał:

a dlaczego grał dla pustej publicznosci?
a to dlatego ze do wejscia stała kilkuset metrowa kolejka osób, a wpuszczanie ich do środka szło bardzo mozolnie

W kolejne dni wpuszczanie szło lepiej, ale pustki i tak były...

http://www.jarocin-festiwal.com/2007/pics/Jarocin_2007/Publicznosc_i_kulisy_-_Dzien_3/PICT6352.jpg


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#5 2007-07-31 23:07:34

waluś

Grupowicz dość aktywny

6165419
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 49

Re: III dzien + OCENA FESTIWALU

tak szło lepiej, tym bardziej ze 3 dnia juz było o wiele mniej osób

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs. Hotels Deutschland UbytovĂĄnĂ­ Rancho Mirage