::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-12-17 23:23:08

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Będzie nowy dyrektor JOK-u...

... Odpowiedzialny za nieudany J2006 i część J2007 pan Kurzawa ustąpił ze stanowiska.

Czyli jest szansa na lepszy Jarocin 2008...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2008-01-09 18:50:10

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Będzie nowy dyrektor JOK-u...

Organizacji Festiwalu za czasów rządów pana Kurzawy lepiej nie komentować ;D
Mam nadzieję, że Fesiwal08 będzie uda, zespoły będą dobra, a organizatorzy zamiast odchodzić od starej formuły festiwalu postanowią w końcu do niej wrócić. Bo wszyscy dobrze wiedza jka festiwal wyglądał kiedyś a jak teraz...


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#3 2008-01-13 09:54:50

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Będzie nowy dyrektor JOK-u...

LoL napisał:

Organizacji Festiwalu za czasów rządów pana Kurzawy lepiej nie komentować ;D
Mam nadzieję, że Fesiwal08 będzie uda, zespoły będą dobra, a organizatorzy zamiast odchodzić od starej formuły festiwalu postanowią w końcu do niej wrócić. Bo wszyscy dobrze wiedza jka festiwal wyglądał kiedyś a jak teraz...

Myślę, że Go-Ahead raczej nie wróci do Starego Jarocina...

Tak przynajmiej z zapowiedzi wynika...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#4 2008-01-20 15:18:20

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Będzie nowy dyrektor JOK-u...

Tak wiem. Niestety.


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#5 2008-03-07 00:57:42

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Będzie nowy dyrektor JOK-u...

No i od 20 lutego jest nowy dyrektor JOKu, czyli również współorganizator Jarocina 2008.

Na pytanie o przyszłość Festiwalu i co trzeba zrobić odpowiada tak: Zaprosić tutaj jeszcze większe zespoły, ściągnąć jeszcze większe nazwy i nazwiska. Trzeba także skupić się na promocji medialnej.

W wyniku konkursu, dyrektorem został Michał Wiraszko z zespołu Muchy. Grupa ta współpracuje z Go Ahead, który jest organizatorem J2008. Dla Wiraszko jest to pierwsza stała praca. Mieszka w Poznaniu. Jeździ na koncerty. W związku z tym zapowiada, że będzie sterował JOKiem częściowo z Poznania, częściowo z Jarocina.

Odnośnie J2008 dyrektor mówi, że marzyłby mu się występ zespołu Editors. A generalnie chce, żeby na Festiwalu występowały zespoły, których rząda publiczność. Wiraszko nigdy przedtem nie był na żadnym Festiwalu rockowym w Jarocinie...

Czekamy na więcej szczegółów.

Komentarze czytelników jednej z gazet jarocińskich:


Czyli kolejny dyrektor jakby stowarzyszenia. Bez doświadczenia, ale umie śpiewać (zgodnie w chórze z .........). Aha, jakby pojawiły się jakieś problemy, to zacznie myśleć dopiero nad ich rozwiązaniem.
P.S.No to pracownicy JOK-u torba, kij i czas ruszać w gminę - szukać, szukać "klientów".
Czy to już Matrix - nie to nasza gmina!
a | 20.02.2008, 20:03


I tak nikt nie zastąpi Harrego,który cały teraźniejszy kształt JOKu stworzył a wszyscy następni to tylko nieudolnie będą zmieniać. Na szczęście Kurzawie skończyły się już pomysły, wykręcił się sprawami rodzinnymi i uciekł.A na Muchy najlepszy jest lep albo OFF to tak na przyszłość dla burmistrza tego metr pięćdziesiąt jak będzie się chciał pozbyć nowego menago Joku
Jarocin | 21.02.2008, 08:54


No cóż nowy żołnierz pana Kaźmierczaka, tylko jak to na wojnie bywa generał Kaźmierczak bedzie miał sie dobrze a szeregowy Wiraszka zginie na polu bitwy ( góra 2 lata i go nie ma). A i jescze jedno, cikawe czy jak sie teraz nie sprawdzi faworyt pana Kaźmierczaka to pan burmistrz pokaże klase i poda sie do dymisji
ole | 21.02.2008, 18:33


Panie vice burmistrz a nie lepiej zrobić z JOK iem to samo co ze szkołami. Sprywatyzować. Jak zarobią na biletach to bedą mieli kase a jak nie to zero kasy I posłuchć Szymczaka który powiedział:"Burmistrzu ..pozwol dyrektorowi być menedzerem"
Efekt będzie piorunujący Kilka miesięcy i JOK nie ma. Ale to będzie wina menedzera a nie wladz miasta. W ten sposob otrzyma pan vice burmistrz budynek na dzialalność jego przyszłej fundacji genialne - nie
Zbyszko | 22.02.2008, 11:08


nie mam nic do gościa, ale jak słyszę, że JOKIEM będzie kierował z Poznania.... to już dupa blada
c | 22.02.2008, 14:56


do ole
to masz cień podejrzenia, że ktoś z burmistrzów, radnych ma klasę?
oj figlarz z Ciebie!
d | 22.02.2008, 21:38


Oglądając warunki ogłoszonego konkursu wiadomo było że wygra ktos bez doświadczena zawodowego, bo inaczej takie warunki były by określone. Jak czytam że młody koles który pewnie ma pannę, gra z zespołem w poznaniu i mysli o karierze muzycznej będzie kierowal JOkiem dojeżdzając z Poznania, to nie wiem czym mam się śmiac czy płakać...Skąd on może poznac klimat miasta i ludzi?? Mops mu opowie? Jarocin zasługuje na sprawnego menadzera ale dopóki bedzie kierowal towarzysz wszechwiedzacy MOPs to nic dobrego na dłużej się nie zdarzy.
Witek | 25.02.2008, 12:53


LUDZIE KOCHANI NIE PRZYJEŻDŻAJCIE NA TEN FESTIWAL! Powód? Ten festiwal jest organizowany kosztem oświaty w gminie Jarocin. Likwiduje się szkoły, aby dotować tą imprezę. Bo ten festiwal się po prostu przynosi straty. Wyobraźcie sobie dzieci zmarznięte na przystanku, czekające na szkolny autobus, bo akurat w ich miejscowości zlikwidowano szkołę. Oszczędza się na nich, abyście Wy mogli oglądać sobie koncerty. Jeśli nie chcecie mieć te biedne dzieci na sumieniu - jedźcie gdzie indziej – omijajcie Jarocin. Taką mam dla WAS KOCHANI radę.
stefan | 28.02.2008, 23:22


Ludzie patrzcie co się dzieje!!! "Generał Kazio" robi sobie furtkę do gmachu w JOK-u ,jego kadencja sie kończy i chyba już nikt nie będzie głosował na tego zahukanego małego człowieczka. A w Joku to mu chyba kiedyś cegła spadła na głowę że teraz sie tak mści. Na pół etatu , lub zlecenie to niech sobie znajdzie speców od kultury z Poznania może będą pracować w pocie czoła za 600 do 800 zł . Ciekawe tylko że w kinie rozrasta sie ilość etatów ( 5 ludzi do roboty ?). No tylko że kino to jego dziecko i zatrudnia tam swoich znajomych.
ole | 02.03.2008, 17:46

Kim jest Wiraszko?


Ma 26 lat, mieszka w Poznaniu. Skończył psycholo-
gięna poznańskim uniwersytecie oraz podyplomowe
studium public relations na akademii ekonomicznej.
Biegle włada językiem angielskim.
Jego dotychczasowe doświadczenie zawodowe
to m. in: praca przy projektach kulturalnych orga-
nizowanych przez Fundację 750-lecia Poznania,
stowarzyszenie “Kulturalny Poznań” i agencję
artystyczną Go-Ahead (m. in. obchody 750-lecia
lokacji Poznania, koncert Petera Gabriela, obchody
Poznańskiego Czerwca ’56).
Michał Wiraszko jest liderem zespołu rockowego
Muchy. W tym roku kapela otrzymała nominacje
do Fryderyków w kategorii “Nowa twarz fonografii”,
a w plebiscycie “Teraz Najlepsi 2007” czytelników
miesięcznika “Teraz Rock” zespółMichała Wiraszko
wygrał w kategorii “Nadzieja 2008”. W kategorii
“Zespół Roku 2007” zajął 10. lokatę. W sobotę
16 lutego w Poznaniu “Muchy” odebrały “Medal
Młodej Sztuki 2007”.

Więcej informacji: tutaj

Offline

 

#6 2008-03-10 09:01:27

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Będzie nowy dyrektor JOK-u...

No Wiraszko wiadomo, że współpracuje z Go Ahead. bo w końcu Łukasz Minta jest menagerem Much.
Zadziwił mnie wybór dyrektora, szczerze powiedziawszy...
Skąd ten pomysł..? Zastanawiam się nad tym... Tak.. zaskoczyło mnie to!

Na temat pana Kurzawy też od komentarza się powstrzymam... Mam powody.


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alberghi Camerun ehotelsreviews Alojamiento Plettenberg Noclegi Turcja Κρατήσεις δωματίων Βέλγιο typennington kino