::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

  • Index
  •  » Jarocin 2006
  •  » Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

#1 2006-08-02 21:03:12

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Bawcie się bezpiecznie! Liczcie na siebie! Zachowajcie rozsądek!
W tym roku w drodze i na Przystanku Woodstock zginęły trzy osoby!

Ostatnio edytowany przez Jarocin-Festiwal (2006-08-04 12:35:53)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2006-08-05 17:43:08

Paula

Gość

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

No tak, tyle ze 2 osoby zginely po prostu z upału.. a jedna z własnej głupoty wychylajac sie przez okno pociagu i w dodatku spozywała alkohol.

Wiec głowa do góry :)

 

#3 2006-08-07 23:31:32

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Paula napisał:

No tak, tyle ze 2 osoby zginely po prostu z upału.. a jedna z własnej głupoty wychylajac sie przez okno pociagu i w dodatku spozywała alkohol.

Wiec głowa do góry :)

W Jarocinie alkohol też będzie. Upał nie usprawiedliwia. W przeszłości na PW bywało również gorąco.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#4 2006-08-08 00:33:41

Mati

Gość

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Jarocin-Festiwal napisał:

Paula napisał:

No tak, tyle ze 2 osoby zginely po prostu z upału.. a jedna z własnej głupoty wychylajac sie przez okno pociagu i w dodatku spozywała alkohol.

Wiec głowa do góry :)

W Jarocinie alkohol też będzie. Upał nie usprawiedliwia. W przeszłości na PW bywało również gorąco.

Ale 3 osoby na 100.000 wszystkich osób obecnych to i tak niewiele.
Gdyby wziac statystykę 100.000 miasta do ręki to w samych wypadkach pewnie umiera tam o wiele więcej osób (nie mówiąc o zgonach naturalnych).

 

#5 2006-08-08 00:56:34

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Mati napisał:

Jarocin-Festiwal napisał:

Paula napisał:

No tak, tyle ze 2 osoby zginely po prostu z upału.. a jedna z własnej głupoty wychylajac sie przez okno pociagu i w dodatku spozywała alkohol.

Wiec głowa do góry :)

W Jarocinie alkohol też będzie. Upał nie usprawiedliwia. W przeszłości na PW bywało również gorąco.

Ale 3 osoby na 100.000 wszystkich osób obecnych to i tak niewiele.
Gdyby wziac statystykę 100.000 miasta do ręki to w samych wypadkach pewnie umiera tam o wiele więcej osób (nie mówiąc o zgonach naturalnych).

Około 70 tys osób mieścił dawny Stadion Wembley w Londynie. Gdyby tam w trakcie koncertu jakiegokolwiek zginęło (statystycznie) dwie osoby to organizator miałby poważne problemy. Pisałaby o tym prasa... etc

Obrażasz tych, którzy zginęli. Nie ważne czy przez własną głupotę czy nie. Mieli ku temu dobre warunki.

Dlatego warto przykład Przystanku Woodstock dać jako przestrogę. Bawcie się bezpiecznie i pomagajcie sobie nawzajem.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#6 2006-08-08 16:52:18

Mati

Gość

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Jarocin-Festiwal napisał:

Obrażasz tych, którzy zginęli. Nie ważne czy przez własną głupotę czy nie.

Nie uważam żebym kogokolwiek obraził powołując się na przykład statystyk 100.000 miasta.
Po prostu jestem zdania, że nie ma co siać paniki.
Ważne jest to, żeby było bezpiecznie i oby tak było.
Może dla równowagi liczby zgonów należałoby też podać o ile zwiększył się przyrost naturalny na Przystanku woodstock? ;)

 

#7 2006-08-08 21:28:06

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Mati napisał:

Jarocin-Festiwal napisał:

Obrażasz tych, którzy zginęli. Nie ważne czy przez własną głupotę czy nie.

Nie uważam żebym kogokolwiek obraził powołując się na przykład statystyk 100.000 miasta.
Po prostu jestem zdania, że nie ma co siać paniki.

Nikt nie sieje paniki. Ponieważ merdia zgodnie milczą w tej sprawie, a w wielu przypadkach kłamią (pierwsza osoba zeszła była w podobnych okolicznościach co Bonham) udzielamy po prostu istotnej informacji. Nie ważne ile osób zginęło. Ważne, że zginęli podczas tzw "bezpiecznej imprezy". Chodzi o to, żeby to się nie powtórzyło w Jarocinie.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#8 2006-08-10 01:44:52

niepewny;]

Gość

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

hej mam 17lat i kilka dni temu postanowilem z kumplem ze jedziemy do Jarocina(pierwszy raz), no ale jak tak czytam to forum i np te wpisy z ksiegi gosci to normalnie zaczynam sie bac... moze to glupie ale chcialem wpasc na te kilka dni i posluchac tych zespolow ale naprawde zwatpilem czy wroce z tamtad caly;/, bo niestety nie mam zadnej pewnosci ze kiedy bede spal na polu namiotowym komus cos nie odbije i bedzie chcial chociazby cos od nas 'pozyczyc' bez zgody albo przy okazji bedzie chcial kogos poobijac ... moze bedziecie sie smiali ze przesadzam i pewnie jestem jakims tchorzem, ale jesli sie myle i myslicie ze nie mam czego sie obawiac to odp i rozwiejcie moje watpliwosci a wtedy bede sie razem z wami bawil na festiwalu;)... pozdrowiam

 

#9 2006-08-10 09:03:43

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

niepewny;] napisał:

hej mam 17lat i kilka dni temu postanowilem z kumplem ze jedziemy do Jarocina(pierwszy raz), no ale jak tak czytam to forum i np te wpisy z ksiegi gosci to normalnie zaczynam sie bac... moze to glupie ale chcialem wpasc na te kilka dni i posluchac tych zespolow ale naprawde zwatpilem czy wroce z tamtad caly;/, bo niestety nie mam zadnej pewnosci ze kiedy bede spal na polu namiotowym komus cos nie odbije i bedzie chcial chociazby cos od nas 'pozyczyc' bez zgody albo przy okazji bedzie chcial kogos poobijac ... moze bedziecie sie smiali ze przesadzam i pewnie jestem jakims tchorzem, ale jesli sie myle i myslicie ze nie mam czego sie obawiac to odp i rozwiejcie moje watpliwosci a wtedy bede sie razem z wami bawil na festiwalu;)... pozdrowiam

Jeśli sam się nie zabijesz korzystając z pokus, to nic Ci nie grozi. A namiot okradziony możesz mieć również gdzieś nad morzem lub Mazurach.

Ostatnio edytowany przez Jarocin-Festiwal (2006-08-10 09:42:56)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#10 2006-08-10 11:15:29

Mati

Gość

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

niepewny;] napisał:

hej mam 17lat i kilka dni temu postanowilem z kumplem ze jedziemy do Jarocina(pierwszy raz), no ale jak tak czytam to forum i np te wpisy z ksiegi gosci to normalnie zaczynam sie bac... moze to glupie ale chcialem wpasc na te kilka dni i posluchac tych zespolow ale naprawde zwatpilem czy wroce z tamtad caly;/, bo niestety nie mam zadnej pewnosci ze kiedy bede spal na polu namiotowym komus cos nie odbije i bedzie chcial chociazby cos od nas 'pozyczyc' bez zgody albo przy okazji bedzie chcial kogos poobijac ... moze bedziecie sie smiali ze przesadzam i pewnie jestem jakims tchorzem, ale jesli sie myle i myslicie ze nie mam czego sie obawiac to odp i rozwiejcie moje watpliwosci a wtedy bede sie razem z wami bawil na festiwalu;)... pozdrowiam

A skad jestes? Bo jak cos to mozesz sie kolo nas rozbic, my jestesmy spokojni ludzie i na pewno nie bedzie akcji  w stylu okradania czy bicia po mordzie.
Mozna sie jakos skontaktowac jakby co.

 

#11 2006-08-10 11:56:31

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Ty, Niepewny! :]
Siem nie przejmuj. Na bank znajdziesz jakiś ludzi spokojnych (matki z dziećmi;) koło których mógłbyś się rozbić czy coć. A pierwsza i podstawowa zasada: nie bierz cennych rzeczy. Ja na przykład jak gdzieś idę na jakiś koncert to biorę na wejście i o resztę się nie martwię. Ogólnie ludzie sobie pomagają. Także spoko wodza, w mieście teoretycznie normalnie jest niebezpieczniej, a przecież z domu wychodzisz. Pozdrawiam! ;D


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#12 2006-08-11 12:34:45

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

Paula napisał:

No tak, tyle ze 2 osoby zginely po prostu z upału.. a jedna z własnej głupoty wychylajac sie przez okno pociagu i w dodatku spozywała alkohol.

Wiec głowa do góry :)

Mylisz się. Merdia dziwnie unikają tematu i nie piszą prawdy, albo piszą tak, żeby nie brzmiała ona zbyt tragicznie.

Pierwsza osoba zadusiła się własnymi wymiocinami. Merdia podały "wydzielina z żołądka" :lol:

Co do drugiej można mieć wątpliwości również. W te wakacje od upałów umierały tylko osoby starsze lub chore na serce. Wątpliwe jest że 30-latek zmarł "od upału". Na pewno nie była to jedyna przyczyna.

Co ciekawe, w ciągu kilkunastu lat trwania Jarocina, nie było - jak wynika z kronik milicyjnych - przypadku śmiertelnego. Osobiście słyszałem o pewnym zajściu (nieśmiertelnym, ale bliskim). Ale jest to niepotwierdzone i brzmi - w relacjach kilku świadków - bardziej jak legenda.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#13 2006-08-19 14:09:29

niez warszaw

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-18
Posty: 1

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

koles z pociagu jechal z nami i w pol go nooo...rozerwalo..trzezwy to nie byl,pilnowali go,ale cos mu odbilo,chcial slup przytulic chyba...ehg..nie bylo mnie tym razem na jarocinie,ale podobno bylo dobrze;)tak mowia

Offline

 

#14 2006-08-19 15:11:50

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!

niez warszaw napisał:

koles z pociagu jechal z nami i w pol go nooo...rozerwalo..trzezwy to nie byl,pilnowali go,ale cos mu odbilo,chcial slup przytulic chyba...ehg..nie bylo mnie tym razem na jarocinie,ale podobno bylo dobrze;)tak mowia

Nie ma dawnego klimatu, ale jest bezpiecznie i dobrze. Sam nawet wracam po koncertach przez Park/Lasek miejski i czuję się bezpiecznie :-)))

Pamiętajcie! Dbajcie o siebie i pomagajcie sobie! Nie sztuką jest umrzeć! Sztuką jest żyć!!!


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#15 2007-01-30 10:51:49

drk

Gość

Re: Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!



 
  • Index
  •  » Jarocin 2006
  •  » Bawcie się bezpiecznie! P. Woodstock przyniósł 3 ofiary śmiertelne!


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Dobřichovice Majoitus Con Dao Alojamiento Plettenberg prysznice bezpieczeństwa tomaszewskifotografia