::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#91 2009-04-19 23:04:14

stary załogant

Nowy Grupowicz

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2006-08-18
Posty: 9

Re: Wykonawcy potwierdzeni

chciałem sobie zrobić podróż sentymentalną ale na razie słabo :( czekam dalej na dobre nowiny


pozdrawiam

Offline

 

#92 2009-04-23 12:06:23

diablica

Grupowicz dość aktywny

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 52

Re: Wykonawcy potwierdzeni

stary załogant napisał:

chciałem sobie zrobić podróż sentymentalną ale na razie słabo :( czekam dalej na dobre nowiny

czekaj dalej, a watpie że do póżnej starości się doczekasz-z każdym rokiem festiwal robi się co raz bardziej komercyjny

Offline

 

#93 2009-04-24 13:29:55

Cypek

Gość

Re: Wykonawcy potwierdzeni

Co do niektórych zespołów jestem pozytywnie zszokowany zwłaszcza UK Subs, New Model Army, Bad Brains itd. choć w historii Jarocina nie było za dużo zagranicznych gości, ale i tak jest super. Ale nigdy nie może być pięknie i zespoły o których wole nie mówić spieprzą cały festiwal. Znajdzie się pewnie trochę kolorowego gówniarstwa, które będą błagać Bozię o ciepłą wodę hehehe :) Taki bunt dzisiaj w dupe jeża. Aha, i jak słucham tych archiwalnych nowofalowych, punkowych, reggowych to żal mi dupe ściska, że tego  nie przeżywałem, to był wiarygodny bunt!!! Tylko teraz obserwuje jak się niszczy historię...

 

#94 2009-04-26 20:42:32

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Wykonawcy potwierdzeni

OrgaNIzatorzy podali:

Animal Collective, The Automatic, Armia, Tilt, Plagiat 199 oraz Persona Non Grata!


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Departamento amplio y equipado en Santiago del... Alojamento Los Órganos ehotelsreviews berlin-hotel