::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2010-01-08 09:49:23

Lulek

Grupowicz dość aktywny

Skąd: z Europy
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 47

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

Witalski! A może by pomyśleć o muzykach, którzy wywarli wpływ na muzykę nie tylko festiwalową-jarocińską a obecnie grają w innych kapelach, projektach. Taki muzyk jak Piotr Jełowicki, który grał w zespole "MOSKWA", teraz uczestniczy w projekcie The Bootels (www.thebootels.pl; www.myspace.com/thebootels). Albo inny muzyk, Tomek Lipiński itd. Może by posłuchać tych kapel. Obecnie mam 48 lat, ostatni raz byłem na Festiwalu w Jarocinie w 2006 r., czyli byłem już po 40-stce, a pierwszy raz chyba w 1984 lub 1985 :-) Nie powiedziałem jeszcze ostatniego zdania. Do zobaczenia w Jarocinie :D Lulek

Offline

#17 2010-01-08 18:52:24

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

W tym wątku chodzi raczej o nowe młode zespoły :-) Ale niech będzie, że i zgredy mogą zagrać.
Ale niech coś nowego i ciekawego zrobią. Z tego co można było usłyszeć w J2009, Tomasz Lipiński nie zaprezentował żadnej nowej piosenki.
Do zgredów należeli koledzy z The Black Tapes. Bolek znany jest przecież z Ahimsy i Houka. Szmat czasu ;) Ale to był świetny koncert z nowym materiałem, w J2009.

http://m.onet.pl/_m/af3ce17b3a85a9777c1c1b664ed31f97,35,1.jpg

Proszę o jeszcze więcej propozycji. Przecież nie słuchacie w kółko dinozaurów polskiego rocka ;)

Offline

#18 2010-01-10 00:53:26

maniaczka

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

i jeszcze jedno! jestem za samymi polskimi zespolami! Albo chociaz za wiekszoscia a nie tak jak w 2009 duzo zagranicznych 'gwiazd' przy ktorych w sumie wogole nie czulo sie klimatu jarocina..

#19 2010-01-12 23:30:00

Drunk - N - Rolled

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

Witam,
Pisze z zespołu Drunk-N-Rolled,
Jesteśmy z wielkopolski,
Ze swojej strony mozemy zaoferować DUŻO dobrego rocka w stylu Aerosmith, AC/DC itp.
Czyli Krew Pot i Rock N Roll
Jeśli potrzeba niegrzecznych chłopców to dajcie znać ;)
Gramy tylko swoje utworki
Teraz chcemy uderzyć dalej.
Bylismy w studiu telewizyjnym i nagraniowym,
Wiecej mozna zobaczyc na naszym myspace (video + muzyka)

www.myspace.com/drunknrolled

Pozdrawiamy

#20 2010-01-13 10:22:19

pluskotka

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-01-13
Posty: 2

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

>Witam.<Nie wiem czy moje zdanie będzie w ogóle brane pod uwagę, czy to tylko jedna wielka propaganda, w której zdanie nas festiwal-owców, zapewniają o znaczeniu naszego zdania.
>Myślę, że organizatorzy mają w tym prawdziwy cel, nie tylko korzyść dla reputacji tego przedsięwzięcia.

<Bardzo chciałabym usłyszeć na małej scenie, zespół, który ma przed sobą wielkie możliwości. <Pochodzą z <Pleszewa<(20 km od >Jarocina, dla pewności>).
>Przesyłam masę stron min. oficjalna stronę zespołu, stronę z myspace, nagrania z koncertów na youtube, wszystko po to, żeby chociaż wykazać trochę chęci, i wziąć moją propozycje pod uwagę. >Będę pełna podziwy jak <ten zespół wystąpi w tym roku na małej scenie.


PimpWalk, to grupa grająca bezkompromisową muzykę. Ich utwory to ciekawa mieszanka dynamicznego metalu o współczesnym, brutalnym brzmieniu połączona z szybkimi bębnami i melodyjnym głosem wokalisty.

Last.fm:
http://www.lastfm.pl/music/PimpWalk
Youtube:
http://www.youtube.com/pimpwalkgroup
Myspace:
http://www.myspace.com/pimpwalkgroup
Web:
http://www.pimpwalk.pl/
Twitter:
http://www.twitter.com/pimpwalk

Pozdrawiam<! i czekam na odpowiedź.

Offline

#21 2010-01-13 16:27:44

Nikae91

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

Jestem jak najbardziej za pimpwalk to co oni wyprawiają na scenie to istna furia, byłam na kilku ich koncertach i jestem totalnie wstrząśnięta. Chlopaki tak sie rozwinęli w krotkim czasie, ze masakra i jeszcze demo wydali i to wlasnym sumptem.
Jestem pewna, ze zajda daleko bo to co perkusista wyrabia to sie czasem w głowie nie mieści
Dlatego zachecam was do ich posluchania, bo maja coraz wiecej sympatyków swojej tworczosci co widac po ludzich ktorzy przychodza na ich koncerty

#22 2010-01-23 19:11:42

jakis gosciu

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

Chciałbym w tym roku usłyszeć połączenie nowości z doświadczeniem. Proponowałbym takie zespoły jak: Noise Division,
Holden Avenue [wygrali malą scenie rok temu] i Padlinę Szarika a ze znanych to Farben Lehre, Jelonka i Kult.

#23 2010-01-23 21:11:13

dawidossrock

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

naprawde postarajacie sie w tym roku na jarocinie..przeciez bedzie lecie...a jesli chodzi o nowe zespoly..duza popularnosc zyskuje Vintage i swietny zespol hardcorowy Red Bridge;)) Organizatorzy..jesli chcecie aby festiwal zapelnil sie ludzmi to musicie dac "gwiazdy" wlasnie typu Kult Hey Farben Lehre..musicie wrzucic tez punk...stary dobry punk...typu KSU SIEKIERA SEDES itp..ludzie chca tego...Festiwal zaczyna sie robic komercyjny...promujcie nowe zespoly ale niech to beda z gara metalu rocka punku itp...a nie jak w poprzednim rocku jakas elektroniczna muzyka czy cos...;//

#24 2010-01-24 21:42:54

bolo

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

czasami zastanawiam się, czy chcę oglądać ,,czterdziestoletnią młodzież'' wykrzykującą te same hasła, co z górką dwadzieścia lat temu.
Jak weterani maja coś świeżego do zaprezentowania to i owszem, ale odgrzewanie tego samego, to raczej na zasadzie ciekawostki;-)
Agencja, która robiła Jarocin w zeszłym roku próbuje zrobić coś ciekawego w arenie w Poznaniu, zobaczymy jak to wyjdzie.Moim zdaniem jeszcze za mało odważnie,ale kierunek jest pozytywny.
Nie ma planu, wizji festiwalu, kończy się na zapraszaniu zespołów, przypadkowym ich zestawieniu i finito

#25 2010-01-25 21:56:08

ktoś

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

Napisze jakie zespoły chciałabym usłyszeć na dużej scenie:
Akurat
a jednak
Ciemna Strona Pomidora
Defekt Muzgó
Dezerter
Dżem
Farben Lehre
Fort BS
Habakuk
Indios Bravos
Izrael
Koniec Świata
Kryzys
KSU
Leniwiec
Rejestracja
Sedes
Budzyński
Sztywny Pal Azji
The Bill
TSA
Włochaty
Zabili Mi Żółwia
Zdrowa Woda

Mamy mase zespołów polskich.
A na małej scenie: dobrego punka a nie jakiegoś gówna popu itp.

Zobaczcie jak było w 2007 jak zaprosiliście polskie stare punkowe zespoły ile było ludzi DUŻO! A w tym roku heh śmiać sie chce. W 2008 mała scena była super a w 2009 najgorszy jarocin w historii. Festiwal słynął z małej sceny a wy jej to odebraliście. Zespoły nie przyjeżdzały sie promować lecz przyjeżdzały by cos powiedzieć.

#26 2010-01-25 22:07:17

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

http://www.jarocin-festiwal.com/dla_forum/stb/d/d001.jpg


bolo napisał:

czasami zastanawiam się, czy chcę oglądać ,,czterdziestoletnią młodzież'' wykrzykującą te same hasła, co z górką dwadzieścia lat temu.
Jak weterani maja coś świeżego do zaprezentowania to i owszem, ale odgrzewanie tego samego, to raczej na zasadzie ciekawostki;-)

Pełna zgoda. Zostawić wspomnienia i nie ruszać trupa. Te wszystkie "systemy", "atomy" i "czołgi" nie bardzo brzmią dziś - to raz. A dwa - to dziwnie brzmią w ustach 40-50 letnich dinozaurów.

Agencja, która robiła Jarocin w zeszłym roku próbuje zrobić coś ciekawego w arenie w Poznaniu, zobaczymy jak to wyjdzie.Moim zdaniem jeszcze za mało odważnie,ale kierunek jest pozytywny.
Nie ma planu, wizji festiwalu, kończy się na zapraszaniu zespołów, przypadkowym ich zestawieniu i finito

Znowu pełna zgoda.
Czasami można odnieść wrażenie, że nowy Jarocin robi zbyt dużo organizatorów :) No i sobie nawzajem przeszkadzają. Agencja niestety chyba nie ma na tyle siły, żeby przeforsować swoją wizję Festiwalu. Ale Rock w Arenie, może pojść w kierunku bliższym Jarocinowi, niż sam Jarocin :-))))


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

#27 2010-01-26 09:15:12

aselon

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 1

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

Witam!

Ja zaproponuję zespół w którym grywam.

ZESPÓŁ ASELON, Jaworzno

www.myspace.com/aselon

Pozdro!

Tomm
aselonhttp://www.jarocin-festiwal.com/2006/imgs/at0.gifwp.pl

Offline

#28 2010-02-03 17:29:23

hjt

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

tylko ze te zespoly z muzykami co maja 40 lat grywaja i ja sie super bawie na ich koncertach napewno lepiej niz na tych mlodych komercyjnych. Kazik ma 47 lat i jakos gdy gral bylo fajnie

#29 2010-02-03 19:04:28

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła

hjt napisał:

tylko ze te zespoly z muzykami co maja 40 lat grywaja i ja sie super bawie na ich koncertach napewno lepiej niz na tych mlodych komercyjnych. Kazik ma 47 lat i jakos gdy gral bylo fajnie

Temat nie dotyczy "młodych komercyjnych" zespołów. :-(

http://www.jarocin-festiwal.com/dla_forum/stb/i/i150.jpg


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

#30 2010-02-05 13:00:27

maniak

Gość

Re: Nowe zespoły na J2010 czyli POPkultura nas zjadła


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ŽelezobetonovÊ jímky Špindlerův Mlýn Holiday Home Praskolesy by Interhome Departamento tres dormitorios himavanti