::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2010-06-26 21:32:25

 Lucerna

Nowy Grupowicz

3646517
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 2

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Elo! ;)
tak przyznam sie, to będzie mój pierwszy raz... na Jarocinie ]:->
interesuje mnie wszystko... dosłownie wszystko :P
może ktoś z was jest z Jarocina?? Potrzebny mi miły trawniczek u kogoś przed domkiem na namiocik :) pytam bo może akurat ktoś miły się zaoferuje :D
hmmm bo te pole namiotowe, no nie powiem, spoko, tylko tyle tych niepotrzebnych zasad, ta kontrola, nie chcę, nie lubię ograniczeń, to mnie z deka przytłacza :)
to jak? znajdzie się ktoś kto mnie przygarnie z namiocikiem i trzema fantastycznymi koleżankami :))

Offline

#17 2010-06-26 22:25:52

Venom

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 1

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Samils napisał:

Zapomniałem jeszcze o jednym pytaniu, a nie można edytować. W regulaminie korzystania z pola namiotowego, w drugim pkt. jest napisane, że przyjmują tylko po okazaniu karty meldunkowej wystawionej przez organizatora pola namiotowego. Czy tę kartę dostaje się razem z zakupionym biletem?

Wydaje się, że trzeba wydrukować kartę zgłoszenia na pole namiotowe i okazać ją we właściwym miejscu.

Offline

#18 2010-06-27 22:46:31

antek

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 7

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Venom napisał:

Samils napisał:

Zapomniałem jeszcze o jednym pytaniu, a nie można edytować. W regulaminie korzystania z pola namiotowego, w drugim pkt. jest napisane, że przyjmują tylko po okazaniu karty meldunkowej wystawionej przez organizatora pola namiotowego. Czy tę kartę dostaje się razem z zakupionym biletem?

Wydaje się, że trzeba wydrukować kartę zgłoszenia na pole namiotowe i okazać ją we właściwym miejscu.

Kartę otrzymuję się podczas meldowania na pole namiotowe. Trzeba mieć jakiś dokument tożsamości, zapłacić za pole (25 PLN) i w zamian otrzymujemy kartę uprawniającą do wejścia na teren tej "wspaniałej enklawy z nieziemskich klimatem":-)


przepraszam, jjestem pijanyyy...

Offline

#19 2010-06-28 12:05:08

jahkubb

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 1

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

to_teraz_ja.
sorry._nie_mam_spacji...
czy_na_terenie/w_okolicy/na_polu/przed_czai_sie_policja?
jak_to_wyglada?
chodzi_mi_konkretnie_o_PANOW_POLICJANTOW.
np_czy_z_psami_chodza,_czy_dzieje_sie_cos_takiego??

dziekuje_z_gory.

Offline

#20 2010-06-28 15:55:22

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Jeśli chodzi o drogi wjazdowe i wyjazdowe to posterunki są standardowe. Suszarki etc.

Są też poszukiwacze, którzy najpierw popatrzą na pasażerów przez lornetkę, a potem np zatrzymają samochód i przeprowadzą szczegółową rewizję w poszukiwaniu dżemu truskawkowego. To może być na wylotach, ale także w mieście.

http://www.jarocin.policja.gov.pl/biblioteka/kolizje/radar2.jpg

Offline

#21 2010-07-03 15:56:57

kevinmax

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 2

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Panowie, a jak wygląda sprawa z mocniejszym alkoholem? W trakcie Przystanku Woodstock w Kostrzynie panuje prohibicja od 5% w górę. A w Jarocinie?

Offline

#22 2010-07-04 16:32:26

Elementfx

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 1

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

kevinmax napisał:

Panowie, a jak wygląda sprawa z mocniejszym alkoholem? W trakcie Przystanku Woodstock w Kostrzynie panuje prohibicja od 5% w górę. A w Jarocinie?

Również mnie to ciekawi

Dodatkowo chciałbym zapytać o komunikacje gdyż będę mieszkał na polu namiotowym 5 km od Jarocina. Jakieś taxówki i inne autobusy istnieją w tym mieście i działają ?

Chciałbym również poruszyć kwestie picia poza terenem koncertu czy jest taka możliwość lub czy otworzenie puszki wiąże się automatycznie z mandatem wystawionym przez policje której pewnie będzie tam peełno :P

Offline

#23 2010-07-05 12:53:29

kędzior

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 4

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Mocniejszy alkohol, wino na 100% można kupić, wódkę raczej też.

Napić się można spokojnie w rowie na wprost wejścia (nawet z widokiem na telebim i sobie można oglądnąć koncert jeśli się chwilowo nie chce iść pod scenę) więc tak naprawdę nie ma sensu kupować piwa na terenie ;). W innych miejscach jak park itp chyba jest normalnie jakbyś pił u siebie. Nie jestem jednak przekonany, bo jak sobie spokojnie popijałem piwko to chowałem pod ławkę i nie wiem czy nie widzieli czy mieli to w ch...

Offline

#24 2010-07-05 15:32:00

Jabolek

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 5

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Nie ma żadnej prohibicji, a spożywać alko. można gdzie popadnie ;-)

Offline

#25 2010-07-05 19:14:37

antek

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 7

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Na ostatnich festiwalach podobno obowiązywała prohibicja, ale taka "w kit". Nikt się tym nie przejmował, sprzedawano alkohol w każdej postaci i ilościach. Co do picia poza terenem festiwalu, to park miejsku cieszy się dużą popularnością. Policja tam się zapuszcza na patrole, ale nie egzekwują przepisów z pełną surowością. No chyba, że ktoś jest skuty jak dziki osioł, wtedy władza może przypomnieć o co chodzi w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi;-)


przepraszam, jjestem pijanyyy...

Offline

#26 2010-07-07 18:20:46

 winowłosa

Nowy Grupowicz

13261811
Skąd: opole
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 2

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

co wkońcu z tym alkoholem? :p da rade wnieść czy niezbyt? ;x

Offline

#27 2010-07-07 18:59:02

merrfi

Nowy Grupowicz

359033
Skąd: okolice Tarnowa
Zarejestrowany: 2009-05-15
Posty: 3

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

Ja mam takie ważne pytanie, jak egzekwowany jest punkt regulaminu : "Na teren Festiwalu nie można wnosić profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Dopuszczalne są aparaty o rozdzielczości do 3.2 MPix."

Kupiłem karnet za 100 zł i chcę wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia, jak to zrobię ? (komórką zdjęć nie będę robił !)

Offline

#28 2010-07-08 11:47:03

kędzior

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 4

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

--> winowłosa

Zależy o co ci chodzi. Na teren samego festiwalu wnieść jest prawie niewykonalne, zazwyczaj kontrolują przy każdym wejściu, więc jak to mówią w Toruniu, rydzyk fizyk, ale raczej bym odradzał. Lepiej wyjść i napić się w rowie przy wejściu. Jeżeli chodziło Ci natomiast o pole namiotowe to jest zakaz, który można obejść na dwa sposoby:
1. Ktoś przerzuca siatkę/plecak/torbę czy co tam masz przez siatkę w części oddalonej od wejścia gdzie obczaja ochrona
2. Za pasem kilka win/flaszek się zmieści.

--> merrfi

Domyślam się, że chodzi o profesjonalny sprzęt, czyli, że lustrzanki za 10 tysi raczej nie wniesiesz i to samo tyczy się kamer telewizyjnych, ale ze zwykłym aparatem nie będzie problemu, a przynajmniej nie widzę powodu czemu miałby być.

Offline

#29 2010-07-08 13:45:38

 winowłosa

Nowy Grupowicz

13261811
Skąd: opole
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 2

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

->  kędzior

"Za pasem kilka win/flaszek się zmieści."

hmmm... a to nie obmacują? ;x

Offline

#30 2010-07-08 16:30:14

antek

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 7

Re: Pierwszy raz na Jarocinie

winowłosa napisał:

->  kędzior

"Za pasem kilka win/flaszek się zmieści."

hmmm... a to nie obmacują? ;x

Dokładne przeszukanie jest tylko przy meldowaniu na pole. Sprawdzają wtedy torby, plecaki, etc. Później tylko patrzą jak kto wchodzi, jeśli niesiesz reklamówkę to ochrona może poprosić o pokazanie zawartości. Najlepszym sposobem jest pkt. 1 wypowiedzi kędziora, cały monopol można tak wnieść. Ogrodzenie jest duże i nie ma wzdłuż niego zwiększonego zagęszczenia ochrony.


przepraszam, jjestem pijanyyy...

Offline


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Producent szamb betonowych i innych BETÓNOVÉ Ĺ˝UMPY Vranov nad TopÄžou Luxueux Appartement Alojamiento Plettenberg Alberghi Alicante