::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2011-03-15 20:43:52

jmilczar

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 3

Re: 5 dni festiwalu!

Kamień z serca!

Offline

 

#17 2011-03-15 23:49:45

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: 5 dni festiwalu!

jmilczar napisał:

Kamień z serca!

Dokładnie:)


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#18 2011-03-16 16:49:54

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: 5 dni festiwalu!

"Tradycyjnie festiwalowi towarzyszyć będzie konkurs młodych kapel, który w tym roku odbędzie się pod nazwą ,,Rytmy Młodych”. Przesłuchania zostaną przeprowadzone w Jarocińskim Ośrodku Kultury, gdzie każdego dnia w godzinach popołudniowych ma być przesłuchanych co najmniej siedem zespołów. Liczba osób wpuszczanych do JOK-u ze względów bezpieczeństwa będzie ograniczona do pięciuset dziennie. Zespoły, które zakwalifikują się do finału, zagrają na deskach Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Zwycięzcy przeglądu wystąpią na scenie głównej.  Rytmy Młodych to dwa dodatkowe oraz bezpłatne dni muzyki w Jarocinie, które odbędą się w dniach 13 oraz 14 lipca.

Miasteczko festiwalowe usytuowane  będzie w sąsiedztwie dużej sceny, co sprawi, że dojście na festiwal zajmie nie więcej niż 3 minuty. Namioty będzie można rozkładać już od 14 lipca. Głównym organizatorem pola namiotowego jest  partner agencji Go-Ahead, STAL-MAR Jarocin Marek Sieradzki. Jak udało się ustalić, cena za osobę nie przekroczy 30 zł od osoby za cały pobyt na polu namiotowym. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie również czynne drugie, małe pole namiotowe, zorganizowane przez Spółkę Jarocin Sport. Pole będzie działać już od 13 lipca." - pisze Mateusz Pawlicki, koordynator Jarocin Festiwal 2011.

http://www.****/index.php?option=com_content&view=article&id=1802:agencja-go-ahead-qjarocin-festiwal-odbdzie-siq&catid=4:gmina-jarocin&Itemid=78


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#19 2011-03-16 22:53:54

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

Lokalna prasa donosi:

Go Ahead: "Jarocin Festiwal odbędzie się". Miasto potwierdza
Środa, 16 Marca 2011 09:00
Gmina Jarocin planowała zorganizować w najbliższym czasie konferencję prasową dotyczącą Jarocin Festiwalu 2011. Mieliśmy się na niej dowiedzieć, czy podpisano już umowę z organizatorem Jarocin Festiwal 2011 - agencją Go Ahead.

Wiele osób miało wątpliwości, czy "Jarocin" w ogóle zagra w tym roku. Tymczasem agencja Go Ahead dziś poinformowała na swojej stronie internetowej, że impreza się odbędzie.

"Agencja Go Ahead informuje, że tegoroczny Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach od 15 do 17 lipca! Już wkrótce poznamy pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w lipcu w Jarocinie! Pod koniec marca rozpocznie się sprzedaż biletów oraz karnetów na to wydarzenie. W kwietniu wystartuje zaś konkurs młodych zespołów" - czytamy w lakonicznej wiadomości na stronie www.go-ahead.pl.

Miasto potwierdza - umowa podpisana. Szczegółów brak

"Tradycyjnie festiwalowi towarzyszyć będzie konkurs młodych kapel, który w tym roku odbędzie się pod nazwą ,,Rytmy Młodych”. Przesłuchania zostaną przeprowadzone w Jarocińskim Ośrodku Kultury, gdzie każdego dnia w godzinach popołudniowych ma być przesłuchanych co najmniej siedem zespołów. Liczba osób wpuszczanych do JOK-u ze względów bezpieczeństwa będzie ograniczona do pięciuset dziennie. Zespoły, które zakwalifikują się do finału, zagrają na deskach Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Zwycięzcy przeglądu wystąpią na scenie głównej.  Rytmy Młodych to dwa dodatkowe oraz bezpłatne dni muzyki w Jarocinie, które odbędą się w dniach 13 oraz 14 lipca.

Miasteczko festiwalowe usytuowane  będzie w sąsiedztwie dużej sceny, co sprawi, że dojście na festiwal zajmie nie więcej niż 3 minuty. Namioty będzie można rozkładać już od 14 lipca. Głównym organizatorem pola namiotowego jest  partner agencji Go-Ahead, STAL-MAR Jarocin Marek Sieradzki. Jak udało się ustalić, cena za osobę nie przekroczy 30 zł od osoby za cały pobyt na polu namiotowym. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie również czynne drugie, małe pole namiotowe, zorganizowane przez Spółkę Jarocin Sport. Pole będzie działać już od 13 lipca." - pisze Mateusz Pawlicki, koordynator Jarocin Festiwal 2011.

Czyli nie ma imprezy w Amfiteatrze. Szkoda, że organizatorzy zablokowali Miastu możliwość otwarcia Amfiteatru.
Trzeba się też chyba stuknąć w głowę trochę. Komu - przy dobrej pogodzie - będzie chciało się siedzieć w sali kinowej? Miejmy nadzieję, że klimatyzowanej...
Palić nie można, pić nie można... Lepiej pójść na piwo.

Czyli  w zasadzie zmian żadnych. Dla młodych zespołów jeszcze większe zepchnięcie do podziemia.
No chyba, że nagle nasza publiczność się odmieni i specjalnie dla czternastu nieznanych zespołów zainwestuje we wcześniejszy przyjazd...

Szkoda. Bo pomysł z Amfiteatrem, nazwa przeglądu - robiły nadzieję...

http://www.jarocin-festiwal.com/dla_forum/stb/g/g023.jpg


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#20 2011-03-16 23:16:14

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: 5 dni festiwalu!

zagrają na deskach Jarocińskiego Ośrodka Kultury

To nie chodzi o Amfiteatr?


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#21 2011-03-16 23:42:12

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

Nie.
Chyba, że ONI nie potrafią sklecić prostego tekstu....

JOK to:
http://domykultury.newsweek.pl/Files/Approved/Pictures/bb/bbd2/bbd23f998e5a459dbade70f42a57ae00_gal.jpg


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#22 2011-03-17 07:06:37

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

Jest jeszcze jeden problem.

Rytmy zaczynają się 13, a pole namiotowe czynne jest od 14.
Organizacja szwankuje od początku :(


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#23 2011-03-17 21:45:08

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: 5 dni festiwalu!

E.. mam nadzieje że to pomyłka dziennikarza, bo jeśli Rytmy młodych maja odbywać się w tym budynku to kto tam trafi? Chyba tylko znajomi zespołów które będą tam grać..

Z tym polem to też trafili. Podobno od 13 ma być czynne mniejsze pole namiotowe, ale nawet nie wiem gdzie ono jest.


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#24 2011-03-17 22:26:29

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

E.. mam nadzieje że to pomyłka dziennikarza, bo jeśli Rytmy młodych maja odbywać się w tym budynku to kto tam trafi? Chyba tylko znajomi zespołów które będą tam grać..

To trochę wygląda tak, jakby sami nie wiedzieli co to będzie:

Wygląda jednak na JOK. Bo skoro mają zagrać na Scenie głównej, to chyba nie w Amfi.

Z tym polem to też trafili. Podobno od 13 ma być czynne mniejsze pole namiotowe, ale nawet nie wiem gdzie ono jest.

Tak na oko to na maksa wejdzie tam 50-60 namiotów.

Jest problem dla tych, którzy chcą się przespać. Można tam wódę wnosić. A po wódzie w kosza pograć. Dlatego, jeśli ktoś chciałby w miarę niezmęczony oglądać koncerty - to nie warto.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#25 2011-03-18 18:37:49

Minta

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 3

Re: 5 dni festiwalu!

Widzę że użytkownik Jarocin-Festiwal lubi kłamać w starym pezetpeerowskim/pisowskim stylu więc chętnie dowiem się na jakiej podstawie twierdzisz że organizator zablokował zrobienie konkursu w amfiteatrze. Rozumiem że masz informację z pierwszej ręki, więc chętnie się dowiem jak wg Ciebie to wygląda

Poza tym na jak podstawie twierdzisz że podczas konkursu w JOK nie będzie można się napić piwa. Rozumiem że sprawdziłeś to u źródeł a nie wymyślasz sobie

Co do pola namiotowego to widzę że to kłamstwo już zostało wyjaśnione i moge tylko potwierdzić że mniejsze pole namiotowe będzie funkcjonować od 13 lipca br

Informuję że ludzie z agencji Go Ahead od lat, z uwagą czytają wpisy, które są na tym forum. Nie ze wszystkimi się zgadzamy, ale zawsze warto sprawdzić jakie są opinie ludzi zainteresowanych festiwalem. Smuci mnie jednak sytuacja gdy pojawiają się tutaj kłamstwa lub pomówienia. Panie Grzegorzu vel "Jarocin Festiwal", proponuję napisać do nas i zapytać jak to wygląda niż oszukiwać ludzi śledzących to forum

Z poważaniem

Łukasz Minta
Agencja Go Ahead

Offline

 

#26 2011-03-19 11:42:55

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

Widzę że użytkownik Jarocin-Festiwal lubi kłamać w starym pezetpeerowskim/pisowskim stylu więc chętnie dowiem się na jakiej podstawie twierdzisz że organizator zablokował zrobienie konkursu w amfiteatrze.

Od razu wiadomo z kim mam do czynienia :-)
Zdrastwój Tawariszcz :-)

No proszę Panie Łukaszu. Pan od razu zaczyna od w Pańskim mniemaniu inwektyw dla użytkowników tego Forum. To źle służy dyskusji. Naprawdę.
Jestem zaskoczony, aczkolwiek nie rozczarowany.


Rozumiem że masz informację z pierwszej ręki, więc chętnie się dowiem jak wg Ciebie to wygląda

Panie Łukaszu, informację podała prasa. I ta prasa była cytowana na tym Forum. Pan temu nie zaprzeczył. A jak sprawy wyglądają - powinien informować Pan, a nie użytkownicy tego Forum. Przecież uczestnicy tego Forum nie uczestniczą w negocjacjach.

Poza tym na jak podstawie twierdzisz że podczas konkursu w JOK nie będzie można się napić piwa. Rozumiem że sprawdziłeś to u źródeł a nie wymyślasz sobie

Jeśli mogę odpowiedzieć w imieniu użytkownika....

Czytanie ze zrozumieniem to ogromna sztuka, której Pan - podobnie jak Pana Mistrz - na razie nie posiadł. Manipuluje Pan tekstem. Nie w JOK-u, a w sali kinowej. Twierdzi Pan, że w sali kinowej można pić? Ja twierdzę, podobnie jak użytkownik, że nie. Bo to normalne chyba domniemanie :-)

I oczywiście podtrzymuję, że siedzenie w dusznej sali, gdy na zewnątrz jest upał jest upiorne. Wiem, bo tam przesiadywałem kiedyś - tylko wtedy na sali było obecnych do 20-30 osób z przesłuchiwanych zespołów.

I oczywiście twierdzę, że wiele osób, które mają do wyboru siedzenie w dusznej sali - będzie wolało iść na miasto lub wcale do Jarocina nie przyjadą.


Co do pola namiotowego to widzę że to kłamstwo już zostało wyjaśnione i moge tylko potwierdzić że mniejsze pole namiotowe będzie funkcjonować od 13 lipca br

Pan obraża publicznie ludzi, bo myśli Pan, że tak mu wolno. Podobnie Pańscy pracownicy postąpili na koniec Festiwalu w ub. roku, używając przemocy fizycznej w stosunku do fotoreportera i filmowca. Rozumiem to oczywiście. Państwo już możecie.

Pan próbuje zepchnąć od lat w hierarchii ważności Konkurs. Dlatego też nie zapewniono uczestnikom możliwości wcześniejszego rozbicia namiotów przed
Konkursem "Rytmy Młodych". Impreza zaczyna się 13 lipca, ale pole jest czynne dopiero od 13 lipca wg prasy (mylnie podane na naszym Forum 14, ale od tego jest Forum, że można to elegancko sprostować).


Czyli
Informuję że ludzie z agencji Go Ahead od lat, z uwagą czytają wpisy, które są na tym forum.

Ale użytkowników Pan myli. Albo Pańscy informatorzy... ;-)

Nie ze wszystkimi się zgadzamy, ale zawsze warto sprawdzić jakie są opinie ludzi zainteresowanych festiwalem. Smuci mnie jednak sytuacja gdy pojawiają się tutaj kłamstwa lub pomówienia. Panie Grzegorzu vel "Jarocin Festiwal", proponuję napisać do nas i zapytać jak to wygląda niż oszukiwać ludzi śledzących to forum

Widzi Pan... w zasadzie powinno się Pana post wykasować, bo Pan obraża nie tylko mnie, ale również uczestników. Próbuje Pan cenzorować krytyczne wobec Pana opinie manipulując tekstem. Jednym Festiwal się podoba, innym Festyn się nie podoba. Ale myślę, że nie jest rzeczą ładną zarzucać komuś kłamstwo. A podciągać to pod relikty poprzedniej epoki? Śmieszne doprawdy.

Proszę się odważyć na podobną krytykę Waltera Chełstowskiego, który zwraca uwagę dokładnie na te same rzeczy, na które uczestnicy tego Forum. Proszę użyć tych samych słów :-) . Ja jestem tylko skromnym fanem Festiwalu. Nic nie znaczącym :-)
Dlatego można mi lub uczestnikom tego Forum zarzucać kłamstwa. Pan może. Bo Panu przyjeżdża tyle i tyle osób. Miasto dopłaca i kasa się zgadza. I lecimy kolejną masówkę, która przyniesie kolejny zysk.

Podoba mi się stwierdzenie jednego z bywalców, twórców polskiego rocka, organizatora dawnego Jarocina. Otóż powiedział on, że taki Festiwal można zrobić gdziekolwiek. Taki jak choćby w tamtym roku. A Jarocin - czy chce się czy nie - niósł ze sobą kiedyś jakieś inne wartości - niż tylko kasa :-)))



Z poważaniem

Łukasz Minta
Agencja Go Ahead

Proszę. I na koniec "Z poważaniem". To chyba na szablonie musiało być robione? :-))))))))
Skini kiedyś prali, a potem się zaprzyjaźniali. Pamiętam z Jarocina - takie skojarzenie tylko. ;-)))

Pozdrawiam równie serdecznie w takim razie.

Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie Pan utrudniał mi zdobycia akredytacji dziennikarskiej - tak jak rok temu.

PS.
Uczestników Forum serdecznie przepraszam za to pranie brudów. Obiecuję, że resztę korespondencji pominę. :-)))

Pozdrawiam
Skywalker ;-)))

http://www.jarocin-festiwal.com/dla_forum/stb/g/g096.jpg

Offline

 

#27 2011-03-20 13:15:30

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

Jarocin-Festiwal napisał:

Jest jeszcze jeden problem.

Rytmy zaczynają się 13, a pole namiotowe czynne jest od 14.
Organizacja szwankuje od początku :(

Wszystkie komunikaty prasowe podają, że namioty można rozbijać od 14.

Wg google

http://www.jarocin-festiwal.com/dla_forum/pole_namiotowe.png


Stąd ta wcześniejsza data. Skoro namioty można rozbijać od 14 - to logiczne jest, że pole de facto czynne jest od 14.

Ktoś powinien sprawę wyjaśnić.

A pole powinno być czynne od 12, żeby osoby chcące oglądać koncerty od 13 mogły spokojnie się rozbić i znaleźć miejsce imprezy.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#28 2011-03-20 13:19:47

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

UNU napisał:

E.. mam nadzieje że to pomyłka dziennikarza, bo jeśli Rytmy młodych maja odbywać się w tym budynku to kto tam trafi? Chyba tylko znajomi zespołów które będą tam grać..

Wg przeglądu prasy wynika, że nowe zespoły w domu kultury mają grać.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#29 2011-03-26 00:42:05

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: 5 dni festiwalu!

http://www.youtube.com/watch?v=teP1anuq7L8

A tak przy okazji, może jakąś petycje wystosować do miasta i go ahed, zeby odblokowali amfiteatr i tam zorganizowali Rytmy Młodych?


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#30 2011-03-26 08:53:39

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: 5 dni festiwalu!

UNU napisał:

A tak przy okazji, może jakąś petycje wystosować do miasta

Kiedy uczestniczyłem m in z W. Chełstowskim, M. Jacobsonem, K. Wodniczakiem, L. Gnoińskim w tzw Radzie Spichlerza Polskiego Rocka, w lutym 2011, w Jarocinie - burmistrz Pawlicki mówił, że podjął decyzję, że w roku 2011 konkurs zespołów będzie w Amfiteatrze. I taka informacja pojawiła się również w prasie.
Ktoś lub coś wpłynęło na zmianę tej decyzji oraz okaleczenie tego pomysłu.

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki www.ehotelsreviews.com Noclegi Turcja Alberghi Çamlıhemşin