::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2011-04-28 20:17:25

giorgio93

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1

Poradnik

Witam wszystkich ;) W tym roku szykuje się mój pierwszy Jarocin i mam kilka pytań z tym związanych. W planach mam przyjazd samochodem i chciałem zostawić go na tym płatnym parkingu, ale ile to może kosztować i czy samochód będzie tam bezpieczny? A jak z alkoholem? Nie można wnosić na teren festiwalu, czy tylko na pole namiotowe i czy przy rozbijaniu się na polu namiotowym można "wylegitymować się" legitymacją szkolną? Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem, więc jeśli byście mogli to powiedzcie co jeszcze powinienem wiedzieć jadąc tam pierwszy raz ;) Z góry dzięki i do zobaczenia! ;D

Offline

 

#2 2011-04-30 23:36:21

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: Poradnik

giorgio93 napisał:

Witam wszystkich ;) W tym roku szykuje się mój pierwszy Jarocin i mam kilka pytań z tym związanych. W planach mam przyjazd samochodem i chciałem zostawić go na tym płatnym parkingu, ale ile to może kosztować i czy samochód będzie tam bezpieczny? A jak z alkoholem? Nie można wnosić na teren festiwalu, czy tylko na pole namiotowe i czy przy rozbijaniu się na polu namiotowym można "wylegitymować się" legitymacją szkolną? Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem, więc jeśli byście mogli to powiedzcie co jeszcze powinienem wiedzieć jadąc tam pierwszy raz ;) Z góry dzięki i do zobaczenia! ;D

Co prawda jakimś starym weteranem Jarocinów nie jestem, ale jakąś tam radą mogę służyć. A więc:

Co do samochodu to nie wiem, bo jeździłem pociagiem, ale wydaje mi się że bardziej się opłaca zostawić auto gdzieś w mieście, niż wyrzucać pieniądze w błoto. Wydaje mi się że jak zostawisz w dobrym miejscu, to będzie równie bezpieczne, a nawet nie wiem czy nie bezpieczniejsze. Bo ten parking to tak bardzo prowizorką wieje.

Alkoholu nie mozna wnosić na teren festiwalu (jak i innych płynów, co jest debilizmem kompletnym, bo przy temperaturze 30* wytrzymać się nie da, a nie każdego stać żeby kupić sobie buteleczke wody za 5zł w strefie gastronomicznej), jak i na pole namiotowe (co jest akurat plusem). Ale spokojnie da się przemycić co nie co na pole;)

No i ogólnie to polecam zaopatrywać się w jedzenie i picie na mieście, bo daleko od terenu festiwalu nie jest, a ceny o 3/4 mniejsze.

A i proponuje zaopatrzyć się w jakiś młotek lub coś innego, czym da sie wbić śledzie od namiotu, bo nie jest to tak proste jak w Kostrzynie.


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#3 2011-05-02 19:17:11

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Poradnik

UNU napisał:

Alkoholu nie mozna wnosić na teren festiwalu, jak i na pole namiotowe (co jest akurat plusem).

w ub roku mogżna było chlać do woli na małym polu przy maratońskej. "stary przyjechaliśmy się zabawić" padało, gdy ktoś chciał się wyspać. Zero reakcji obsługujących to pole. A ponoć należało ono do Jarocin-Sport...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#4 2011-05-03 01:00:16

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: Poradnik

Na dużym polu przy wejściu za każdym razem przetrzepywali dokładnie plecaki. Ale ostatniego dnia, sam kilka krotnie przechodziłem z winiaczem w plecaku. Nawet im się kart meldunkowych nie chciało sprawdzać. Kilkakrotnie też widziałem ochrone która krążyła pomiędzy namiotami.
Ale uważam to akurat za plus, bo przynajmniej nie ma potłuczonego szkła, a i nie ma też wielkich libacji. Napić do woli mozna na mieście, albo w rowie. Policja nie łapie.


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#5 2011-05-03 12:56:43

Andżej

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 5

Re: Poradnik

UNU napisał:

Na dużym polu przy wejściu za każdym razem przetrzepywali dokładnie plecaki. Ale ostatniego dnia, sam kilka krotnie przechodziłem z winiaczem w plecaku. Nawet im się kart meldunkowych nie chciało sprawdzać. Kilkakrotnie też widziałem ochrone która krążyła pomiędzy namiotami.
Ale uważam to akurat za plus, bo przynajmniej nie ma potłuczonego szkła, a i nie ma też wielkich libacji. Napić do woli mozna na mieście, albo w rowie. Policja nie łapie.

Eee tam krążyli, sprawdzali;) Ja piłem w drugi dzień ze strażnikiem;) Poza tym dziury w płotach się tworzą potęgowo z dnia na dzień. Tylko w pierwszy dzień sprawdzali, w drugi dzień już wnosiłem bez przypału w reklamówkach piwka i winka;)

Offline

 

#6 2011-05-25 23:59:27

 UNU

Grupowicz niezbyt rozmowny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 34

Re: Poradnik

W tym roku pole namiotowe przenieśli na narożnik ul. Maratońskiej. Tam gdzie było ostatnio, teraz będzie parking. A mam pytanie, gdzie znajdowało się pole w poprzednich latach, tzn w 2005 i przed 94r.?


Spytaj milicjanta, on ci wskaże droge

Offline

 

#7 2011-05-26 16:09:30

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Poradnik

od 2006 pole było w tym samym miejscu, reszta to historia... szło się nawet 2-3 km


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#8 2011-07-01 15:45:57

 Krzychu

Nowy Grupowicz

36610986
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 3

Re: Poradnik

Cześć

W tym roku jade pierwszy raz i chciałbym się dowiedzieć, co powinienem ze sobą zabrać. Na razie wiem tyle:

  • namiot
  • śpiwór
  • jakiś młotek
  • ciuchy
  • środki czystości

Co jeszcze, jak myślicie ?

Offline

 

#9 2011-07-05 21:40:24

TSW06

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 23

Re: Poradnik

wiadomo nie można się zbytnio obładować ale jak dla mnie to:
- namiot
- śpiwór(niekoniecznie)
- buty (glany/trampki)
- maseczki na ryj tudzież chustki
- okulary przeciwsłoneczne
- jakieś gówno do opalania
- hajc
- gacie do kąpieli

nie należy brać :
- drogiego telefonu (nie ze względu na kradzież a zniszczenie)
- kluczy od chaty
- zbyt dużej gotówki

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂ´tels Allemagne Luxueux Appartement NEW!! I Bali B2806 I Video Games I Board Games I.. typennington kino