::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2011-08-21 13:31:28

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

festyn czy Festiwal?

I kto powinien o tym zadecydować?


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

#2 2011-08-22 17:36:45

TSW06

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 23

Re: festyn czy Festiwal?

to zależy jak dla kogo. Dla mnie jest to festiwal bo do Jarocina jadę poskakać poznać trochę nowych ludzi posiedzieć w zajebistym klimacie, ale nie sprawia mi absolutnie różnicy kto akurat gra w danym roku. Festiwal w Jarocinie choćby był festynem i tak będzie genialny i i tak będę tam jeździł :)

Offline

#3 2011-09-03 15:43:36

JK

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 6

Re: festyn czy Festiwal?

Jarocin-Festiwal napisał:

I kto powinien o tym zadecydować?

Lista decydentów się zawęża ;)

Festiwal w Jarocinie - być może zostanie zorganizowany bez udziału poznańskiej agencji Go Ahead. Burmistrz Adam Pawlicki chciałby, aby przyszłoroczną imprezę ponownie organizował Jarociński Ośrodek Kultury.

- Chcemy mieć większy wpływ na kształt festiwalu. Chętny do współpracy i wsparcia festiwalu jest Jurek Owsiak, z którym kilka dni temu rozmawiałem i z którym umówiłem się za kilka dni na rozmowę w sprawie zacieśnienia współpracy  - tłumaczy burmistrz Jarocina.

W tym tygodniu powołano nowe kierownictwo JOK-u. Dyrektorem placówki została Anna Staśkiewicz. Burmistrz Adam Pawlicki nie wyklucza jednak dalszych rozmów z Go Ahead. Dodaje też, że nie ma zasadniczych zastrzeżeń do sposobu pracy poznańskiego impresariatu.

http://radiomerkury.pl/informacje/kultu … cinie.html

Offline

#4 2011-09-03 15:47:55

JK

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 6

Re: festyn czy Festiwal?

JK napisał:

Jarocin-Festiwal napisał:

I kto powinien o tym zadecydować?

Lista decydentów się zawęża ;)

JOK zorganizuje Jarocin Festiwal 2012?
Czwartek, 01 Września 2011 11:28
- Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku JOK zrobi festiwal - poinformował burmistrz Adam Pawlicki zaraz po ogłoszeniu nazwiska nowego dyrektora tej placówki.

Od dziś stery w JOK-u przejęła Anna Staśkiewicz (na zdjęciu). Na konferencji prasowej zapowiedziała, że będzie negocjować z burmistrzem przekazanie większych, niż dotychczas, dotacji na działalność placówki. - 340 tys. zł więcej będziecie mieli na festiwal. Skoro Go Ahead zarabiało, to teraz niech JOK pokaże, co potrafi - odpowiedział Adam Pawlicki.

(igi)

Ostatnio edytowany przez Jarocin-Festiwal (2011-09-03 23:38:57)

Offline

#5 2011-10-31 00:34:48

Dust

Gość

Re: festyn czy Festiwal?

Niech Pan Jacek da te Trzysta kilka set tysięcy złotych temu samemu organizatorowi co w tym roku był i zobaczy wtedy jak wygląda dobrze zorganizowana impreza, a Pan Jurek Owsiak ma swoją imprezę (imprezy) Jarocin Festiwal Przemienia się jak czasy w których jest. Ja byłem z dziećmi i było genialnie!!! Córka wytrzymała nawet do MASTURBATORA!!!
Czy jest tu piekło?! słyszę przynajmniej raz dziennie :)
Niech ludzie z poznania robią swoje, bo robią to dobrze :D

#6 2011-12-06 23:08:33

paolina.zet

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 5

Re: festyn czy Festiwal?

Jarocin ma być FESTIWALEM !
Błagam nie spaprajcie sprawy i nie róbcie z tego drugiego Woodstock'a

Offline

#7 2011-12-10 16:34:45

sebos

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2011-11-29
Posty: 2

Re: festyn czy Festiwal?

paolina.zet napisał:

Jarocin ma być FESTIWALEM !
Błagam nie spaprajcie sprawy i nie róbcie z tego drugiego Woodstock'a

Dokładnie, to ma być wydarzenie, na które każdy panczur z Polski i nie tylko będzie czekał cały rok!!!

Offline

#8 2011-12-11 00:05:11

 niejestemzcukru

Nowy Grupowicz

35353140
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 14

Re: festyn czy Festiwal?

Już czekam! Jarocin to jak jakaś nieuleczalna, niesamowicie zakaźna choroba...chociaż nie przyporządkuję się żadnej subkulturze.

Wiadomo, klimat jest świetny, ludzie, masa śmiesznych sytuacji i nawet ten mecz dla Stopy, muzeum w Jarocinie itd. - wszystko fantastycznie...ale podstawową wartością dla mnie jest muzyka...na Woodstocku dobrej muzyki prawie nie ma, a na pewno nie to jest tam najważniejsze. Popieram, nie spaprajcie (nie spaprajmy?) festiwalu.

Offline

#9 2011-12-11 10:28:57

TSW06

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 23

Re: festyn czy Festiwal?

dokładnie. Sam specjalnie punkiem nie jestem po prostu kocham tą muzykę i już bym chciał znowu być w Jarocinie. Niepowtarzalny klimat tworzymy my a nie organizatorzy czy nawet kapele. Jarocin nigdy nie zginie!

Offline

#10 2012-01-04 18:19:34

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: festyn czy Festiwal?

Podobno jednak ma być festyn. Miłej zabawy.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

#11 2012-01-05 08:00:01

TSW06

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 23

Re: festyn czy Festiwal?

no niestety jesteśmy świeżo po reaktywacji, teraz będą robić testy, musimy to przetrwać będzie lepiej

Offline

#12 2012-01-06 16:12:13

pablo

Gość

Re: festyn czy Festiwal?

Go Ahead czy inna agencja?

#13 2012-01-25 16:24:47

paolina.zet

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 5

Re: festyn czy Festiwal?

Wiadomo coś dokładniej na temat tegorocznego "festynu" ? btw skoro ma to być "festyn" a nie "festiwal" będzie on tak jak zawsze trwał 3 dni ?

Offline

#14 2012-02-16 21:13:50

mona.9.2

Gość

Re: festyn czy Festiwal?

No bez jaj proszę.. Czasy się zmieniają, ale jarociński festiwal nie dość, że dał szansę wielu młodym zespołom, to jeszcze pozwalał ludziom odskoczyć od tej całej komuny i mieć ją w D. Owszem, teraz musimy płacić za wstęp i poddawać się obmacywaniu przez ochronę. Ale festiwal musi być festiwalem. A festyn? Skoro można się bezpiecznie bawić na festiwalu, przyjeżdżać z dziećmi i mieć genialne przeżycia, to dlaczego ma to historyczne wydarzenie przybrać formę czegoś czym nigdy nie było? I nie zasługuje na takie miano..

#15 2012-06-15 11:07:41

ruda-bestia

Gość

Re: festyn czy Festiwal?

JK napisał:

Jarocin-Festiwal napisał:

I kto powinien o tym zadecydować?

Lista decydentów się zawęża ;)

Festiwal w Jarocinie - być może zostanie zorganizowany bez udziału poznańskiej agencji Go Ahead. Burmistrz Adam Pawlicki chciałby, aby przyszłoroczną imprezę ponownie organizował Jarociński Ośrodek Kultury.

- Chcemy mieć większy wpływ na kształt festiwalu. Chętny do współpracy i wsparcia festiwalu jest Jurek Owsiak, z którym kilka dni temu rozmawiałem i z którym umówiłem się za kilka dni na rozmowę w sprawie zacieśnienia współpracy  - tłumaczy burmistrz Jarocina.

W tym tygodniu powołano nowe kierownictwo JOK-u. Dyrektorem placówki została Anna Staśkiewicz. Burmistrz Adam Pawlicki nie wyklucza jednak dalszych rozmów z Go Ahead. Dodaje też, że nie ma zasadniczych zastrzeżeń do sposobu pracy poznańskiego impresariatu.

http://radiomerkury.pl/informacje/kultu … cinie.html

Szanowny Pan Jerzy jeszcze nie tak dawno szydził z " Buraczanego Pola" a  teraz jest chętny do współpracy. Cudowny człowiek.


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://levneobchody.eu Coco Ocean Resort & Spa