::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2006-08-20 15:14:01

andyandyandy

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 1

nagroda publicznosci to lipa

Kupony konkursowe nie były ostęplowane i spoko można było je kserować co uczynili goście z Junk lub ich kumple, których widzielismy, jak wrzucali do urny ponad 300 sztuk jednorazowo
Brawo dla organizatorów

Offline

 

#2 2006-08-20 18:58:32

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Re: nagroda publicznosci to lipa

Junk to typowy pozerski zespol punkowy,  np. ta szopa z wyrzuceniem nagrody, zwinal ja ochroniarz i oddal zespolowi po zejsciu ze sceny, wszystko bylo umowione ale czego sie nie zrobi by przypodobac sie publice.

Offline

 

#3 2006-08-20 19:18:58

punkfunka

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 3

Re: nagroda publicznosci to lipa

Andy ma niestety rację, podchodziłam do urny żeby wrzucić kupon konkursowy i stało tam kilka młodych osób które trzymały w rękach całe pliki tych kuponów i wpisywały na JUNK. Jeżeli każdy miał dostawać jeden kupon to jak to możliwe że jedna osoba trzymała ich w ręku ze sto??? Nagroda publiczności to jeden wielki kit......a szkoda bo to powinna być najważniejsza nagroda festiwalu, najbardziej PRESTIŻOWA

Offline

 

#4 2006-08-20 22:00:55

Psuja

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 8

Re: nagroda publicznosci to lipa

A żeby było śmieszniej połowa moich znajomych w ogóle nie dostała tych kuponów przy wchodzeniu i nie mogliśmy na Zmazę głosować :/ na szczęście kapela została odpowiednio doceniona przez jury ;)

Offline

 

#5 2006-08-20 22:02:48

ss20

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 18

Re: nagroda publicznosci to lipa

junk to totalne nieporozumienie!!!

z głosowaniem  był kompletny nonsens!!!!!!!!!... przecież każdy mógł zagłosowac tyle razy ile  chcial IDIOTYZM!!! przy bilecie czy gdzieś powinno być jakieś miejsce na oddawanie głosu,   czy coś w tym stylu, tak żeby każdy uczciwie mógł RAZ zagłosować!! moge sie założyć że junk by wtedy nie wygrał....

Offline

 

#6 2006-08-21 11:10:00

jachu

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 6

Re: nagroda publicznosci to lipa

Banda dzieciaków - fanów Junka wypisywała hurtowo głosy na nich, jednocześnie oskarżając wszystkich o zdradę jakichs ideałów. Totalna paranoja

Offline

 

#7 2006-08-21 13:03:35

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: nagroda publicznosci to lipa

Napiszę to jeszcze raz bo gdzieś już pisałem

Kupony zwinęła pewna grupa ludzi i faktycznie Junk dostał około 300 głosów gratis
Nie zrobił tego sam zespół - on także nie prosił nikogo o taką akcję (wiem bo z nimi rozmawiałem) więc dajcie sobie spokój z wymyślaniem legend

Na marginesie, też jestem za tym aby każdy mógł oddać jeden głos - mogła to by być np. odrywana połowa karnetu czy coś w tym stylu

Co do SZOPY Z WYRZUCENIEM NAGRODY - przestań drogi TONICU pisać o rzeczach, o których nic nie wiesz

Tak się składa, że wyrzuconą nagrodę wzięła sobie na pamiątkę małżonka Waltera Chełstowskiego a nie zespół

Mam wrażenie, że gdybyście porozmawiali choć trochę z zespołem, trochę inaczej byście śpiewali ale cóż, najprościej jest napisać że są pozerami itp. i dorobić do tego parę legend

Na szczęście dla takich jak Wy, sprowadzono do Jarocina Ramonę Rey - ona nie bredzi o jakiś ideałach i nagrody pewnie też by nie wyrzuciła

Pozdrawiam


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#8 2006-08-21 13:23:01

jachu

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 6

Re: nagroda publicznosci to lipa

Ej ty Piki! Przestan <obraza innego użytkownika> i tłumaczyc się co mieliście na myśli ze swoim transparentem Kim jesteście zeby ktoś wam oddwał festiwal? Ze swoja mentalnoscia (pouczanie wszystkich dookoła) pasujecie bardziej do mlodziezy wszechpolskiej. Jak chcecie mieć "swój" to zróbcie go sobie na ściernisku pod Białymstokiem i krzyczcie o niezalezności i o jabolach, a odwalcie sie od Jarocina.

Offline

 

#9 2006-08-21 13:28:01

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: nagroda publicznosci to lipa

Brawo !!!
Właśnie tacy jak Ty spowodowali kilkanaście lat temu że festiwal zdechł a obecnie ma kiepski poziom
Jeszcze raz BRAWO !!! :/


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#10 2006-08-21 13:55:51

jachu

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 6

Re: nagroda publicznosci to lipa

Piki ty <obraza innego użytkownika>, nie masz pojęcia o tym festiwalu więc sie przestan sie awanturować. Najnizszy poziom zaprezentowal właśnie Junk - dajemy go wam w prezencie jako gwiazdę waszego nowego festiwalu w Białymstoku "Niezależność pod znakiem jabola". Bawcie sie dobrze i uważajcie zeby ktoś nie ukradł wam tego festiwalu. Na tym kończe dyskusje z tobą.

Offline

 

#11 2006-08-21 15:20:48

passenger

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: nagroda publicznosci to lipa

jachu napisał:

Piki ty <obraza innego użytkownika>, nie masz pojęcia o tym festiwalu więc sie przestan sie awanturować. Najnizszy poziom zaprezentowal właśnie Junk - dajemy go wam w prezencie jako gwiazdę waszego nowego festiwalu w Białymstoku "Niezależność pod znakiem jabola". Bawcie sie dobrze i uważajcie zeby ktoś nie ukradł wam tego festiwalu. Na tym kończe dyskusje z tobą.

Rzeczywscie - zawsze zastanawiam się , o co chodzi
Te wszystkie Junki są tak beznadziejnie denne i wsteczne - skąd to ścierwo (mówie o muzyce, nie czepiam się ludzi ;>)  wychodzi?

Banał to zbyt zaszczytne słowo dla zespołów tego pokroju - grają gorzej, maja gorsze teksty niż  byle pankowcy 20 lat temu.

"A teraz zagramy reggae", kawałek ma jaki tytuł? no wiadomo - Babilon ;-DDDD

Dla mnie to powrót do przeszłości, ale ta przeszłość ma karykaturalnie wykrzywioną gębę i jest nieszczera do bólu

Skąd to się bierze? Dlczego im nie wstyd powtarzać błedy (w gorszym stylu) sprzed kilkunastu lat?

pozdrawiam
p.

Offline

 

#12 2006-08-21 16:08:55

bboy

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 3

Re: nagroda publicznosci to lipa

Mogę się założyc że większość z was to banda dzieciaków ...
która pierwszy raz pojawiła się na jarocinie .......
może nie mam racji ?.... wątpię

głosy były wrzucane masowo  .. na junk nie przecze
ale czy oni na to nie zasłużyli ?
junk to jedyny zespół, który zasłużył na tą nagrodę ..
mogę się założyć, że większośći z was nie było na jego koncercie...
a tak poza tym, to <tu był bluzg> na tegoroczny jarocin ..  junk napisał prawdę
Organizatorzy oddajcie nam JAROCIN

Offline

 

#13 2006-08-21 17:48:01

pm

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 4

Re: nagroda publicznosci to lipa

Rzeczywiście z tymi kuponami to - kiepsko pomyślane - widziałem jak się poniewierały po pobliskich rowach i po placu koncertowym - ktoś przy odrobinie organizacji mógł bez większego trudu przechylić szalę zwycięstwa na korzyść któregoś z zespołów - a jeżeli chodzi o zespół Junk - to mieli praktycznie wszystko - transparent  na scenie -charyzmatycznego wokalistę który tarzał się podczas koncertu  - brakowało im tylko jednego - wogóle nie umieli grać i chyba te zabiegi pozamuzyczne miały odwrócić uwagę od tego co płynęło z głośników podczas koncertu tej kapeli

Offline

 

#14 2006-08-21 21:29:28

passenger

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: nagroda publicznosci to lipa

bboy napisał:

Mogę się założyc że większość z was to banda dzieciaków ...
która pierwszy raz pojawiła się na jarocinie .......
może nie mam racji ?.... wątpię

nie wiem, czy to tez do mnie - bo w ogole troche belkotliwie probujesz przemycić jakąś myśl (?)
że jak coś masowo - to sprawiedliwie i mądrze (?)

ok,  tato

tez jestem z bandy dzieciakow - 36 letnich ;)

chętnie sie dowiem, jakim starcem jesteś (bo że mędrcem, to już wiemy) ;>

pozdrawiam
p.

Offline

 

#15 2006-08-21 21:50:11

ss20

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 18

Re: nagroda publicznosci to lipa

bboy napisał:

Organizatorzy oddajcie nam JAROCIN

to weź sam zorganizuj lepszy, razem z chłopakami z Junk, zróbcie coś sami!!!kupie 5 biletów na wasz festival!!!!:)) a potem <tu był bluzg> tzy po tzy takie głodne farmazony... żałość wzbiera..

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotellit Kuusamo Alojamento Los Órganos Hoteller KrummhĂśrn www.ehotelsreviews.com www.berlin-hotel.pl