::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2006-08-19 11:24:55

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

http://www.jarocin-festiwal.com/2006/pics/junk/photos/PICT6709.JPG


Gratulacje!!!


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2006-08-20 19:26:25

punkfunka

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 3

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Gratulacje i owszem ale za co? Za to hasło "oddajcie nam nasz Jarocin"?? Jaki ich Jarocin? Co te dzieciaki mogą wiedzieć o Jarocinie? Co to za puste slogany?

Offline

 

#3 2006-08-20 20:16:50

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Prawda jest taka ze zespoly ktore najwiecej krzycza o komercji sa najbardziej komercyjne, czego sie nie zrobi by przypodobac sie publice

Offline

 

#4 2006-08-20 21:45:52

ss20

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 18

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

dajcie spokój... na maksa mnie  rozśmieszył ten  vocalista swoimi komentarzami  buhuhaha; "komercha!", to zorganizuj facet lepiej festival tak żeby nie było wypowiedzianej przez ciebie "komerchy":)))))))) chce widzieć jak sie do tego zabierasz i jak to bedzie wyglądać:)))
pozatym nie rozumiem skoro ma o obecnym Jarocinie takie zdanie a nie inne, to  po  chuj się tam zgłasza i gra w ogóle...  NIech gra na innych festivalach i koncertach "nie komercyjnych" :-))))))))))))

Offline

 

#5 2006-08-21 08:14:08

jachu

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 6

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Junk to totalnie nieporozumienie:
- oszukali publiczność i inne zespoły przez wypisanie setek kuponów przez te same osoby (to chyba z wzór z pobliskiej Białorusi),
- to dzieciaki ktore nie maja pojęcia co gadają, odwołują sie do palantów ze Smaru SW, ktorzy poprzednio doprowadzili do rozwalenia ferstiwalu,
- muzycznie - totalne dno
Szkoda dalej komentować

Ostatnio edytowany przez jachu (2006-08-21 08:20:34)

Offline

 

#6 2006-08-21 11:37:00

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

I słusznie Jachu - szkoda dalszego komentarza, gdyż piszesz nieprawdę

Akurat goście ze Smaru SW zrobili wiele aby w 93 nie było zadymy
To oni dogadali się z organizatorami, że starzy załoganci siądą na scenie amfiteatru i przypilnują aby publika na scenę nie wchodziła
Mimo wszystko publika wdarła się na scenę, lecz Smary poprosili by ludzie zeszli i sytuacja została opanowana
Tyle że, wtedy na scenę wbiegli uzbrojeni w pałki i kije baseballowe ochroniarze i zaczęli masakrować publikę i bogu ducha winnego fotoreportera, który ośmielił się zrobić im zdjęcie
Zrobiła się gruba awantura w wyniku której został zniszczony sprzęt, wiele osób było rannych - odwołano koncerty pozostałych wykonawców z małej sceny
Goście ze Smaru SW nie prowokowali nikogo do tej zadymy a wręcz przeciwnie, w trakcie zamieszek uratowali szefa tejże ochrony przed linczem

Wiesz Jachu, ja rozumiem, że zasugerowałeś się tym co powiedział Konjo po koncercie Junk ale akurat jemu jest wygodniej powiedzieć dziś że festiwal w 1993r "rozwalił" Smar SW czy jakieśtam grupy punków niż to, że razem z Kubą Wojewódzkim zrobili wtedy z festiwalu gówno i tak naprawdę to oni ten festiwal wtedy zniszczyli

Co do twojego zarzutu o oszustwo z kuponami to powiem Tobie, że zespół nie ma z tym nic wspólnego - zrobili to zupełnie inni ludzie (gwizdnęli kupony i powpisywali około 300 głosów na Junk) - zespół nie inspirował tej akcji i z tego co pamiętam sami muzycy Junk zagłosowali na ZMAZĘ

Tak łatwo jest pisać o czymś o czym się nie wie...


P.S. : Na oficjalnej stronie Smaru SW jest trochę zdjęć z zadymy z 1993 r oraz zdjęcia z kilku innych Jarocinów

P.S.2 Droga Punkfunko - tak się składa że ja trzymałem ten transparent (razem z innym moderatorem tego forum - zgadnijcie o kogo mi chodzi ;)
To, że transparent był na koncercie JUNK jest przypadkiem, po prostu oni się zgodzili żebyśmy wtedy wyszli na scenę, sami również poparli naszą akcję - w każdym razie, transparent nie był pomysłem zespołu tylko moderatorów z tego forum

"Co te dzieciaki mogą wiedzieć o Jarocinie ?" - nie pisz, proszę takich tekstów bo możesz się bardzo zdziwić

"Co to za puste slogany ? " Jeśli chcesz wiedzieć po co tam wyszliśmy z transparentem i o co chodzi z NASZYM FESTIWALEM, napisz mi prywatną wiadomość, wyjaśnię ci wszystko


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#7 2006-08-21 11:51:23

jachu

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 6

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Hej Piki wyjasniam co nastepuje:
- na feralnym koncertcie w 93 roku byłem osobiście i wiem jak było
- mimo ewidentnej prowokacji i agresji ochroniarzy za zadyme odpowiedzialny jest pewien typ prymitywnych jabol - panków, którzy na ogól byli fanami Smaru, odurzonych jeszcze klejem - taka jest niestety prawda,
- odwoływanie sie przez Junk do Smaru SW jako "autorytetu" jest wiec zwykłym debilizmem.

PS. JUNK "otrzymał" 1300 głosów, podczas gdy podczas przesłuchan było max 200 osób. Bez komentarza.

Offline

 

#8 2006-08-21 13:19:30

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Odpowiem więc tak

Mały quiz - nagród nie ma

Atakuje cię ochroniarz  pałką - co robisz ?

a) nic i obrywasz pałką
b) bronisz się

Jeśli tam byłeś to wiesz, że gdyby nie prowokacja ochrony, ludzie zeszliby ze sceny i sytuacja uspokoiłaby się

Czy Ty wogóle znasz Smar ? Znasz kogoś z zespołu ? Wiesz wogóle o czym śpiewali i kim byli ?

Posłuchaj sobie ich płyt "Walczmy o swoje prawa" i "Świadomość" (Junk wykonał cover z tej płyty)
Poczytaj sobie też historię zespołu autorstwa Yogurtha na oficjalnej stronie zespołu - wtedy będziesz wiedział dlaczego Junk uważają Smarów za autorytet

Powiem Ci, że m.in. dzięki Smarom w Jarocinie nadal można usłyszeć zespoły alternatywne/podziemne czy jak jeszcze tam można je nazwać


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#9 2006-08-21 14:07:42

McButelka

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Piki napisał:

Posłuchaj sobie ich płyt "Walczmy o swoje prawa" i "Świadomość" (Junk wykonał cover z tej płyty)

Mam pytanie - wykonał w konkursie, czy tylko jako "laureat"?

Offline

 

#10 2006-08-21 14:29:14

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

W konkursie również - utwór "świadomość" z płyty o tym samym tytule


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#11 2006-08-21 14:36:01

McButelka

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Piki napisał:

W konkursie również - utwór "świadomość" z płyty o tym samym tytule

Hmmmm...

Przed wejściem na scenę dostałem (od organizatorów) do podpisania oświadczenie, że wykonamy tylko utwory naszego autorstwa i nieobjęte ochroną - chcieliśmy zagrać "Armię" Rejestracji, żeby nawiązać do tradycji Jarocina i tego nie zrobiliśmy - właśnie z tego powodu.
Czy w takim razie Junk podpisał takie samo oświadczenie, a potem zagrał cover? A może nie podpisał?

Offline

 

#12 2006-08-21 14:53:58

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

O takowym oświadczeniu dowiaduję się od Ciebie
Junkowcy nic nie wspominali o oświadczeniu, wiec nie wiem czy je podpisali

Jestem nieźle zdziwiony - co to za zakaz wykonywania czyiś utworów ? - paranoja jakaś


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#13 2006-08-21 16:15:47

bboy

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 3

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Ludzi z junk znam osobiście bardzo dobrze ..... i  muszę wam powiedzieć
Nagrodę <tu był bluzg> i nie chcieli jej spowrotem, potem ją oddali dla kogoś
Głosy to nie ich pomysł tylko jakiś ludzi, oni to olali .... nie liczyła się dla nich wygrana ... po prostu zagrali i poszliśmy się bawić

A co do tego,że nie zasługują to moim zdaniem zasługują ...  gdyż olali organizatorów, zagrali jak chcieli i to co chcieli ...
a poza tym, to na ich zespole bawiło się najwięcej osób ... a na innych konkursowych .. zmuła, praktycznie nie było pogo .. ani .. na koniec nikt nie wykrzykiwał nazwy zespołu .. nagroda publicznosci im się należy w pełni ...

Offline

 

#14 2006-08-21 17:36:05

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Nonkonformizm negatywny, czy to naprawde takie fajne? Ten zespol nic nowego/ciekawego nie pokazal a olewac wszystkich dla samego olewania to kazdy potrafi. Tylko po co?

Osobiscie glosowalem na Butelke, nigdy wczesniej nie slyszalem o tym zespole ale zrobil na mnie najwieksze wrazenie, oryginalnoscia pomyslu i warczeniem wokalisty i chociaz po pierwszym dniu juz rzygalem najezdzaniem na Rydzyka, Giertycha i Kaczynskich to oni podali to w takiej bardzo swierzej formie.

Offline

 

#15 2006-08-21 17:56:15

pm

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 4

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Chłopaki z Junk - muzycznie nie pokazali nic . Ja z kolei głosowałem na Obraski . Dynamiczna muzyka trochę punka i trochę metalu zagrana bardzo składnie , przy nich pojawił się pierwszy pogulec drugiego dnia konkursu i na tym również skorzystał Junk . Ale butelka też mi się podobała :)

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com spa w Ciechocinku