::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2006-08-21 20:00:29

ss20

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 18

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

pisze   już chyba 3 raz to, według mnie junk to nieporozumienie totalne, i napewno nic nie zwojują, a tym głosowaniem(nie wnikam czy mieli coś z tym wspólnego) zyskają wiecej wrogów niż fanów. Może jak vocaliscie minie okres buntu, troszke  dojrzeje i zacznie mówić sensownie to coś jeszcze pograją buhuhaha.

Według mnie bardzo zasłuzenie zostały wyróznione Zmaza i Butelka.
pozdro.

Offline

 

#17 2006-08-21 21:17:36

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Od Lysej, która jest gdzieś daleko stąd

Chłopaki !!!

Wy już wiecie co ja o Was myślę :)
Rozpiszę się jak ochłonę bo tak mam cały występ wasz przed oczami :)
Cieszę się że mogliśmy współpracować ale co tam się rozwodzić będę :P
Kobyła pięknie została zjechana!
Nie zapomnijcie o Lysej

Z usciskami z Mazowsza

Lysa


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#18 2006-08-21 23:00:19

ubot

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 9

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

szkoda że na tym forum mało kto czai geniusz junku, przeciez im sie to naprawde należało, Ci ludzie którzy poczatkowo pogowali na ich samym koncercie, póżniej krzyczeli głośno nazwe ich zespołu, a jeszcze pózniej
wykrzykiwali znane wszystkim hasło kur.. mac punki grać, na bank poraz pierwszy usłyszeli ich i od razu wiedzieli że to oni muszą wygrać, głosowałem na nich i cieszy mnie pomysł ludzi z tymi kartkami przeciez i tak by sie zmarnowały w tak zamulonym społeczeństwie(mało kto rwał sie by oddać głos),
od jednego z nich usłyszałem że "każdy punk wybiera junk", niezła robota z ich strony, junk zrobił furorę, 
a wiara która pisza że to dzieci które nic nie wiedza myli sie grubo,

a ten co tak sie burzy to niech sie pałuje

oby było takich wiecej zespołow, to punk naprawde nie zginie, nie czaje burzyć sie o to że ktoś tak naprawde okazał sie prawdziwym punkolem, chetnie z kolesiami z junku napiłbym sie wina pod płotem i miał konkretnie <tu był bluzg> na ludzi chowanych w kulcie lepszości od innych,
szkoda że w naszym

punkowym świecie są ludzie którym przeszkadza to o co walczyli nasi starzy- własnie o nasz jarocin

Offline

 

#19 2006-08-22 18:40:56

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

punkfunka napisał:

Gratulacje i owszem ale za co? Za to hasło "oddajcie nam nasz Jarocin"?? Jaki ich Jarocin? Co te dzieciaki mogą wiedzieć o Jarocinie? Co to za puste slogany?

To Jarocin, w którym nie było nienawiści i obrażania.

To Jarocin, w którym można było położyć się na trawie na boisku, żeby odpocząć, a nie cierpieć w kurzawie.

To Jarocin, gdzie była Mała Scena.

To Jarocin, który promuje młode zespoły przez zapraszanie ich w następnym roku.

To Jarocin, który nie agituje politycznie!

To Jarocin, który nie jest sprofilowany w kierunku nazwijmy to "umownie" punkowym...

Dodam za chwilę więcej...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#20 2006-08-22 20:56:12

passenger

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Jarocin-Festiwal napisał:

punkfunka napisał:

Gratulacje i owszem ale za co? Za to hasło "oddajcie nam nasz Jarocin"?? Jaki ich Jarocin? Co te dzieciaki mogą wiedzieć o Jarocinie? Co to za puste slogany?

To Jarocin, w którym nie było nienawiści i obrażania.

To Jarocin, w którym można było położyć się na trawie na boisku, żeby odpocząć, a nie cierpieć w kurzawie.

To Jarocin, gdzie była Mała Scena.

To Jarocin, który promuje młode zespoły przez zapraszanie ich w następnym roku.

To Jarocin, który nie agituje politycznie!

To Jarocin, który nie jest sprofilowany w kierunku nazwijmy to "umownie" punkowym...

Dodam za chwilę więcej...

Nie dodawaj, proszę - niestety jarocina z większej liczby tej wyliczanki nigdy nie było
poza marzeniami i być może, spaczonymi sentymentalizmem, wspomnieniami  ;>

Jarocin pełen był nienawiści i obrażania -  przynajmniej od 85 roku - odkąd pamiętam
nienawiść do komuchów, nienawiść zomowców do fanów, nienawiść skinów do punków
nienawiść i obrażanie kapel (sex bomba - bo to nazisci, dezerter - bo z nowym materiałem)

Jarocin zawsze agitował politycznie - bez zartow!

To tegoroczny jarocin był sprofilowany punkowo?
Wlochaty to jedyny stricte punkowy sklad - poprosze o inne nazwy, bo może coś umknęło (mowie o gosciach)
Zespoly nowe - sluchalem w wiekszosci tylko demowek - jdla mnie tam punk rocka prawie nie bylo - raczej biesiadne skrzyzowanie ska folk reggae rock umpa-umpa - jednym slowem - ohyda dla siusmajtków ;>

Poza tym - zrob jarocin o innym profilu - nikt tam nie pojedzie - zalozymy się?
Jak slysze te texty, ze jarocin np. powinien sie otworzyc na nowe tryndy i w ogole byc dzezi, to mnie to rozwala - przeciez pies z kulawa noga do tej dziury nie przyjedzie - to oczywiste
tylko punk/rock/metal/ i pochodne sie tu licza

Z reszta wyliczanki sie zgadzam - dodam jeszcze:

Jarocin bez paranoi na punkcie bezpieczenstwa - zabieranie ludziom wszystkiego przy wejsciu , chamskie grzebanie w  osobistych rzeczach - utarczki z tymi gowniarzami :/

pozdrwaiam
p.

Offline

 

#21 2006-08-22 21:25:58

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

passenger napisał:

Jarocin-Festiwal napisał:

punkfunka napisał:

Gratulacje i owszem ale za co? Za to hasło "oddajcie nam nasz Jarocin"?? Jaki ich Jarocin? Co te dzieciaki mogą wiedzieć o Jarocinie? Co to za puste slogany?

To Jarocin, w którym nie było nienawiści i obrażania.

To Jarocin, w którym można było położyć się na trawie na boisku, żeby odpocząć, a nie cierpieć w kurzawie.

To Jarocin, gdzie była Mała Scena.

To Jarocin, który promuje młode zespoły przez zapraszanie ich w następnym roku.

To Jarocin, który nie agituje politycznie!

To Jarocin, który nie jest sprofilowany w kierunku nazwijmy to "umownie" punkowym...

Dodam za chwilę więcej...

Nie dodawaj, proszę - niestety jarocina z większej liczby tej wyliczanki nigdy nie było
poza marzeniami i być może, spaczonymi sentymentalizmem, wspomnieniami  ;>

Jarocin pełen był nienawiści i obrażania -  przynajmniej od 85 roku - odkąd pamiętam
nienawiść do komuchów, nienawiść zomowców do fanów, nienawiść skinów do punków
nienawiść i obrażanie kapel (sex bomba - bo to nazisci, dezerter - bo z nowym materiałem)

Jarocin zawsze agitował politycznie - bez zartow!

To tegoroczny jarocin był sprofilowany punkowo?
Wlochaty to jedyny stricte punkowy sklad - poprosze o inne nazwy, bo może coś umknęło (mowie o gosciach)
Zespoly nowe - sluchalem w wiekszosci tylko demowek - jdla mnie tam punk rocka prawie nie bylo - raczej biesiadne skrzyzowanie ska folk reggae rock umpa-umpa - jednym slowem - ohyda dla siusmajtków ;>

Poza tym - zrob jarocin o innym profilu - nikt tam nie pojedzie - zalozymy się?
Jak slysze te texty, ze jarocin np. powinien sie otworzyc na nowe tryndy i w ogole byc dzezi, to mnie to rozwala - przeciez pies z kulawa noga do tej dziury nie przyjedzie - to oczywiste
tylko punk/rock/metal/ i pochodne sie tu licza

Z reszta wyliczanki sie zgadzam - dodam jeszcze:

Jarocin bez paranoi na punkcie bezpieczenstwa - zabieranie ludziom wszystkiego przy wejsciu , chamskie grzebanie w  osobistych rzeczach - utarczki z tymi gowniarzami :/

pozdrwaiam
p.

Jarocin nie byl Festiwalem politycznym. Moze nie czytales moich innych postow. Nigdy w Jarocinie konferansjerzy nie obrazali, nie wzywali do nienawisci...

O publicznosci nie dyskutowalem...

Ale prosze... Jesli w latach 90 ktos zrobilby tak zorganizowany Festiwal to publicznosc zmiotłaby scene z powierzchni ziemi, kamieni bylo pod dostatkiem.
W 2006 roku protestowali pokojowo. Wolno im. Jest tez jakas forma artystycznego wyrazu.

Przepraszam, ze nie pociagne chwilowo tematu. Ale brak czasu. Szykuje do wrzucenia zdjecia. konferencje prasowe i wywiady. Zdjecia tez. Duzo dobra.

A pisać zamierzam to co czuję...

Ostatnio edytowany przez Skywalker (2006-08-22 21:38:02)

Offline

 

#22 2006-08-22 22:35:30

Marraskuu

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 10

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Piki napisał:

I słusznie Jachu - szkoda dalszego komentarza, gdyż piszesz nieprawdę

P.S.2 Droga Punkfunko - tak się składa że ja trzymałem ten transparent (razem z innym moderatorem tego forum - zgadnijcie o kogo mi chodzi ;)
To, że transparent był na koncercie JUNK jest przypadkiem, po prostu oni się zgodzili żebyśmy wtedy wyszli na scenę, sami również poparli naszą akcję - w każdym razie, transparent nie był pomysłem zespołu tylko moderatorów z tego forum

A ja wiem z kim trzymałeś ten transparent :D Z Lysą! Zgadłam? Na 100% z Lysą ;)

Offline

 

#23 2006-08-22 23:12:47

passenger

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Skywalker napisał:

Jarocin nie byl Festiwalem politycznym. Moze nie czytales moich innych postow. Nigdy w Jarocinie konferansjerzy nie obrazali, nie wzywali do nienawisci...

O publicznosci nie dyskutowalem...

Ale prosze... Jesli w latach 90 ktos zrobilby tak zorganizowany Festiwal to publicznosc zmitlawby scene z powierzchni ziemi, kamieni bylo pod dostatkiem.
W 2006 roku protestowali pokojowo. Wolno im. Jest tez jakas forma artystycznego wyrazu.

Przepraszam, ze nie pociagne chwilowo tematu. Ale brak czasu. Szykuje do wrzucenia zdjecia. konferencje prasowe i wywiady. Zdjecia tez. Duzo dobra.

A pisać zamierzam to co czuję...

Nie wiem, ten dyskurs na roznych poziomach chyba przebiega (nie mam na mysli niczego ponizajacego ;>) - jesli chodzi o to, czy jarocin byl, czy nie byl polityczny
Dla mnie byl do szpiku kosci - od poczatku do konca

Nie za bardzo łapię, o co chodzi z tym obrażaniem przez konferansjerów - konio cos zapodal ostrego?
nie slucham go zbyt wnikliwie wiec nie wiem, czy o niego chodzi

W latach '90tych zlinczowano by gnojkow szperajacych po torbach i kieszeniach w celu zabezpieczenia ołówka, nożyka do konserw i tabletek przeciwbolowych jako srodkow sluzacych zbrodni masowej
W 2006 nie zrobiono tego - i tego nijak sie chyba nie da porownac - to zupelnie inne czasy i ludzie
kiedys wiecej bylo wilkow i.. baranow, dzis zdecydowanie najwiecej jest owiec ;>

Ja sie zgadzam, ze organizacja byla do ... od kazdej strony - stanie w grzaskiej gnojowicy, brak trawy, brak jakiejkolwiek mysli przewodniej w doborze zespolow itp itd.

Ale nie bylo nigdy czegos takiego, jak "nasz jarocin", o ktorym piszesz

Tak mi sie wydaje
pozdrawiam
p.

Offline

 

#24 2006-08-22 23:17:46

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

passenger napisał:

Ale nie bylo nigdy czegos takiego, jak "nasz jarocin", o ktorym piszesz

Tak mi sie wydaje
pozdrawiam
p.

Skoro jest Wasz to musiał być NASZ :-)))

Dodatek:

http://www.sonda.pl/wyniki.php3?id=320660&uid=250046

Offline

 

#25 2006-08-23 00:02:36

passenger

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Skywalker napisał:

passenger napisał:

Ale nie bylo nigdy czegos takiego, jak "nasz jarocin", o ktorym piszesz

Tak mi sie wydaje
pozdrawiam
p.

Skoro jest Wasz to musiał być NASZ :-)))

Dodatek:

http://www.sonda.pl/wyniki.php3?id=320660&uid=250046

no tak, wszystkie jarociny sa nasze - w pewnym sensie
tak jak dzieci ;->

pozdrawiam
p.

Offline

 

#26 2006-08-23 00:15:13

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

passenger napisał:

Skywalker napisał:

passenger napisał:

Ale nie bylo nigdy czegos takiego, jak "nasz jarocin", o ktorym piszesz

Tak mi sie wydaje
pozdrawiam
p.

Skoro jest Wasz to musiał być NASZ :-)))

Dodatek:

http://www.sonda.pl/wyniki.php3?id=320660&uid=250046

no tak, wszystkie jarociny sa nasze - w pewnym sensie
tak jak dzieci ;->

pozdrawiam
p.

uff, ja naprawdę myślałem już,że się nie dogadamy.

Offline

 

#27 2006-08-23 00:31:46

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Piki napisał:

Co do twojego zarzutu o oszustwo z kuponami to powiem Tobie, że zespół nie ma z tym nic wspólnego - zrobili to zupełnie inni ludzie (gwizdnęli kupony i powpisywali około 300 głosów na Junk) - zespół nie inspirował tej akcji i z tego co pamiętam sami muzycy Junk zagłosowali na ZMAZĘ

Z podanych wyników wygląda, że nawet bez tych 300 głosów JUNK wygrałby w cuglach. Miałby około 300-400 głosów przewagi nad kolejnym zespołem...

Nie ma co wiec drzeć szat.

A organizatorzy nie staneli widocznie na wysokości zadania. Trzeba miec pomysl na glosowanie. I już.

Na Dziurawej Pół Czekolady było 9 osób, a głosów mieli prawie 300..

Ostatnio edytowany przez Jarocin-Festiwal (2006-08-23 13:33:58)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#28 2006-08-23 07:45:29

McButelka

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-21
Posty: 12

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Skąd wiesz, że było tych głosów 300 a nie na przykład 1000? Moim zdaniem takie postępowanie dyskwalifikuje niezależnie od wielkości przekrętu. Jak Ci ukradną telewizor za 500 zł to będą to lepsi złodzieje od tych co ukradli za 5000? Moim zdaniem to takie samo szmaciarstwo.
Basista z mojego zespołu poszedł posłuchać, jak "gadają" przody i wrócił wstrząśnięty tym, że koło urny leży kilkadziesiąt kuponów i nikt tego nie pilnuje - i co - może gdyby był przekrętem - to by je wypisał na "Butelkę"... Tylko że nas brzydzi taka akcja.

W tej sytuacji - po przeczytaniu postów na forum dotyczących wrzucania fałszywych głosów na Junk - uważam, że to zespół Butelka został laureatem nagrody publiczności. Na konferencji prasowej wyraźnie powiedziano - że zdobyliśmy drugą pod względem wielkości ilość głosów - w uczciwy sposób.

Offline

 

#29 2006-08-23 08:15:47

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

McButelka napisał:

Skąd wiesz, że było tych głosów 300 a nie na przykład 1000? Moim zdaniem takie postępowanie dyskwalifikuje niezależnie od wielkości przekrętu. Jak Ci ukradną telewizor za 500 zł to będą to lepsi złodzieje od tych co ukradli za 5000? Moim zdaniem to takie samo szmaciarstwo.
Basista z mojego zespołu poszedł posłuchać, jak "gadają" przody i wrócił wstrząśnięty tym, że koło urny leży kilkadziesiąt kuponów i nikt tego nie pilnuje - i co - może gdyby był przekrętem - to by je wypisał na "Butelkę"... Tylko że nas brzydzi taka akcja.

W tej sytuacji - po przeczytaniu postów na forum dotyczących wrzucania fałszywych głosów na Junk - uważam, że to zespół Butelka został laureatem nagrody publiczności. Na konferencji prasowej wyraźnie powiedziano - że zdobyliśmy drugą pod względem wielkości ilość głosów - w uczciwy sposób.

Bo Piki tak mówi. I to mi wystarczy. Jeżeli 300 to 300. A nawet jak 1000 to i chyba by minimalnie przed Wami byli... :-)

Owszem idzie to na konto zespołu, ale zespól tego nie robił.

Jeśli chodzi o Butelke to przegraliście choćby z Fill. Muszę Cię rozczarować. Dyrektor festiwalu jest niezwykle nikompetentny i na konferencji prasowej podał złe wyniki. Organizacyjnie nie mógł chyba tylko skopać obsługi sceny, bo Fotis tym rządził.

A wyniki są następujące:

2 miejsce: FILL z Katowic (456 głosów)
3 miejsce: DZIURAWEJ PÓŁ CZEKOLADY (370 głosów)
4 miejsce: BUTELKA (217 głosów)


Może jakąś piosenkę o jarocińskiej Kurzawie teraz by zaśpiewać???? :-)))

Jestem pewien, że bałagan organizacyjny w czasie głosowania również był zasługa organizatorów. Wyobrażasz sobie jak może 300 kuponów do głosowania walać się po ziemi? To nie jest poważne!!!

I ja się też nie dziwię jakimś nastolatkom, że wykorzystali szanse. Ale też tego nie pochwalam.

A poza tym Wy w konkursie? 3 płyty już nagrane? w tym przynajmiej jedna z muzykami z Kobranocki?
Ja bym takiej kapeli nie wpuścił do konkursu. Jesteście kapelą zawodową. Fajnie posłuchać muzyki i riffów, ale poza konkursem. To juz gdzieś o tym pisałem i napiszę też w TR, tak jak Ci powiedziałem w J.

GWitkowski AKA Skywalker

Ostatnio edytowany przez Skywalker (2006-08-23 08:54:35)

Offline

 

#30 2006-08-23 08:23:08

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

McButelka napisał:

Piki napisał:

W konkursie również - utwór "świadomość" z płyty o tym samym tytule

Hmmmm...

Przed wejściem na scenę dostałem (od organizatorów) do podpisania oświadczenie, że wykonamy tylko utwory naszego autorstwa i nieobjęte ochroną - chcieliśmy zagrać "Armię" Rejestracji, żeby nawiązać do tradycji Jarocina i tego nie zrobiliśmy - właśnie z tego powodu.
Czy w takim razie Junk podpisał takie samo oświadczenie, a potem zagrał cover? A może nie podpisał?

Trzeba było grać! Tak jak za dawnych czasów. Teksty do cenzury a swoje sie spiewalo.
Kowery grali rowniez inni. Radio Bagdad The Clash, jesli dobrze pamietam... A "dekoder" nie jest w ZAIKSIE jeszcze?


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki spa w Ciechocinku