::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#31 2009-04-30 08:21:21

Niemamksywy

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 1

Re: J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

no a np. Kolaboranci? Wiem że to jest Post Punk, ale zespół się niedawno reaktywował (niedawno... 2006 rok )
Jezus Chytrus, Spółdzielnia inwalidów już nie grają? przepraszam że nie jestem zorientowany, ale nigdzie nic nie jest napisane o Tych zespołach ...
a tak wogóle Happysad? nie no prosze nie róbcie tego Jarocinowi, tu nie ma miejsca chyba dla durnego pipczenia dla 13 latek.. 
a Moskwa była na Przystanku woodstock w 2005 roku, to powinna przyjechać do Jarocina, w końcu to na Jarocinie zyskała sławę...
no i Dezerter... niestety się skomercjalizował, ale mogliby zagrać jakieś starsze, lepsze kawałki..
a i Kobranocka? I nie kojarzcie tego zespołu tylko z "kocham Cie jak Irlandię", a poza tym kiedyś nieźle ''dawali czadu'' ;)
no i to tyle prawdopodobnie...

Offline

 

#32 2009-04-30 15:06:16

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

WiatereK napisał:

Prawda jest taka, że zabierają ludziom miejsce do zabawy. A takich mamy mało. Denerwują mi Ci zagraniczni wykonawcy? Po cholere te anglojęzyczne zespoły? Rozumiem gdyby to były kapele gdzieś z okolicy Polski. A co do buntu, to tu już nie da się naprawdę zbuntować, bo władza stwarza pozory demokracji. ;]

Dzieci bieda jeszcze nie przycisnęła. Ale jak rodzice kasy nie będą mieli, albo ich odradzające się ZOMO spałuje to może się zbuntują.

Na razie starsi muszą dać przykład. Tak jak pod koniec lat 80-tych. WZZ i strajk w Stoczniach.



Offline

 

#33 2009-05-01 23:17:35

Krytyk

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-04-28
Posty: 3

Re: J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

Jeżeli chodzi o dyrektorów - Kurzawa wyleciał, w sumie nie wiem dlaczego, ale festiwal za jego czasów był lepszy moim zdaniem (chyba coś tam było z tym zadłużeniem po festiwalu...zresztą mało ważne). No szału nie było, ale Wiraszko to totalne nieporozumienie...Te kapele...wydaje się, jakby zapraszał je dlatego, że on lubi słuchać takiej muzyki. Brytyjski rock itp...Ja tego nie chcę i bojkotuje ten festiwal. Również Was do tego namawiam. Tylko czekać, jak za rok karnety będą po 300zł, a każdego dnia na scenie królował będzie inny gatunek muzyczny. To będzie gwóźdź do trumny...

Ogólnie...do dupy;/

Offline

 

#34 2009-05-01 23:18:09

ewela

Gość

Re: J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

Mam już 35 lat i chciałabym pojechać do Jarocina z córką.Posłuchałabym Armię.Defekt Muzgó, Piersi,.Kazika,Psy Wojny,Ksu itp.Jarocińskie stare sprzed 20 lat klimaty, a nie Marysię Peszek.Sory ,ale Jarocin to już komercja i te ceny biletów.Nie dziwcie się,że ludie wchodzą na lewo.......Pozdraiwam

 

#35 2009-05-04 14:14:21

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

Krytyk napisał:

Jeżeli chodzi o dyrektorów - Kurzawa wyleciał, w sumie nie wiem dlaczego, ale festiwal za jego czasów był lepszy moim zdaniem (chyba coś tam było z tym zadłużeniem po festiwalu...zresztą mało ważne). No szału nie było, ale Wiraszko to totalne nieporozumienie...

Na tym forum Kurzawa był krytykowany. I słusznie. Można poczytać w archiwum. Nie ma sensu powtarzać.

Na tle tego co "stworzył" Kurzawa - Wiraszko wypada o wiele lepiej. Choć i tu sporo zastrzeżeń jest, a dotyczą głównie spraw organizacyjnych.

Trzeba też pamiętać, że wg tego przynajmiej co mówią, za dobór i organizację Dużej Sceny odpowiada Łukasz Minta, a za Scenę konkursową i pozostałe sprawy JOK i Miasto, czyli Wiraszko i Kaźmierczak obecnie.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#36 2009-05-04 23:56:55

Krytyk

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-04-28
Posty: 3

Re: J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

Może i Minta, ale przecież ktoś to musi zaakceptować. Musi być jakaś kontrola ze strony miasta. I z pewnością owa aprobata jest.

Co wracam pociągiem z Poznania, to słyszę jak ktoś się krytycznie wypowiada o o festiwalu w Jarocinie.

Offline

 

#37 2009-05-05 19:06:34

Krytyk

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2009-04-28
Posty: 3

Re: J2009 - opinie, krytyka, pochwały, petycje, wnioski

Pojawiły się ostatnie zespoły, a wraz z nimi kolejny zawód. Armia, Acid Drinkers i względnie Tilt. Wszystko inne zespoły to bieda...Gdybym je usłyszał jeden po drugim, pewnie nawet bym nie dostrzegł różnicy - są schematyczni i nudni (podobnie jak ja krytykując festiwal). Do tego na stronie festiwalu jest błąd : Powinno być The International Noise Conspiracy (nie ConspiraNcy).

Tyle.

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dobra www.ehotelsreviews.com HĂ´tels Oberharmersbach www.berlin-hotel.pl