::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2006-07-23 13:54:55

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Zniżka na PKP

Specjalna zniżka PKP - Kupując karnet na Jarocin Festiwal 2006 wracacie do domu za darmo.

W wyniku umowy ze Spółką PKP Przewozy Regionalne każdy, kto kupi bilet kolejowy z dowolnego miejsca w kraju do Jarocina, wróci tam za darmo.

Za bilet powrotny posłuży bilet kolejowy do Jarocina (oznaczony - jeśli się nie mylimy - napisem "TAM") w połączeniu z festiwalową opaską, którą będziecie nosić na ręce w trakcie imprezy.

Zniżka obowiązuje przy zakupie karnetu na wszystkie trzy dni. Są nią objęte wszystkie pociągi spółki PKP Przewozy Regionalne. Bez pociągów ekspresowych Eurocity i Intercity.

Ostatnio edytowany przez Jarocin-Festiwal (2006-07-23 15:00:26)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2006-07-23 14:19:41

Ula

Gość

Re: Zniżka na PKP

Mam takie pytanko jak ktoś kupi karnet na cały festiwal i jak wyjedzie z Jarocina 2 dnia to tak samo ten bilet będzie za darmo? Czy trzeba będzie płacić?

 

#3 2006-07-23 20:36:29

dark angels

Gość

Re: Zniżka na PKP

Witam! Ja mam takie pytanie czy jeśli wykupimy karnet i mamy darmowy powrót to jadac pociagiem do domu z przesiadką też mamy ten pociąg za darmo?

 

#4 2006-07-23 22:01:32

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zniżka na PKP

dark angels napisał:

Witam! Ja mam takie pytanie czy jeśli wykupimy karnet i mamy darmowy powrót to jadac pociagiem do domu z przesiadką też mamy ten pociąg za darmo?

Gdyby tak nie było to pewnie większość ludzi mogłaby wrócić tylko do Poznania lub Ostrowa Wlkp. :-)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#5 2006-07-24 09:38:56

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zniżka na PKP

Ula napisał:

Mam takie pytanko jak ktoś kupi karnet na cały festiwal i jak wyjedzie z Jarocina 2 dnia to tak samo ten bilet będzie za darmo? Czy trzeba będzie płacić?

Na logikę wygląda, że nie trzeba będzie płacić. Na pewno będzie jeszcze jakiś regulamin do tego. Na razie wygląda to tak:

1. Będziecie mieć bilet
2. Będzie karnet
3. Będzie opaska

Nie jest zaznaczone kiedy wracasz. Możesz więc na logikę wrócić wcześniej.

Ważne, żeby nie zdejmować opasek z nadgarstka. Aż do momentu, gdy dotrzecie do stacji docelowej.

Czekamy na wypowiedż organizatorów. Ale nie sądzę, żeby działało to wbrew logice. Warto też wszystko potwierdzić po przybyciu do Jarocina, na stacji PKP.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#6 2006-07-24 13:47:12

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zniżka na PKP

Oficjalny komunikat

Specjalna zniżka PKP
Kupując karnet na Jarocin Festiwal 2006 wracasz do domu za darmo

Każdy, kto kupi bilet kolejowy z dowolnego miejsca w kraju do Jarocina, wróci tam za darmo.
Funkcje biletu powrotnego będzie pełnił bilet kolejowy „tam” w połączeniu z festiwalową opaską na ręce.
Opaskę tę otrzymuje się przy wejściu na teren festiwalu.
Zniżka obowiązuje przy zakupie karnetu na wszystkie trzy dni.
Są nią objęte wszystkie pociągi spółki PKP Przewozy Regionalne, a więc nie dotyczy ona połączeń ekspresowych, Eurocity i Intercity.

A to PAP donosi:

"Funkcję biletu powrotnego będzie pełnił bilet kolejowy +tam+, czyli do Jarocina, w połączeniu z festiwalową opaską na ręce, którą otrzymuje się przy wejściu na teren festiwalu" – poinformowała PAP Agnieszka Pawlik z biura prasowego festiwalu.

Sugerujemy więc dzwonić z pytaniami do Agnieszki Pawlik w JOKu tel 0-62 747 30 02


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#7 2006-07-24 15:24:50

Rafał_Oi!

Gość

Re: Zniżka na PKP

czy są bezpośrednie pociągi z warszawy do jarocina? jeśli nie to czy powrót za darmo jest możliwy z przesiadkami???

 

#8 2006-07-24 16:09:07

Rafał_Oi!

Gość

Re: Zniżka na PKP

tak wogóle to jeśli się ktoś wybiera do jarocina furą to może zabrać mnie i ewentualnie jeszcze moją kumpelę bo jedziemy.

 

#9 2006-07-24 16:57:05

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Zniżka na PKP

Jedziesz z kumpelą na Fest? ;) Panie Administratorze [!], może Pan zna kogoś, kto zabierze "RANCIDA"..? :D


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#10 2006-07-24 20:29:04

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zniżka na PKP

Lysa napisał:

Jedziesz z kumpelą na Fest? ;) Panie Administratorze [!], może Pan zna kogoś, kto zabierze "RANCIDA"..? :D

Pani Julio, a auto-stop od czego?
A pytania o pociągi do Jarocina w dobie Internetu - to ja rozumiem - takie "zagajenie" na Forum :-) Żeby nudno nie było ;-)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#11 2006-07-24 21:08:54

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Zniżka na PKP

Auto-stop
Auto-stop
Wsiadaj Bracie
Dalej Hop!


Ja chcialam sprawę ułatwić Szanownemu Koledze "Rancidowi" i Szanownemu Panu Administratorowi, żeby im nudno w drodze nie bylo :D


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#12 2006-07-26 17:48:52

Rafał_Oi!

Gość

Re: Zniżka na PKP

no spoko ja się z chęcią z kimś zabiorę. zaoszczędzę na pociągu. co do stopa to chyba jechałbym tam ze 3 dni... w zeszłym roku z kumplem wróciłem, a mieszka 30 km ode mnie. te 30 km stopem wracałem dłużej niż całą drogę z jarocina do całowania (tak sie nazywa ta miejscowoiść ;p)

 

#13 2006-08-07 13:45:08

owcza skórka

Gość

Re: Zniżka na PKP

Wiecie co, dziwna sprawa z tymi zniżkami :D
Moja koleżanka, z którą jadę do Jarocina, dzwoniła dzisiaj do PKP dowiedzieć się czegoś w sprawie cen biletów i tego właśnie darmowego powrotu... I podobno ta pani, z którą ona rozmawiała zapewniła, że nic nie wie o jakichś darmowych powrotach z festiwalu i nawet rozmawiała z kierownikiem i on też powiedział, że nic nie wie :D
Ja już nic nie rozumiem, chodziło o zwykłe pociągi, nie żadne Intercity ani Eurocity...
Więc?... ;]

 

#14 2006-08-07 22:49:15

pancur

Gość

Re: Zniżka na PKP

Na ile to jest prawda??????????????????

 

#15 2006-08-08 00:24:16

Mati

Gość

Re: Zniżka na PKP

A ja polecam stronę spółki Przewozy Regionalne PKP:  http://www.pr.pkp.pl/code/glowna.php?ID … pol&TID=57
gdzie już na głównej stronie pojawia się graficzka będąca odnośnikiem do szczegółowych informacji na temat specjalnej promocji PKP związanej z festiwalem w Jarocinie :)

Ostatnio edytowany przez Jarocin-Festiwal (2006-08-08 00:27:03)

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl HĂ´tels Canada montaż klimatyzacji warszawa wellness Ciechocinek pakiety przeprowadzki kraków BoĂŽtes de vitesses Kia