::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#61 2006-08-31 14:21:12

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Morphina napisał:

Najpierw chciałam głosować na Zmazę. Później zobaczyłam Junk.

Uwierz mi, ja tak samo. Dopóki nie zobaczyląm Mateusza na scenie <a z bliska go przeciez widziałam> to mówiłam: tak, oczywiście, ze na Zmazę głosuję.

Morphina napisał:

Usłyszałam surowe dźwieki buntu oprawione widokiem trików gitarowych. Mateusz jako frontman ujął mnie. Nie lubie jak wokalisci/gitarzyści poprostu stoja w miejscu i tylko ślizgają się palcami po gitarze.

Spodziewałam się czadu. Ale nie w takim stopniu. Kiedy zobaczyłąm to, co robił Mateo, aż mnie przeszły ciarki. Nie wierzylam, że to jest ten sam koleś, który się tak spokojnie witał ze mną w Poznaniu na dworcu PKP... 

Morphina napisał:

Ktoś może powiedzieć,że to takie udawanie gwiazdorstwa. Gwiazdorstwem by było przyjęcie statuetki i wygłoszenie półgodzinnej mowy z serii: "Chcę podziękować akademii, Bogu, mamie i tacie oraz mojemu kochanemu pieskowi Pusi..."

Ktoś może powiedzieć.. Słyszę, ze ktoś tak mowi na każdym niemal kroku! A czy ludzie znają Grzesia, Ślimaka i Mateusza poza sceną? Rzadko kto. Kto ich zna, ten wie o czym mówię. Nie jestem egoistką, ale nie ukrywam, ze jestem skrajnie narcystycznej postawy. Przy nich aż glupio mi się robiło, nawet im to powiedziałam. TAK NIESAMOWICIE SKROMNI LUDZIE.

Morphina napisał:

Oni chcieli zagrac na Jarocinie. ZAGRAĆ a nie dostawac prestiżowe nagrody. Nie wiem czy było prawda wreczenie jej za sceną.

Tak, za sceną.. Smieszne i żałosne za razem..

Morphina napisał:

Byłam strasznie zbulwersowana gdy ten palant [Kobyła- przp. autora;] obraził wokalistę zespołu Junk. Za co? Widział go pierwszy raz na oczy, usłyszał tekst o Smarze SW i tak mu sie jego obślizgły jęzor rozwiązał.

Oi kobyła, Kobyła.. Co ten człowiek tam robił to naprawde nie mam pojęcia.. Przeczytaj sobie z resztą moje posty w tym dziale o nim. Moze napiszesz znów taką łądną odpowiedź, bo jak dla mnie jestes tu jedną z niewielu osób, które w tym wątku się na ciekawie i na temat umialy wypowiedzieć.

Morphina napisał:

Żałuje ze ten festiwal okazał się wielka gra media-burmistrz-orgnizatorzy. Podsycanie złych nastrojów i zmiany formuły festiwalu (choćby Mała Scena na Dużej Scenie dodatkowo nie za darmo) chyba przesądziło o opinii publiki na temat festiwalu.

Gratuluję trafnego spostrzeżenia! Co do Małej Sceny.. I kto się tam bawił? Jeszcze nas płotkiem przedzielili i ciągle było trzeba szacowac gdzie większe pogo ;] Amfi jednak rządzi..




No, Morphina. Co tu Ci dużo mowić. Pod wrażeniem jestem tego co napisałaś. Masz wyrazy uznania zresztą wyzej ;]




Jarocin-Festiwal napisał:

Poza tym wszystkim Mateusz potrafi grać na gitarze! Takich solówek na tym Festiwalu nie zagrał żaden zespół. Jest jeszcze młody, ale jak mu jakaś palma nie odbije to może fajnie grać. Sam zespół jeszcze trochę musi popracować. Wiadomo. Ale generalnie jest na dobrej drodze. No i darmowa reklama organizatorów :-)

Wiadomo ;] A Organizatorzy jeszcze nie zadowoleni.. ;P Masz całkowitą rację  podpisuję się pod tym dwoma rękami!



http://www.project-yes.org/images/hands.small.jpg


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#62 2007-01-20 23:10:07

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

http://www.jarocin-festiwal.com/2006/pics/kameleons.jpg

Złoty Kameleon dla zespołu JUNK został wylicytowany za 870zł podczas XV Finało WOŚP w Jarocinie.

Podziękowania - w takim razie - dla zespołu. :p


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#63 2007-03-02 10:58:29

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Dopiero teraz posłuchałem dwóch "studyjnych" kawałków Junk... Moim zdaniem brzmią świetnie i przemawiają zdecydowanie na korzyść zespołu.

I jak sobie porównuje - to w J2006 zupełnie nie brzmieli. Gdyby byli nagłośnieni dobrze - znacznie lepszy byłby ich odbiór... No i pewnie gdyby zagrali ograny program, a nie improwizację. :p

Pozdrowienia dla zespołu - jeśli jeszcze istnieje...

Offline

 

#64 2007-03-05 13:21:41

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Istnieje i działa :P


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#65 2007-04-14 00:14:20

how_cares

Nowy Grupowicz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-03-27
Posty: 18

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Skywalker napisał:

(...)Bo Oni juz bardziej popoluarni sa dzieki organizatorom niz byliby po otrzymaniu nagrody sposobem normalnym :lol:

Przepraszam, wczesniej nie czytalem - nie bylo mnie TU.
"Sposob" nie uwazam za "nienormalny" - wrecz przeciwnie, oraz zgadzam sie w pelni z reszta wypowiedzi Autora. Wczesniej ode mnie napisal Kolega cos prawdziwego.
Napisalem o tych rzeczach w roku 2007, broniac Konferansjera i popierajac me wywody stosownymi dzwiekami.
Zostalem przyjety raczej... chlodno...
:) :)
Bywa, zdarza sie.

Offline

 

#66 2007-04-14 00:34:47

how_cares

Nowy Grupowicz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-03-27
Posty: 18

Re: Wygrał JUNK!!!!!!!!!!!!

Rok temu patrzyłem z politowaniem na PRL-Festival - na zbiór dinozaurów na scenie. W tym roku nie było już tej "szopki" - i dobrze. Nie uważam się za osobę odcinającą jakiekolwiek kupony z przeszłości - mam kumpli w zespołach, którzy mówią, że z założenia nie startują w konkursach z młodymi kapelami - a mi to "wisi". Nie boję się konfrontacji z rzeczywistością - dlatego zagraliśmy w konkursie. Sam pomagam z całych sił młodym kapelom - i to chyba jedyna droga - wspieranie się w trudnej (bo jest trudna) sytuacji.
Na zaproszenie Butelki do Jarocina nie mieliśmy najmniejszych szans - za to teraz te szanse się pojawiły. I to jest dla mnie ważne.

McButelka napisał:

Powiem Ci szczerze - że nie byłem na żadnym z wieczornych koncertów - bo mnie te zespoły, które grały, mało kręcą. Mi chodziło raczej o slogan "PRL Festival" - dla mnie to jest ściema. (...)

Ad1.
Dla mnie to byly niezle jaja - WTEDY nawalilem sie elegancko browarami, ale nie najadlem parowkami, bo ich nie bylo. Popalilem Klubowe zamiast Marlboro i grala muzyka... nie mam pojecia jak rozumiec "na zaproszenie butelki do Jarocina" nie mielismy najmniejszych szans... skoro ZAGRALISCIE?!
- czyzbym czytal az tak stare posty?! :)
(KONCERT BYL ZA_JE_BIO_ZA, niestety cus sie stalo i nie mam dzwiekow - ino foto)
Ad2.
BLAD.
Za dnia mogles zobaczyc AKAPULCO w formie jak nigdy wczesniej (i pozniej), nad ranem VARIETE.
Warto bylo.

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Alberghi Camerun www.ehotelsreviews.com Accommodatie San Francisco Noclegi Turcja