::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

  • Index
  •  » Jarocin 2006
  •  » Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

#1 2006-08-22 21:50:39

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

http://www.jarocin-festiwal.com/2006/pics/www.j-f.com/photos/PICT4625.JPG
http://www.jarocin-festiwal.com/2006/muzyka/muzyka.html

Na dziś jest to co widać poniżej, czyli m in nagrania z obu dni konkursowych, zdjęcia z obu dni konkursowych... Polecamy wywiady do odsłuchania z Kukizem i Proletaryatem...


    *  Konferencja prasowa (czwartek). Było ośmiu dziennikarzy.
    * Otwarcie Festiwalu
    * DZIURAWEJ PÓŁ CZEKOLADY
    * NAIV
    * ZMAZA
    * ACEDIA
    * THE DOLLS [01] [02]
    * KONTR KULTURA
    * RADIO BAGDAD
    * LOVE SERVICE
    * WIEPRZE
    * DATURA
    * Konferencja prasowa (piątek)
    * Krótka i jedyna rozmowa Kurzawa-Witkowski, po wciskaniu kitu, że fani nie wiedzą co to mała scena i gdzie była mała scena, nie ma o czym rozmawiać chyba... Pan Kurzawa twierdzi, że Mała Scena i Duża Scena może być na jednej Scenie :-) To trochę jakby powiedzieć, że Łódź i Warszawa mogą być w Warszawie i będzie to jedno miasto :-)))
    * Fani o Jarocinie. Jest trochę twardego języka. Ale jest on adekwatny do sytuacji. Ciekawa jest wypowiedz jednego z kolegów: Pracuję na poczcie i zawsze jestem przygotowany do swojej pracy. A tu w Jarocinie organizatorzy są po prostu nie przygotowani - mówi z zawodem. (nazwiska i kontakt znane J-F.com)
    * Fani o Konju. Wielu osobom - szczególnie tym przebywającym w Jarocinie od początku, nie odpowiadała kofneransjerka Konja. (nazwiska i kontakt znane J-F.com)
    * Burmistrz Pawlicki w akcji. Czy Pawlicki jest pedałem zapytałby Konjo!
    * Konferencja prasowa (sobota)
    * 740 MLN ODDECHÓW
    * NASTY HABITS
    * BUTELKA
    * DELIRYKA
    * KOFEINA
    * OBRASKI
    * JUNK - [Plik RA] [Plik mp3] koncert konkursowy w całości.
    * FILL [01] + FRAGMENTY KONCERTU
    * MIGUEL & THE LIVING DEAD
    * SANDALESS
    * Konjo obraża Junk. Wspomina, że kiedyś fani Smaru Sw rozwalili Festiwal. Mówi, że koncert ten właśnie prowadzili on i J. Janiszewski... Niektóre gazety pisały, że przyczyną zamieszek na małej scenie była prowokująca konferansjerka. Biorąc pod uwagę to, że na J2006 konferansjerka Konja wielu osobom przeszkadzała również... koncepcja wysuwana przez prasę kiedyś może mieć ręce i nogi...
    * H. Ścigacz zapowiada Junk przed koncertem finałowym
    * Junk wyrzuca nagrodę
    * Biuro prasowe po koncercie JUNK - słychać W. Chełstowskiego, który mówi o konsekwencji artystycznej chłopców z Junk
    * Kukiz o Konjiu - na rozpoczęcie wieczoru Kukiz skrytykował Konja za bluźnierstwa i nienawiść podawaną ze sceny. Dzięki temu kukizowym wieczorze w Jarocinie było przyjacielsko i sympatycznie
    * Kukiz o Jarocinie: Jarocin to nie był Festiwal punkowy. Tu uczyliśmy się szacunku dla siebie - powiedział Paweł.
    * Kukiz dziękuje akustykom. Dzięki firmie Fotis chociaż na Scenie było normalnie w tym roku.

Ostatnio edytowany przez Skywalker (2006-08-24 14:48:10)


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2006-08-25 16:27:21

Lulek

Grupowicz dość aktywny

Skąd: z Europy
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 47

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

A gdzieś są fragmenty koncertu PROLETARYATU? Był świetny w tym roku. Zdjęcia już znalazłem =)

Offline

 

#3 2006-08-25 17:03:07

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

Na DC++ znalazłem nagrania z Jarocina 2006 - były tam CHYBA dwa kawałki Proletaryatu


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#4 2006-08-28 20:04:49

Junk

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 1

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

Z góry sorry za błędy w tekscie.Chciałbym powiedziec ze transparent który został wniesiony na scenę nie był naszym pomysłem i nie uważamy się za bywalców jarocina a tym samym nie jest to NASZ festiwal.Cała inicjatywa i wykonanie wyszły od niezadowolonej publiki która chciała międzyinnymi zobaczyc zespoły nagrodzone w konkursie Jarocin 2005 PRL fersiwal .Mieliśmy sposobnośc by wpuscic ich na scene by w pewnien sposób wypowiedzieli się i zrobilismy to.Natomiast ze powiedzilem ze jarocin to festiwal sprzedany zrobilem w imieniu moich starych przyjaciół(punkowi załoganci jeszcze z lat 80tych którzy niejednokrotnie mało nie rzucali telewizorem oglądając relacje z reaktywacji Jarocinskiego festiwalu a paru z nich przewraca się teraz w grobie).

Nie mam do was pretensji że myślicie że jestem nieukształtowanym psychicznie gówniarzem który nie wie o czym mówi i nie ma do tego prawa bo pewnie gdybym zobaczył człowieka w moim wieku na tej scenie mówiącego o starych czasach też bym go wyśmiał i w sumie byłem od początku tego swiadom.Ale chciałem żeby ktoś to dostatecznie głośno oznajmił.Młodsi punkole  którzy przyjeżdżali z nadzieją że zajadą do mekki polskiego punka zastali popelinę zresztą .Jak to stwierdziliśmy z jednym z wokalistów pewnego zespołu(mającym trochę latek na liczniku):"To jest piknik, pierdolony piknik i biesiada".Najlepsze było to że z jedną agrafką pod scenę nie można było wejśc.

Słyszało sie tylko"do depozytu do depozytu"(widac rolę dawnych funkcjonariuszy MO rekwirujących różnego typu "sprzęty" przejęła ochrona.Aż by się chciało zaśpiewac:"Spytaj ochroniarza on ci prawdę powie..on ci wskaże drogę")a jak mam na dupie dziurę to co mam z gołym tyłkiem wejśc bo komuś krzywdę zrobię?To właśnie wy starzy bywalcy Jarocina powinniście wyrażac swoje opinie bo były by one dużo bardziej uzasadnione.Ja zrobiłem co podpowiadało mi serce i o co prosili mnie zarówno ci młodzi jak i starzy punkowcy.A nawet 5 letnie dziecko powie ci że ta impreza jest skomercjalizowana do szpiku kości i natkana tandetą.Ale teraz doświadczyłem tego na własnej skórze.To prawda dawniej byli sponsorzy ale byli też ludzie którym nie podobały się pewne sprawy a teraz większoś kładzie na wszystko lachę .

Było dużo niedomówień i błędów wychodzących również z naszej strony.Najbardziej ciekawi mnie jednak jak statuetka złotego kameleona zmieniła  wagę z 3 do 6 kilogramów w niektórych gazetach.I to jak trafiłem niby ochroniaża w głowę.Brawo niektórzy dorównują pomysłowością Sapkowiskiemu.Tak się zdaje że chyba wiem jak to wszystko poszło do druku. Wydaje mi się że paru dupkom którzy chcą trzepac kasę i odcinac kupony od zdechłej legendy niespodobało sie co powiedział jakiś młody gnojek."Nie będę political correct nie tego nauczył mnie punk".Najsmieszniejsze jest to że daliście się tak łatwo zmanipulowac przez media.Szkoda że żaden z wywiadów które udzielałem nie został puszczony w całości a lwie i najważniejsze ich części wycięte(no cóż mam nauczkę).To prawda że w jednym z nich położyłem lachę na wszystko bo mi się nie chciało dyskutowac z ludzmi z tvp i całej reszty i mówic tego co powiedziałem wystarczająco głośno na scenie.

Dziękujemy też pewnej dziennikarce która to wszystko tak pięknie ujęła"Nie wiedzą sami przeciwko czemu się buntują".No cóż nie ma jak lizanie dupy organizatorom.Szkoda że cała akcja tak wyszła ale nie będę robił przed jebanymi kamerami wykładów na temat zapatystycznego ruchu ezln,doktrynach anarchistycznych, antyfaszyzmie etc. bo i tak będą to mieli gdzieś i wytną co najważniejsze żeby narobic nam gnoju(ps.dzięki całej załodze która poszła w celu napierdalania się z boneheadami do parku szkoda tylko że się tak szybko zmyli).

a CO DO KARTEK I GŁOSOWANIA TO DOWIEDZIAŁEM SIĘ O WSZYSTKIM PO ZAKOŃCZENIU CAŁEGO FESTIWALu

Mam nadzieję że chłopaki ze Smar Sw nie mają nam za złe że zagraliśmy ich kawałek ale idolami moimo nie są bo poprostu idoli nie mam.Podziwiam takie kapele jak Guernica y Luno czy też Stradoom Terror które bezkompromisowo opisywały rzeczywistośc.Niech każdy myśli co chce bo ma do tego prawo może komuś nie pasuje nasza muzyka nasze teksty  i my sami ale będziemy grac dalej czy to się komus podoba czy nie.Poprostu przyjechaliśmy zobbaczyliśmy i zachciało nam się żygac.Pozdrowienia Mateusz.

Offline

 

#5 2006-08-29 21:35:59

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

Junk napisał:

Z góry sorry za błędy w tekscie.Chciałbym powiedziec ze transparent który został wniesiony na scenę nie był naszym pomysłem i nie uważamy się za bywalców jarocina a tym samym nie jest to NASZ festiwal.Cała inicjatywa i wykonanie wyszły od niezadowolonej publiki która chciała międzyinnymi zobaczyc zespoły nagrodzone w konkursie Jarocin 2005 PRL fersiwal .

[ciach reszta textu]

Mateusz.

Myślę, że jak poczytasz posty na tym FORUM, to zobaczysz, że większość osób popiera to co zrobiłeś. Trzeba mieć jaja, żeby pozwolić wejść na scenę pikiecie. Nie wiem czy którykolwiek z zespołów oważyłby się na takie przedsięwzięcie.

O kłamiących mediach, które merdają służalczo ogonkiem już pisałem wcześniej. To są MERDIA!
Przypomne. Na otwierającej Festiwal konferencji było ośmiu dziennikarzy!!!! Ale artykułów o J2006 chyba więcej???

A tutaj - przypominam - jest zdjęcie jak ochroniarz podnosi statuetkę. Wylądowała idealnie na środku. Na przeciw miksera. Pod sceną było wtedy tylko 3-4 fotoreporterów. Myślę, że niewielu dziennikarzy widziało całą akcję.

Natomiast faktem jest, że dałeś organizatorom powód do przywalenia Wam, choć z tego co wiadomo od Waszych przyjaciół, wiedzieliście, że JOK "ma na Was oko". ;-)

W każdym razie powodzenia dalej.

Offline

 

#6 2006-08-30 15:49:25

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

Oi Mateo.. Co mam Ci stary powiedzieć..
Fajnie to wszystko napisałeś, ważne jest to, że SIĘ UDAŁO.
Ja mam taką zasadę, już Ślimakowi ją przekazałam..

<<Pozytywnie czy negatywnie? Nie ważne! Ważne, ze mowią.>>A dało to na bank kilku osobom do zastanowienia..


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#7 2007-06-17 21:55:24

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

Rozmowa z Fill o J2006.

Organizatorzy ogłosili, że w związku z nieprzyjęciem nagrody przez JUNK przechodzi ona na FILL ;-) Oni się też z tego śmieją :-)
W każdym razie Kameleona nie dostali. Bo go zlicytowano.

http://www.jarocin-festiwal.com/2006/pics/fill_sobota1.jpg


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#8 2007-06-18 21:03:23

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#9 2007-06-18 21:07:09

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#10 2007-09-20 01:43:50

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com

Offline

 
  • Index
  •  » Jarocin 2006
  •  » Muzyka, konferencje, wywiady, zdjecia etc na www.Jarocin-Festiwal.com


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jarocin.pun.pl Rowy pokoje waluta 點評酒店 萨克德佐尔镇 psycholog Piła