::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2008-05-05 23:36:18

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

J2008 - Rozkład jazdy

Scena główna

18.07
BRETT ANDERSON /ex Suede/
NOSOWSKA
PRZEMYK
WAGLEWSCY
KRYZYS
KONIEC ŚWIATA
KUMKA OLIK
NAPSZYKŁAT

19.07

ASIAN DUB FOUNDATION /UK/ 
PETER MURPHY /ex Bauhaus/
GRABAŻ & STRACHY NA LACHY "ZAKAZANE PIOSENKI" 
LAO CHE
VAVAMUFFIN 
COOL KIDS OF DEATH 
POISE RITE 
CF98 
 

20.07
THE SUBWAYS  /UK/
BLOOD RED SHOES /UK/
KULT 
TILTERS 
MUCHY 
PAPRIKA KORPS 
ORCHID 
HATIFNATS


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2008-05-06 00:04:18

roztargana

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 3

Re: J2008 - Rozkład jazdy

no dobra ok... zagra kryzys...- świetnie :) ale czemu DEZERTERA nie ma na liście tych zespołów które wystąpią??????? :(( NIE ROZUMIEM TEGO!! nie róbcie tego ludziom!!!!

Offline

 

#3 2008-05-08 00:12:42

Niewalczyki

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2006-09-08
Posty: 28

Re: J2008 - Rozkład jazdy

roztargana napisał:

no dobra ok... zagra kryzys...- świetnie :) ale czemu DEZERTERA nie ma na liście tych zespołów które wystąpią??????? :(( NIE ROZUMIEM TEGO!! nie róbcie tego ludziom!!!!

no rzeczywiscie to bardzo nie ladnie ZGROZA! ZGROZA! ZGROZA! :(
tak nie traktuje sie legend,a swoja droga ciekawe co mysla sami zainteresowani...
a tak na marginesie to ciekawie by sie dzialo,gdyby zaproszono Armie badz Budzego z zespolem
Trupia Czaszka. w moich odczuciach i wielu innych osob w zeszlym roku Armia dala najlepszy koncert,ludzie  bawili sie swietnie,cos sie dzialo... no ale co ja moge-moge sobie najwyzej pogderac :|

Offline

 

#4 2008-06-01 21:46:39

roztargana

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 3

Re: J2008 - Rozkład jazdy

hehe... właśnie!! my możemy tu sobie bezsensownie gderac!! z resztą nie tylko tu.. bo forum na temat jarocina pare jest...

Ciekawe z jakich względów np. Dezerter Moskwa nie zagrają i cy zaproszenia zostaly chociaż wysłane!! wątpie


ale co z tego jak to są tylko gderania na forum rzuconym dla zaspokojenia ludzi, forum którym nikt z góry sie najwidoczniej nie zajmuje skoro nasze słowa są jak grochem w ściane!! po co ja sie tu zalogowałam...

Offline

 

#5 2008-06-02 10:13:31

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2008 - Rozkład jazdy

roztargana napisał:

ale co z tego jak to są tylko gderania na forum rzuconym dla zaspokojenia ludzi, forum którym nikt z góry sie najwidoczniej nie zajmuje skoro nasze słowa są jak grochem w ściane!! po co ja sie tu zalogowałam...

Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze przed J2007 zgłosił się do mnie Łukasz Minta, dyrektor Festiwalu, z chęcią odpowiedzi na pytania miłośników Jarocina. Postanowiliśmy odłożyć rozmowę na "po J2007".

Wydaje mi się, że jakiś czas temu pytałem się na forum o to czy macie Państwo jakieś pytania do organizatorów. Nikt się nie zgłosił. A mi z powodu innych zajęć nie udało się porozmawiać z Łukaszem Mintą.

Trochę te wszystkie narzekania spóźnione i nie bardzo na miejscu :-)

Offline

 

#6 2008-06-02 21:26:28

exploited

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 4

Re: J2008 - Rozkład jazdy

Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze przed J2007 zgłosił się do mnie Łukasz Minta, dyrektor Festiwalu, z chęcią odpowiedzi na pytania miłośników Jarocina. Postanowiliśmy odłożyć rozmowę na "po J2007".

Wydaje mi się, że jakiś czas temu pytałem się na forum o to czy macie Państwo jakieś pytania do organizatorów. Nikt się nie zgłosił. A mi z powodu innych zajęć nie udało się porozmawiać z Łukaszem Mintą.

Trochę te wszystkie narzekania spóźnione i nie bardzo na miejscu :-)

Ale po co z kims wogole rozmawiac?! jezeli zna sie historie ktora stworzyl Jarocin w Polsce, oragnizatorzy wiedzieli by kogo zapraszac bez zadawania zbednych pytan!

Offline

 

#7 2008-06-02 21:29:08

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2008 - Rozkład jazdy

exploited napisał:

Ale po co z kims wogole rozmawiac?! jezeli zna sie historie ktora stworzyl Jarocin w Polsce, oragnizatorzy wiedzieli by kogo zapraszac bez zadawania zbednych pytan!

Po to rozmawiać, żeby się dowiedzieć, że organizatorzy, w tym również ci z Jarocina, na pewno znają historię Jarocina.

Offline

 

#8 2008-06-03 21:15:33

wladi77

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2008-04-26
Posty: 39

Re: J2008 - Rozkład jazdy

Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze przed J2007 zgłosił się do mnie  Łukasz Minta dyrektor Festiwalu, z chęcią odpowiedzi na pytania miłośników Jarocina. Postanowiliśmy odłożyć rozmowę na "po J2007"
.
  -- Łukasz Minta był swego czasu (niewiem jak teraz) związany ze sceną niezależna ,organizował Turbopunk festiwal i  wydawał zina o tej samej nazwie , mysle ze niezapomniał o punku, widocznie kto inny jest odpowiedzialny za wybór zespołow na festiwal.

Wydaje mi się, że jakiś czas temu pytałem się na forum o to czy macie Państwo jakieś pytania do organizatorów. Nikt się nie zgłosił. A mi z powodu innych zajęć nie udało się porozmawiać z Łukaszem Mintą.

   --Ten Jarocin jest jaki jest. Przed nastepnym Jarocinem trzeba dotrzec do Minty (chocby na forum)  i,przedstawic swoje propozycje muzyczne jaką  chciała by publika na festiwalu.Zobaczymy  jak Łukasz podoła tym żadaniom .               

Trochę te wszystkie narzekania spóźnione i nie bardzo na miejscu 
   -- ???

Offline

 

#9 2008-06-04 01:34:16

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2008 - Rozkład jazdy

wladi77 napisał:

-- Łukasz Minta był swego czasu (niewiem jak teraz) związany ze sceną niezależna ,organizował Turbopunk festiwal i  wydawał zina o tej samej nazwie , mysle ze niezapomniał o punku, widocznie kto inny jest odpowiedzialny za wybór zespołow na festiwal.

Dziękujemy za przypomnienie, a dyrektorem artystycznym jest ŁM. No chyba, że to JOK sprowadza Andersona itp do PL
ROTFL



--Ten Jarocin jest jaki jest. Przed nastepnym Jarocinem trzeba dotrzec do Minty (chocby na forum)  i,przedstawic swoje propozycje muzyczne jaką  chciała by publika na festiwalu.Zobaczymy  jak Łukasz podoła tym żadaniom .

ŁM wie o "rozczarowaniach" forumowiczów i dlatego sam zaproponował odpowiedz na konkretne pytania. Pisano już o tym na Forum tutejszym.


PS.
Proszę o prawidłowe cytowanie poprzednich postów. Opcja Cytuj. Bałaganiarskich postów nie będzie na Forum.

Offline

 

#10 2008-06-05 20:27:19

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: J2008 - Rozkład jazdy

wladi77 napisał:

Przed nastepnym Jarocinem trzeba dotrzec do Minty (chocby na forum)  i,przedstawic swoje propozycje muzyczne jaką  chciała by publika na festiwalu.

A skąd wiesz czego chce publika ?

10 aktywnych osób z forum to nie 6000 uczestników festiwalu.

Proponuję zejść na ziemię...


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#11 2008-06-05 20:41:32

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: J2008 - Rozkład jazdy

Piki napisał:

Proponuję zejść na ziemię...

Trafiłeś w sedno. Właśnie czytałem Forum Nosowskiej i tam wiele osób jest szczęśliwych i wybiera się do Jarocina.

Poza tym, że wychowuje się nowe pokolenie przyjeżdżających, to z sentymentu przyjeżdzają tam zgredy. Nie wiadomo jak długo.

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dobra Departamento amplio y equipado en Santiago del... https://www.hotelstayfinder.com