::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2009-06-04 18:09:28

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Dzieci w Jarocinie. Przedszkole i wstep

Podali organizatorzy:


Armia Przedzkolaków - przedszkole festiwalowe w Jarocinie!
2009-06-01 19:21:10
W tym roku już po raz drugi w ramach Jarocin Festiwal uruchomione zostanie przedszkole festiwalowe. To doskonała oferta dla osób, które przyjadą do Jarocina ze swoimi pociechami. W ramach przedszkola przez trzy dni dziećmi zajmie się wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Nauka piosenek, w tym oczywiście rockowych, zabawy karaoke, zajęcia plastyczne i teatralne, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na najmłodszych festiwalowych gości, którzy przybędą w tym roku do Jarocina. Organizatorzy wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz Dzieci i Młodzieży „Tęcza” im. Macieja Kostki w Radlinie zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 5 do 10 lat do rockowego przedszkola. Począwszy od piątku 17 lipca, przez trzy kolejne dni zapewniamy pełne wyżywienie oraz atrakcyjną ofertę bezpiecznego i ciekawego spędzenia wolnego czasu. Podobnie jak w roku ubiegłym maluchy wejdą w skład grupy Dzieci Jarocina i wystąpią na Dużej Scenie. Tym razem wspomagać nas będzie legenda jarocińskich festiwali – grupa Armia dowodzona przez Tomasza Budzyńskiego. Całkowity koszt uczestnictwa w przedszkolu wynosi 45 zł (3 dni z zakwaterowaniem i wyżywieniem lub opcjonalnie 15zł/dzień ) / 30,00 zł (3 dni bez zakwaterowania lub opcjonalnie 10zł/dzień ).

Przyjmowanie zgłoszeń: biuro Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Młodzieży „Tęcza” im. Macieja Kostki w Radlinie, Radlin 29, 63-200 Jarocin lub telefonicznie (062) 749 30 44, 0 509 940 679 lub 515 645 512.

Program zajęć oraz karty zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej www.teczaradlin.pl


Jednocześnie informujemy, że dzieci do lat 10 pod opieką rodzica, który zakupił bilet lub karnet festiwalowy, mogą za okazaniem legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości, skorzystać z darmowego wstępu na teren festiwalu. Jednej osobie dorosłej przysługuje możliwość wprowadzenia jednego dziecka. W trakcie koncertów, dzieci powinny się bezwzględnie znajdować pod stałą opieką i w towarzystwie rodzica.
Armia Przedzkolaków - przedszkole festiwalowe w Jarocinie!


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
modelowanie sylwetki rzeszów ginekolog warszawa praga Lubiatowo pensjonaty wolne miejsca na Mazurach frazy kluczowe grzejniki purmo wrocław businews.pl