::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2007-08-24 15:26:24

brodaczm aby w Jarocinie

Gość

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

Heh , punkowcy wielcy :D , kocham punka ale no bez przesady, ludzie, a zapomnieliście że to własnie Jarocin promował takie kapele jak Dżem, Hej,  Daab i masę innych, ALTERNATYWNYCH w tamtym czasie kapel. Ja bym powiedział inaczej chcialbym aby w Jarocinie było jak dawniej czyli klasyczne gitarowe brzmienia na ostro czy na łagodnie, może to być punk, blues, reggae, mieszanka tych styli , bez ukierunkowania na jaden styl. Wtedy robi się ciekawiej ;). Problemem Jarocina jest za to organizacja....tu trzeba szukać rozwiązania...

 

#17 2007-08-29 10:16:33

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

Hmm...nad tym czy J.Owsiak czy Go Ahead nalezy sie zastanowic...i to dosc szybko! Bo tegoroczny festiwal choc udany zdecydowanie zapóźno był organizowany... inie rezygnujcie z punk rocka!!!!!!!!! ;) proste porownanie...jak ludzie bawili sie na Dezerterze, Armii, Kaziku a jak na zespolach z plyt Minimax...hmmm...bez porownainia xD jarocina sie ludzia z punkiem kojarzy i zamiast rezygnowac z tego nalezaloby to wykorzycac.... polaczyc punk, reggae, metal, alternatywe (bo na roznych forach ludzie sie wypowiadaj i to wlasnie takiej muzy chca w jarocinie!) i bedzie najlepszy festiwal! ;D


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#18 2007-08-29 19:22:43

alfa

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 9
WWW

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

No właśnie może ktoś wyciągnie wnioski z tego ile ludzi bawiło się na ostatnim dniu... a ile w ogóle nie zostało, tylko pojechało, by tego nie widzieć ani nie słyszeć... pozdrawiam, mając nadzieję, że będzie na co pojechać za rok, bo żeby spotkać się ze znajomymi i napić piwka nie muszę jechaćź tak daleko, płacić za wjazd, pole, znosić widok masywnych panów w przyciasnych czarnych koszulkach..

Offline

 

#19 2007-08-29 23:06:51

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

Taa, już widzę jak Piotr Kaczkowski bije się w pierś bo ściągnął do Jarocina kiepskie zespoły...

Już w 2005 roku były zgłaszane zastrzeżenia na temat organizacji czy doboru zespołów, od tego czasu było mnustwo dyskusji na różnych forach i co ? I nic. Festiwalem zajmują się amatorzy, bądź ludzie nieodpowiedni, więc jak ma się coś zmienić ?


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#20 2007-09-05 16:53:36

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

ja uwazam ze to calkiem nie glupi pomysl z tym aby jurek zorganizowal festiwal
co prawda nie dojechalem w tym roku i zaluje strasznie
ale mam porownanie zeszloroczny Jarocin i woodstock w tym roku
i powiem z zalem ze pomimo ze w zeszlym roku bylo wiecej kapel ktore mi odpowiadaly na festiwalu niz w tym to i tak jarocin byl slabszy
prawdobodobnie woodstock w przyszlym roku to bedzie ASP dla aktywnych
wiec moze warto aby polaczyc jarocin z ogolnymi podziekowaniami dla pomocnikow WOSP


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#21 2007-09-06 11:07:33

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

mqrcin napisał:

ja uwazam ze to calkiem nie glupi pomysl z tym aby jurek zorganizowal festiwal
co prawda nie dojechalem w tym roku i zaluje strasznie
ale mam porownanie zeszloroczny Jarocin i woodstock w tym roku
i powiem z zalem ze pomimo ze w zeszlym roku bylo wiecej kapel ktore mi odpowiadaly na festiwalu niz w tym to i tak jarocin byl slabszy
prawdobodobnie woodstock w przyszlym roku to bedzie ASP dla aktywnych
wiec moze warto aby polaczyc jarocin z ogolnymi podziekowaniami dla pomocnikow WOSP

Myślę - po wizycie na obu festiwalach - że J2007 był znacznie fajniejszy od PW. Odnoszę wrażenie, że na tym drugim ludzie przyjechali tylko się upić. Doceniam bardzo to, że w J. nie można wchodzić na arenę z alkoholem.

Zresztą kiedyś już z Pikim o tym rozmawialiśmy.

http://jarocin.pun.pl/viewtopic.php?id=105

Offline

 

#22 2007-09-08 14:48:52

asd

Gość

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

"Maniana, maniana. Mówimy, że do dupy cały ten festiwal w Jarocinie..." ///ODDAJCIE NAM NASZ JAROCIN\\\\

 

#23 2007-09-08 20:58:58

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

Skywalker napisał:

mqrcin napisał:

ja uwazam ze to calkiem nie glupi pomysl z tym aby jurek zorganizowal festiwal
co prawda nie dojechalem w tym roku i zaluje strasznie
ale mam porownanie zeszloroczny Jarocin i woodstock w tym roku
i powiem z zalem ze pomimo ze w zeszlym roku bylo wiecej kapel ktore mi odpowiadaly na festiwalu niz w tym to i tak jarocin byl slabszy
prawdobodobnie woodstock w przyszlym roku to bedzie ASP dla aktywnych
wiec moze warto aby polaczyc jarocin z ogolnymi podziekowaniami dla pomocnikow WOSP

Myślę - po wizycie na obu festiwalach - że J2007 był znacznie fajniejszy od PW. Odnoszę wrażenie, że na tym drugim ludzie przyjechali tylko się upić. Doceniam bardzo to, że w J. nie można wchodzić na arenę z alkoholem.

Zresztą kiedyś już z Pikim o tym rozmawialiśmy.

ale nie zwrociles uwagi ze pod scena byla strefa bez procentow ale ludzie to olali
a kto chcial sie bawic to sie bawil
pozatym chodzi mi glownie o to ze Jurek moze by zmienil cos w sprawie zespolow zapraszanych
i nie o to zeby byl sam punk ale o to zeby byl
bo mozna bylo wziasc kogos za trebuniow czy archive


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#24 2007-09-09 23:21:02

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

mqrcin napisał:

Skywalker napisał:

mqrcin napisał:

ja uwazam ze to calkiem nie glupi pomysl z tym aby jurek zorganizowal festiwal
co prawda nie dojechalem w tym roku i zaluje strasznie
ale mam porownanie zeszloroczny Jarocin i woodstock w tym roku
i powiem z zalem ze pomimo ze w zeszlym roku bylo wiecej kapel ktore mi odpowiadaly na festiwalu niz w tym to i tak jarocin byl slabszy
prawdobodobnie woodstock w przyszlym roku to bedzie ASP dla aktywnych
wiec moze warto aby polaczyc jarocin z ogolnymi podziekowaniami dla pomocnikow WOSP

Myślę - po wizycie na obu festiwalach - że J2007 był znacznie fajniejszy od PW. Odnoszę wrażenie, że na tym drugim ludzie przyjechali tylko się upić. Doceniam bardzo to, że w J. nie można wchodzić na arenę z alkoholem.

Zresztą kiedyś już z Pikim o tym rozmawialiśmy.

ale nie zwrociles uwagi ze pod scena byla strefa bez procentow ale ludzie to olali
a kto chcial sie bawic to sie bawil
pozatym chodzi mi glownie o to ze Jurek moze by zmienil cos w sprawie zespolow zapraszanych
i nie o to zeby byl sam punk ale o to zeby byl
bo mozna bylo wziasc kogos za trebuniow czy archive

Zwracałem uwagę na wszystko. Po lewej i prawej stronie sceny na kartkach A3 były napisy "Strefa wolna od %". Możliwe, że nie były widoczne. Mimo, że faktycznie brakowało tej ostrej muzyki w J. - to zdecydowanie wolę tegoroczny J2007.

Offline

 

#25 2007-09-11 19:17:25

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

kazdy ma prawo wolec
ale nie masz wrazenia ze caly mit jarocina poszedl na zarobek
jakby zapomnieli ze jarocin tworzyl historie takie jak dzem hey
a teraz mlode kapele sa olewane


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#26 2007-09-11 21:55:13

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

mqrcin napisał:

kazdy ma prawo wolec
ale nie masz wrazenia ze caly mit jarocina poszedl na zarobek
jakby zapomnieli ze jarocin tworzyl historie takie jak dzem hey
a teraz mlode kapele sa olewane

O olewaniu młodych - jak to nazwałeś - piszę tu - można powiedzieć od lat. :yahoo:
Nie wiem na razie co jest tego przyczyną.

Mit Jarocina na zarobek? Chyba w 1993 było gorzej. Do dziś na zdjęciach widać reklamy. W obecnym Jarocinie na scenie nic nie wisi.
Miasto promuje się dzięki Festiwalowi. W tamtym roku doszło do przegięć. Zrobiono sobie wybory samorządowe na scenie. Ale w 2007 było OK. Pan Burmistrz nawet nie wszedł na scenę. Chwała mu za to...

Szkoda trochę, że wycięto zupełnie ostrzejszą muzykę.

Offline

 

#27 2007-09-12 19:03:15

karo

Gość

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

na przystanek woodstock jeździłam od początku, ale przestałam, męczyły mnie te tłumy i ludzie, którzy przyjechali się upić, a nie posłuchać muzyki. od lat jestem też bywalcem wielu innych festiwali.w jarocinie byłam w tym roku po raz pierwszy i bardzo mi się podobała ten festiwal , przyjadę na pewno za rok - mam nadzieję, że nie będzie gorzej. wkurza mnie to biadolenie o komercji itd. nie ma nic za darmo - ja uważam, że karnety mogłyby być nawet droższe. a odnosząc się do tego "że to już nie ten jarocin..." - ludzie drodzy! wiadomo, ze festiwal musiał się zmienić, czasy sie zmieniły. mam nadzieję, że ta impreza będzie się rozwijać (ale nie za bardzo...)  i będzie to dobrze zorganizowaną, nowoczesną imprezą pokazująca przekrój bardzo szeroko pojętej polskiej (a może nie tylko)rockowej  sceny muzycznej - czego przedsmak (moim zdaniem) mieliśmy w tym roku. a co do spraw technicznych... trzeba trochę zmienić i ulepszyć, odniosłam wrażenie, że organizatorzy nie spodziewali się tylu ludzi. Spotkajmy się tam za rok

 

#28 2007-09-15 17:19:19

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

Skywalker napisał:

mqrcin napisał:

kazdy ma prawo wolec
ale nie masz wrazenia ze caly mit jarocina poszedl na zarobek
jakby zapomnieli ze jarocin tworzyl historie takie jak dzem hey
a teraz mlode kapele sa olewane

O olewaniu młodych - jak to nazwałeś - piszę tu - można powiedzieć od lat. :yahoo:
Nie wiem na razie co jest tego przyczyną.

Mit Jarocina na zarobek? Chyba w 1993 było gorzej. Do dziś na zdjęciach widać reklamy. W obecnym Jarocinie na scenie nic nie wisi.
Miasto promuje się dzięki Festiwalowi. W tamtym roku doszło do przegięć. Zrobiono sobie wybory samorządowe na scenie. Ale w 2007 było OK. Pan Burmistrz nawet nie wszedł na scenę. Chwała mu za to...

Szkoda trochę, że wycięto zupełnie ostrzejszą muzykę.

czyli ogolnie sie zgadzamy
powinni zadbac o zespoly konkursowe (laureaci powinni grac w kolejnej edycji)
powinno byc wiecej punk rocka i metalu (w tym roku zamiast Trebuniow mozna bylo zaprosic jakas mocniejsza kapele)
a jezeli chodzi o zarobek to chodzi mi glownie o to ze byl Archive czy zespoly z bloku Minimax
pierwszy mial sciagnac mase ludzi a drugie zapewnic darmowa reklame w TROJCE co tez mialo sciagnac ludzi z kasa
moze ja patrze nie obiektywnie ale tak to widze


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#29 2007-09-18 12:48:01

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

mqrcin napisał:

czyli ogolnie sie zgadzamy
powinni zadbac o zespoly konkursowe (laureaci powinni grac w kolejnej edycji)
powinno byc wiecej punk rocka i metalu (w tym roku zamiast Trebuniow mozna bylo zaprosic jakas mocniejsza kapele)
a jezeli chodzi o zarobek to chodzi mi glownie o to ze byl Archive czy zespoly z bloku Minimax
pierwszy mial sciagnac mase ludzi a drugie zapewnic darmowa reklame w TROJCE co tez mialo sciagnac ludzi z kasa
moze ja patrze nie obiektywnie ale tak to widze

Zarobek na Archive to duży raczej nie mógł być. Raczej chodziło o dodatkową publiczność. Fani Archive stukali się w głowę, gdy usłyszeli, że zespół ma grać w J. a nie jak poprzednio było ustalone w klubie Proxima w W-wie (wejdzie tam góra 1tys-1.5tys ludzi).

A czy Program III PR potrzebuje reklamy? Bardziej chyba Jarocin jednak :-)

O bloku Minimax Jarocin PL już chyba pisałem. Większość tych wykonawców powinna startować w Konkursie. Bo w czym byli lepsi od Kumka Olik choćby? :/

Offline

 

#30 2007-09-18 18:49:41

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Go Ahead czy p. Owsiak?

drugie zapewnic darmowa reklame w TROJCE
czytaj reklame JF w pr III a nie odwrotnie :P


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lovely 4-Bed Villa in Anguilla UeckermĂźnde Wasserhaus The Nordic House