::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-04-22 10:42:14

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Propozycja na plakat J2007 ;-)

http://jarocin.pun.pl/_fora/jarocin/gallery/2_1177230803.jpg

:D


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2007-04-22 13:26:13

Piki

Grupowicz Gaduła

2606125
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 393

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Ja bym chętnie zobaczył plakat w starym stylu - takim jak z lat 80 tych
moze i tu by się Kain May przydał ?


Życie współczesne to powieść idioty...

Offline

 

#3 2007-04-22 16:27:04

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Piki napisał:

Ja bym chętnie zobaczył plakat w starym stylu - takim jak z lat 80 tych
moze i tu by się Kain May przydał ?

Wydaje mi się, że mało był zaangazowany kiedykolwiek w jakiekolwiek porjekty jarocińskie - oprócz malowania na scenie... Tak z pamieci w tej chwili...

Mi sie też jakoś z Jarocinem nie kojarzy... Ale przeciez wielu jest artystow, ktorzy kiedys grali czuja klimat - a obecnie sa znanymi grafikami lub fotografami... Oni mogliby cos zrobic...

Mozliwe ze JOK sie tym zajmie :-)))

Ale trzeba tez patrzec na nowe czasy, i te buraki... :-))))

Kolejna propozycja :-)

Punkówa (pamiętająca jeszcze Wlkp. Rytmy Młodych) - stawiająca irokeza :-)))

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/sielski/images/praga_04.jpg

Offline

 

#4 2007-05-02 16:55:34

szczeniak

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 6

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Siemano dopiero sie zalogowałem

Ja proponuje coś w takim stylu
http://www.tcul.republika.pl/pax.jpg


Może nie dokładnie takie coś ale kontakt artsty z publika na jednym zdjeciu, najlepiej sceny jarocińskiej - w czerni i bieli :D

pozdrawiam

Offline

 

#5 2007-05-03 17:09:20

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Ooo! Sam robiłeś? Mi ogólnie najbardziej się podobaja plakaty biało czarne i z czerwonymi napisami. Fajny ten projekcik jest, ciekawy, ciekawy... Ogolnie to pewnie jakoś maj-czerwiec się dowiemy jak takie plakaciki będą wyglądac, bo potrzebna jest reklama do sprzedaży biletów, a karnety do kupienia pod koniec maja... :D Szykujmy portfele!


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#6 2007-05-04 12:25:29

szczeniak

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 6

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Siemano Łysa zbieg okolicznosci bo na mnie Łysy wołają ;) taa sam zrobiłem na szybko fajny efekt wyszedł. Fajnie by było takie coś gdzieś na murze zobaczyc :D

Offline

 

#7 2007-05-04 17:44:58

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

szczeniak napisał:

Siemano dopiero sie zalogowałem




Może nie dokładnie takie coś ale kontakt artsty z publika na jednym zdjeciu, najlepiej sceny jarocińskiej - w czerni i bieli :D

pozdrawiam

fajne


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#8 2007-05-06 18:39:12

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Ej ja proponuje zrobić jakiś konkursik na plakat festivalu :D Ludzie na pewno chętnie wezmą udział(tzn. ja na pewno:P) hehe co Wy na to? bo chyba już najwyższa pora zacząć ten Festival troche zareklamować...


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#9 2007-05-06 19:30:26

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

lol jak bys nie zauwazyl to wlasnie tutaj mozesz pokazac swoj projekt plakatu a tak wogole to masz racje czas do poczatku festiwalu coraz krotszy ale jutro ma byc znany sklad pierwszego dniawiec chyba cos ruszy :) a ja bede wiedzial czy warto kombinowac z wolnym na jarocin bo do polski mam2000 km ale mam nadzieje ze bedzie warto:angel: pokombinowac z urlopem


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#10 2007-05-12 10:05:51

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Mqrcin pokombinuj z urlopem i przyjedź :) Wiem, że tu można wrzucić projekt na plakat...Ale chyba lepiej by było gdyby był to konkurs(że tak powiem)bardziej oficjalny.Gdyby np. dac ogłoszenie o takim konkursie w gazecie itp. to chyba więcej projektow by wplynęło:P:) Jarocin trzeba zacząć reklamować, chociaż ma nie być festiwalem komercyjnym.Bez reklamy jednak nikt oprocz jarociniakow nie przyjdzie bo wiedziec o festiwalu nie bedzie :P potrzeba nam takiej reklamy jaką Jurek Owsiak robi Woodstock'owi!!!


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#11 2007-05-12 10:29:12

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

LoL napisał:

Ale chyba lepiej by było gdyby był to konkurs(że tak powiem)bardziej oficjalny.Gdyby np. dac ogłoszenie o takim konkursie w gazecie itp. to chyba więcej projektow by wplynęło:P:)

A o to, to chyba organizatorzy powinni się martwić.

Offline

 

#12 2007-05-12 13:43:37

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Dokładnie, my nie organizatorzy tylko niezależna i OBIEKTYWNA strona, no i Forum za razem :D


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#13 2007-05-23 16:01:48

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

Piki napisał:

Ja bym chętnie zobaczył plakat w starym stylu - takim jak z lat 80 tych
moze i tu by się Kain May przydał ?

Stary to taki?

http://www.jarocin-festiwal.com/2005/pics/walter/photos/Tak_bylo.jpg


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#14 2007-06-04 10:52:08

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Propozycja na plakat J2007 ;-)

"Nasz" pomysł "zaskoczył" :-) Będzie nie tylko dobry plakat, ale również scenografia. Możecie trochę pomazać z T. Budzyńskim z Armii.

http://www.armia.xon.pl/foto/Proxima_15_04_2007/IMG_12681'.jpg
fot. Erkej

Oficjalna informacja:

Namaluj z Tomkiem Budzyńskim scenografię Jarocin Festiwal

            Grupa młodych malarzy stworzy scenografię Jarocin Festiwal 2007. Wielkoformatowe obrazy namalują na początku lipca wraz z Tomkiem Budzyńskim - malarzem, liderem zespołu Armia.



            Warsztaty plastyczne "Muzyka - Inspiracje - Manifestacje" dla młodzieży szkół średnich z całej Polski organizuje w dniach 2 - 9 lipca Jarociński Ośrodek Kultury. Projekt został dofinansowany w ramach programu "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

            Uczestnicy warsztatów wraz z Tomkiem Budzyńskim będą mieli do wykonania konkretne zadanie - stworzenie wielkoformatowych prac malarskich inspirowanych  muzyką. Prace te będą eksponowane podczas tegorocznego JAROCIN  FESTIWAL 2007 (na obiektach i terenach festiwalowych).

            Aby wziąć udział w warsztatach, należy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 czerwca 2007 r. przesłać formie elektronicznej projekt pracy.   

            W pierwszym dniu tegorocznego festiwalu, 20 lipca w jarocińskim ratuszu odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Tomasza Budzyńskiego.



Regulamin:




WARSZTATY  PLASTYCZNE  DLA MŁODZIEŻY
„MUZYKA-INSPIRACJA-MANIFESTACJA”
Zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego Rozwój inicjatyw lokalnych
ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jarociński Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty  mające na celu połączenie dwóch dziedzin sztuki: „muzyki” w temacie z „plastyką” w realizacji zadania. Pragniemy wyzwolić wśród młodzieży satysfakcję oraz radość płynącą z aktu tworzenia, umożliwić poznanie technik malarskich, pobudzić wyobraźnię do tworzenia własnych dzieł oraz stworzyć możliwość prezentacji  prac  młodego  pokolenia.

REGULAMIN

ORGANIZATORZY:
Jarociński Ośrodek Kultury

TERMIN I MIEJSCE:
02-09 lipca 2007r.,   Jarociński Ośrodek Kultury, Jarocin,  Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1

UCZESTNICY:
Młodzież szkół średnich interesująca się plastyką oraz wyróżniająca się szczególnymi umiejętnościami w tej dziedzinie, uczestnicząca w pozaszkolnych zajęciach plastycznych w klubach, domach kultury i.t.p.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Uczestnicy warsztatów będą mieli do wykonania konkretne zadanie, które polegało będzie na stworzeniu wielkoformatowych prac malarskich o tematyce muzycznej. Prace te będą wyeksponowane podczas tegorocznego JAROCIN  FESTIWAL 2007 (na obiektach i terenach festiwalowych).
Aby wziąć udział w warsztatach należy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 czerwca 2007 r. na adres e-mail: d.ludwiczakhttp://www.jarocin-festiwal.com/2006/imgs/at0.gifjokjarocin.pl; m.oltarzewskihttp://www.jarocin-festiwal.com/2006/imgs/at0.gifjokjarocin.pl wpisując w temacie: WARSZTATY JOK przesłać projekt pracy proporcjonalnie pomniejszony w stosunku do oryginału (280cm x 360cm) w formacie jpg. Do projektu prosimy załączyć: imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail.
Organizatorzy pod przewodnictwem artysty plastyka i muzyka Tomasza Budzyńskiego na podstawie nadesłanych propozycji wybiorą prace do realizacji podczas warsztatów.
Projekty i prace  przechodzą na własność organizatora. Zastrzegamy sobie prawo publikowania i reprodukowania prac bez wypłacania honorariów autorskich.
Autorzy wyróżnionych prac zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach i powiadomieni o tym fakcie do dnia 22 czerwca br.  Informacja na stronie internetowej  http://www.jokjarocin.pl/
Ilość uczestników jest ograniczona.
Koszt przejazdu i ubezpieczenia pokrywa uczestnik we własnym zakresie.


ORGANIZATOR  ZAPEWNIA:
-  zakwaterowanie od dnia 2 do 9 lipca 2007 r.,
-  posiłki,
- materiały i narzędzia do realizacji zadania (blejtramy o wymiarach 280cm x 360cm, farby akrylowe,pędzle, wałki i.t.p),
- autorzy prac otrzymają dyplomy, foldery, nagrody rzeczowe oraz wejściówki na JAROCIN  FESTIWAL  2007


ZAPRASZAJĄC DO UDZIAŁU W WARSZTATACH
ŻYCZYMY  RADOŚCI  Z  MALOWANIA

ORGANIZATORZY

JAROCIŃSKI OŚRODEK KULTURY
Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1
63 – 200 Jarocin
tel.062  747 30 02
[mail]biurohttp://www.jarocin-festiwal.com/2006/imgs/at0.gifjokjarocin.pl[/mail]
www.jokjarocin.pl


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dobra Hotels Frans-Guyana Κρατήσεις δωματίων Βέλγιο