::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2007-05-18 13:04:46

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Zainteresowanie

Kiedy popatrzeć po forach internetowych zespołów, których występ już ogłoszono, to można się poczuć trochę rozczarowanym.

Mały jest oddźwięk informacji o tym, że wykonawcy, którym fora są poświęcone, będą grać w Jarocinie.

Choćby na Forum Myslovitz. Jak dotychczas jeden post. U Armii cisza kompletna. U Heya trochę więcej. Na Indios Bravos cisza. Habakuk cisza. Trochę mówi się na forach regałowych. Ale za to na usenecie cisza... :sleep:

Za to dłuższe dyskusje można napotkać o występach na różnego rodzaju darmowych koncertach. Tak to jakoś widać... Może nie wszystko obejrzeliśmy? Miejmy nadzieję.

http://www.jarocin-festiwal.com/dla_forum/stb/g/g025.jpg


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2007-05-18 20:55:57

greggis

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-11
Posty: 11

Re: Zainteresowanie

Sami prawdziwi i oddani fani... jak za darmo to ide  jak nie to .... nikt nie ma czasu

Offline

 

#3 2007-05-18 21:34:55

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Zainteresowanie

No chyba lepiej jak jest za darmo...to jest nastepny powod dla ktorego ludzie wolą jechac na Woodstock... (ktory jest tydzien po Jarocinie!!!!)i w ogole 50 zeta za 3 dni to juz przesada!!!!!!!!
A w ogole to mma nadziej, ze w trzeci dzien(o ktorym za wiele jeszcze nie wiadomo)wystąpią jakieś pożadne punk'owe kapele!! Kurde w tamtym roku stwierdzono, że przyjechało mnóstwo punk'ów i że Jarocin jest Festiwalem typowo punk'owym, choć takim być nie miał a oni mi tu nagle z dniem w rytmach reggae i myslovitz wyskakują....:/
Mam jakieś złe przeczucie co do tegorocznego festiwalu, ale mam nadzieję, że chociaż to 10tys.osób przyjedzie!!
Ale nadal uważam, że organizatorzy kompletnie nie myśl :/


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#4 2007-05-19 11:36:49

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Zainteresowanie

LoL, popieram...
W sumie w zeszłym roku ludzie mówili że to 40 złotych bodajże to byłą cena porażka. Wiadomo jak biedne punki...

A teraz? Chyba zjedzie burżuazja!

Jak dla mnie to albo będą tańsze bilety i będzie to dlaej Festiwal w Jarocinie, albo specjanie im więcej zarobić, bo to małe miasteczko w końcu... ale nie dla legendy swojej. Legenda zdecydowanie przerosłą festiwal.

Miasto zarabia na legendzie.


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#5 2007-05-21 14:54:25

mysza_jabol

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 4

Re: Zainteresowanie

Szory,ale ja wolę jechać na łudstok...i już nawet nie chodzi o to,że darmowe, tylko o zespoły. No bez przesady, Myslovitz, Pogodno...Archive... to bez sensu, gdzie jest PUNK?!! Jak dla mnie to raczej nie ma po co jechać... No przepraszam- Dezerter.
Pozdr.

Offline

 

#6 2007-05-21 16:03:31

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Zainteresowanie

mysza_jabol napisał:

Szory,ale ja wolę jechać na łudstok...i już nawet nie chodzi o to,że darmowe, tylko o zespoły. No bez przesady, Myslovitz, Pogodno...Archive... to bez sensu, gdzie jest PUNK?!! Jak dla mnie to raczej nie ma po co jechać... No przepraszam- Dezerter.
Pozdr.

Chyba jeszcze nie wiadomo kto zagra na Przystanku? Mi się wydaje, że na PW mało było punku raczej...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#7 2007-05-21 16:10:32

Rass Tomi

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 22

Re: Zainteresowanie

Jarocin-Festiwal napisał:

. U Heya trochę więcej. Na Indios Bravos cisza.

Na forum Hey całkiem sporo o festiwalu. Są nawet 2 wątki:

http://hey.pl/smf/index.php?topic=1774.0

oraz

http://hey.pl/smf/index.php?topic=1772.0


u Indios jest też wątek:

http://www.ibravos.webd.pl/forum/viewto … 69&start=0

Offline

 

#8 2007-05-21 16:29:52

kukupunk

Grupowicz Bardzo Aktywny

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 102

Re: Zainteresowanie

Jarocin-Festiwal napisał:

mysza_jabol napisał:

Szory,ale ja wolę jechać na łudstok...i już nawet nie chodzi o to,że darmowe, tylko o zespoły. No bez przesady, Myslovitz, Pogodno...Archive... to bez sensu, gdzie jest PUNK?!! Jak dla mnie to raczej nie ma po co jechać... No przepraszam- Dezerter.
Pozdr.

Chyba jeszcze nie wiadomo kto zagra na Przystanku? Mi się wydaje, że na PW mało było punku raczej...

zazwyczaj na przystanku sa dwie-trzy kapelki punkowe (jakis fajny stary punk) a biorac pod uwage ze woodstok jest krotszy od jarocina,to i tak niezly wynik,podejrzewam wiec ze wiekszosc pojedzie do Owsiaka, szkoda ze ktos proboje skiepscic na sile taka fajna impre jaka byla w jarocku


Destrukcja i chaos anarchia nienawiść
Destrukcja i chaos
Anarchia

Offline

 

#9 2007-05-23 19:12:58

Agatyk

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 2

Re: Zainteresowanie

na liscie zespolow zgloszonych do wystepu na woodstocku znalazl sie WLOCHATY..jak organizatorzy pomysla to go wybiora no ale innych "gwiazd" jak narazie nie widac na liscie..                 a co do zepolow w Jarocinie to tak troche kazdy z innej parafi..moze bedzie kolorowo :) no i faktycznie te 50zl za wstep to troche wygorowana cena no ale mam nadzieje ze zalowac nie bedziemy.a powiedzcie mi prosze jak to jest z pobytem w Jarocinie..mozna przyjechac sobie kilka dni przed festiwalem czy tak raczej nie bardzo?

Offline

 

#10 2007-05-23 21:03:31

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Zainteresowanie

Agatyk napisał:

na liscie zespolow zgloszonych do wystepu na woodstocku znalazl sie WLOCHATY..jak organizatorzy pomysla to go wybiora no ale innych "gwiazd" jak narazie nie widac na liscie..                 a co do zepolow w Jarocinie to tak troche kazdy z innej parafi..moze bedzie kolorowo :) no i faktycznie te 50zl za wstep to troche wygorowana cena no ale mam nadzieje ze zalowac nie bedziemy.a powiedzcie mi prosze jak to jest z pobytem w Jarocinie..mozna przyjechac sobie kilka dni przed festiwalem czy tak raczej nie bardzo?

a ktoz ci zabroni przyjechac to w koncu wolny kraj :D


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotellit Kuusamo Alberghi Gstadt am Chiemsee