::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#16 2007-05-17 23:40:18

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Re: Kolejne zespoły na J2007

Hej ludzie! 22 lipca czyli w ostatni dzien festiwalu zagra BULDOG z Kazimierzem!!!!!!!! Cieszmy sie i radujmy! Wejdzcie na strone Buldoga i sprawdzcie koncerty, jest Jarocin 22 lipca. Hurrraaaaaaa!

Offline

 

#17 2007-05-17 23:58:20

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Kolejne zespoły na J2007

Tonic napisał:

Hej ludzie! 22 lipca czyli w ostatni dzien festiwalu zagra BULDOG z Kazimierzem!!!!!!!! Cieszmy sie i radujmy! Wejdzcie na strone Buldoga i sprawdzcie koncerty, jest Jarocin 22 lipca. Hurrraaaaaaa!

Dzięki za info. Widocznie Kazik nie ma wpływu na Wieteskę... :-) Bo kiedyś to wyglądało tak:

Kazik Staszewski, rok 2003:

(...) Wiele razy występował pan w Jarocinie. Od jakiegoś czasu ten festiwal się nie odbywa. Czym według pana był Jarocin dla młodzieży? Czy panu brakuje tego festiwalu?

Moim zdaniem festiwal był ważnym wydarzeniem. Do Jarocina zjeżdżały się dziesiątki tysięcy ludzi. Myślę że początkowo był takim wentylem bezpieczeństwa dla komuny, który pozwalał te nagromadzone przez cały rok emocje puścić do nieba. Natomiast strasznie szybko wymknął się z pod kontroli, stał się oazą wolności i niezależności jedną z pierwszych w tym kraju. Nigdy nie startowałem w Jarocinie w konkursie. Zawsze występowałem tam jako gwiazda. Było to bardzo miłe miejsce. W pewnym okresie czułem nawet, że jest to dla mnie taka coroczna legitymizacja, dająca mi prawo występowania przez cały rok z takim, a nie innym repertuarem, dla szeroko pojętego audytorium. W końcu niestety, jak to się często zdarza w naszych realiach, skończył się chlewem i bandyterką. Nie jestem przekonany do tego, czy powinno się go reaktywować, dokonywać zmartwychwstania tej całej historii, ale była to rzecz, w moim przekonaniu bardzo istotna, zarówno jeśli chodzi o muzykę i stan świadomości młodzieży.(...)


rozmawiali: Monika Marzyńska i Rafał Knapik, III LO
Jaworznicki Sokół, czerwiec 2003



http://www.jarocin-festiwal.com/dla_forum/stb/i/i145.jpg
Kult, J87. fot. Studio TB/Jarocin-Festiwal.com

Offline

 

#18 2007-05-18 00:13:01

Tonic

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 19

Re: Kolejne zespoły na J2007

Offline

 

#19 2007-05-18 21:48:14

LoL

Grupowicz niezbyt rozmowny

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 28

Re: Kolejne zespoły na J2007

Ktoś mądrze tam przede mną napisał...Że Woodstock będzie bardziej punkowy niż legendarne miasto!!Ico??I miał racje!!Ludzie chcą jeżdzić na Woodstock, bo oprocz tego, że jest za darmo to jeszcze lepsze kapele grają i lepszy jest tez kilamt!!
Jarocin uważany za legendę polskiego rock'a i matkę zespołów punk'owych przeradza się w Jamajkę? O co tu chodzi?? Na to ludzie nie przyjadą!!I znow koszty będą większe niż zyski!!
Teraz to już nie mam nadziei, że w trzeci dzień będą pożadna punk'owe zespoły, ja się o to po prostu modlę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z dwoch rzeczy się ciesze!!Że festiwal w ogle będzie  i że NIE BĘDZIE NA NIM HIP HOPU!!


"Twoje kości nie są ze szkła...Możesz zderzać się z życiem" Włochaty

Offline

 

#20 2007-05-19 11:47:10

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Kolejne zespoły na J2007

Szczerze...
Może to herezja, ale ja np. wolałabym żeby festiwalu nie było w ogóle, niż żeby miał czerpać z legendy a przeradzać się w totalny festyn. Albo żeby nazywał się inaczej, zeby nie było to okreslane, jako "Jarocin". Tj. "Jadę na Jarocin" dla mnie oznacza że jadę na punkową imprezę, a nie na festyn...
Jeżeli miasto chce zarobić to niech nie czerpie z legendy starego festiwalu, tylko tworzy nową.

Sami sobie szkodzą.
Legenda pozostanie legendą, ewentualnie ją mogą zepsuć, a do tego więcej kosztów niż zysków.

Moge się nawet założyć. Jak jest ktoś chętny to niech się zgłosi.


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#21 2007-05-21 14:48:35

mysza_jabol

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 4

Re: Kolejne zespoły na J2007

Łoooo matko...! :/ jestem na nie.... mi w ogóle nie podchodzi takie zestawienie:/ no bez przesady, gdzie punk???????? sorry,ale na samego Dezertera przyjeżdżać zbytnio to się nie opłaca. Przecież zawsze było dużo punka,a teraz tylko jeden zespół... no przepraszam,ale jednym słowem lipa. Czytaliście jakie zespoły się na łudstok zgłosiły? Włochaty, The Bill, Rozbujane Betoniary, Babayaga Ojo, Fort BS, Blade Loki... No prosze, nie róbcie ludziom teeeego:/
Łudstok mam nadzieję, że będzie bardziej punkowy.


Jedyna nadzieja w Łudstoku...


Pozdr.

Offline

 

#22 2007-05-23 16:41:51

waluś

Grupowicz dość aktywny

6165419
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 49

Re: Kolejne zespoły na J2007

no na to wychodzi, że Wood bedzie bardziej punkowy, teraz jest wmiare dobrze, a zgłoszenia moga naplywac chyba do konca czerwca, wiec moze być tylko lepiej

Offline

 

#23 2007-05-28 23:44:52

alfa

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 9
WWW

Re: Kolejne zespoły na J2007

Za mało punka jak dla mnie. Umówiłam się z kolegami z dawnych lat (chodzę ponad 20 lat na koncerty :-), ale jak oni to przeczytają to nie wiem czy pojadą :-(.
Lubię reagge, ok. Pasi mi drugi dzień, ale gdzie punkowe kapele, jeden Dezerter, czy to aby nie przesada ?Na co mamy tam przyjeżdzać, zwłaszcza, że termin mi osobiście koliduje z obozem aikido, festiwalem wegetariańskim i nawet nie szukam z czym jeszcze. Szaleństwo, że wszytko się skumulowało w jeden weekend. Osobiście wybrałabym Jarocin, bo to miejsce dla mnie magiczne, ale niech mnie czymś organizatorzy zachęcą, bo na razie to słabo im idzie. W moim mieście są tzw dni Pruszcza i mieszkańcy głosują przez net co by chcieli,  a impreza darmowa...czy było coś takiego, taka sonda ?

Offline

 

#24 2007-05-31 00:26:33

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Kolejne zespoły na J2007

III dnia wystąpi 4-5 zespołów wybranych przez Pana red. Kaczkowskiego.
Nie wiemy jednak kto to będzie, a czas leci...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#25 2007-05-31 21:04:17

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Kolejne zespoły na J2007

Jarocin-Festiwal napisał:

III dnia wystąpi 4-5 zespołów wybranych przez Pana red. Kaczkowskiego.
Nie wiemy jednak kto to będzie, a czas leci...

to itak nie wazne bo pan Kaczkowski swojej muzyki czyli dla mnie nic ciekawego sie raczej nie pojawi


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#26 2007-06-07 00:35:19

Mickey

Nowy Grupowicz

Skąd: Koniec Świata
Zarejestrowany: 2007-05-11
Posty: 2
WWW

Re: Kolejne zespoły na J2007

mysza_jabol napisał:

(...) Czytaliście jakie zespoły się na łudstok zgłosiły? Włochaty, The Bill, Rozbujane Betoniary, Babayaga Ojo, Fort BS, Blade Loki... No prosze, nie róbcie ludziom teeeego:/
Łudstok mam nadzieję, że będzie bardziej punkowy.
Jedyna nadzieja w Łudstoku...
Pozdr.

To jest lista zespołów, które wyraziły chęć zagrania...
I nie znaczy to wcale, że zostana one wybrane i że będa grały na Woodstock-u. Jest niemożliwosia żeby wszystkie zespoły, które się zgłosiły zagrały na koncercie...
A na marginesie, to też jestem za tym żeby było bardziej czadowo w Jarocinie ;)

Pozdrawiam.


Jestem Żołnierzem Armii Tego Świata (...)

Offline

 

#27 2007-06-12 14:42:54

Rass Tomi

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 22

Re: Kolejne zespoły na J2007

Wczoraj w "Życiu Jarocina" pojawiła się informacja, że w dniu trzecim mają byc KOLEDZY czyli Waglewski z Maleńczukiem :)

Offline

 

#28 2007-06-12 22:16:34

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Kolejne zespoły na J2007

Rass Tomi napisał:

Wczoraj w "Życiu Jarocina" pojawiła się informacja, że w dniu trzecim mają byc KOLEDZY czyli Waglewski z Maleńczukiem :)

i oficjalny news:

"KOLEDZY" dnia trzeciego



Wiadomo już kto zakończy Jarocin Festiwal 2007

W trzecim dniu na głównej scenie pojawią się

WOJTEK WAGLEWSKI i MACIEK MALEŃCZUK z kawałkami ze wspólnego projektu "KOLEDZY".


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#29 2007-06-12 23:49:18

mqrcin

Grupowicz Aktywny

9837528
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 77

Re: Kolejne zespoły na J2007

Jarocin-Festiwal napisał:

Rass Tomi napisał:

Wczoraj w "Życiu Jarocina" pojawiła się informacja, że w dniu trzecim mają byc KOLEDZY czyli Waglewski z Maleńczukiem :)

i oficjalny news:

"KOLEDZY" dnia trzeciego



Wiadomo już kto zakończy Jarocin Festiwal 2007

W trzecim dniu na głównej scenie pojawią się

WOJTEK WAGLEWSKI i MACIEK MALEŃCZUK z kawałkami ze wspólnego projektu "KOLEDZY".

SLYSZAL ICH KTOS CO TO JEST


nic nie moge zrobic bo ktos mi sie patrzy na rece Sedes

Offline

 

#30 2007-06-13 00:04:44

 Skywalker

Grupowicz Gaduła

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 735
WWW

Re: Kolejne zespoły na J2007

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alberghi Papenburg ehotelsreviews Alberghi Gstadt am Chiemsee hotelstayfinder.com https://www.hotelstayfinder.com