::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

  • Index
  •  » Nowe Jarociny
  •  » Gwiazdami muszą być ludzie w wieku 20-25 lat, bo inaczej muzyka umrze.

#1 2010-07-21 18:55:09

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Gwiazdami muszą być ludzie w wieku 20-25 lat, bo inaczej muzyka umrze.

W rozmowie z lokalną jaroci ńską gazetą, przed J2010, Hołdys powiedział:

Zmartwiłeś mnie tym, że niemrawo idzie sprawa z amatorskimi kapelami na festiwalu. Za czasów starego Jarocina dwa razy byłem w komisji kwalifikującej. Ktoś przysłał nieznane nagrania Hendrixa sądząc, że nikt się na tym nie pozna, ale wszystko wyszło na jaw. Inni kombinowali z profesjonalnymi muzykami, którzy nagrywali dla nich demo, ale i tak wszystko wychodziło podczas przesłuchań na jaw. Różnie to bywało, ale zawsze było z czego wybierać, bo było 600 – 700 zgłoszeń. Niestety z tego nadawało się na scenę niewiele. W historii Jarocina wypłynęły dwie, może trzy kapele. TSA, Hey i T.Love, które wcześniej grało w innych miejscach. Ale powiem jedno: musi nadejść zmiana warty. Jest potrzebna świeża krew, aby zastąpić zasłużone gwiazdy, starych pterodaktyli takich jak ja. I z czegoś to trzeba wybrać, więc spychanie konkursu kapel na bok nie jest według mnie dobrym ruchem. Gwiazdami muszą być ludzie w wieku 20-25 lat, bo inaczej muzyka umrze.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2010-12-13 17:11:11

garage112

Nowy Grupowicz

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 1

Re: Gwiazdami muszą być ludzie w wieku 20-25 lat, bo inaczej muzyka umrze.

Moim zdaniem problemem nie jest sciagniecie mlodych zespolow, tylko to ze ludzie nie sa zbyt chetni do sluchania mlodych malo znanych zespolow :/ . Mozna to zaobserwowac na innych festiwalach tego typu jak np. u mnie lokalny Rock Festiwal w Cieszanowie. Dopiero na koncerty bardziej znanych zespolow schodzi sie wiecej ludzi. Mysle ze ciezko wypromowac nowe zespoly ale z pewnoscia warto. podro.

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe Jarociny
  •  » Gwiazdami muszą być ludzie w wieku 20-25 lat, bo inaczej muzyka umrze.


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz achetet boite de vitesses hotel spa na weekend w Ciechocinku łańcuchy leśne pellet Wieliczka