::: www.Jarocin-Festiwal.com/forum ::: !Teraz Jarocin 2012! :::


Historia i dzień obecny Festiwali rockowych w Jarocinie

Ogłoszenie


Jarocin Festiwal | Utwórz swoją wizytówkę

#1 2006-07-22 14:09:26

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Myślę, że warto odkopać trochę wpisów do naszej księgi. Wpisy od chwili powstania www.Jarocin-Festiwal.com, czyli od 1999 roku. W sprawie wykorzystania we wszelkiego rodzaju środkach masowego przekazu i innych prosimy pytać. Gazety, które kłamią i TV, która kłamie nie dostaną zezwolenia na przedruk lub jakiekolwiek wykorzystanie.


Tuesday 06/20/2000 12:03:20am
Name:     Berger
Ja tam nie wiem. W osiemdziesiatym siodmym bylem, pralismy sie po mordach. W osiemdziesiatym osmym bylem, pralismy sie po mordach. Wszystko, co najlepiej pamietam z tamtych czasow, to ze ciagle ktos chcial sie prac po mordach, zabieral buty i wyrywal znaczki razem z kieszeniami. Na koncert do remontu szlo sie jak na wojne/ w najgorszych ciuchach i trampkach, zeby nie bylo szkoda. Na Starowce byl jeden wielki remake Powstania Warszawskiego, wszyscy bez wyjatku sie napierdalali. I nad czym tu sie rozwodzic. Zasrana cholota zamiast trzymac sie razem robila sobie sama kolo dupy. Po;owa z tych ludzi zostalaby dzisiaj dresiarzami, gdyby byla troche mlodsza. To ja juz wole patrzec jak te dzieci coca coli buntuja sie na tym durnym przystanku Woodstock. Niby takie sezony, ale przynajmniej spokoj i cisza. Nikt nikogo nie chce zamordowac. A o to przeciez chodzilo.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#2 2006-07-22 14:11:11

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Wednesday 12/27/2000 11:16:07am
Name:     Jeano Skulski
W sumie to jestem juz emerytem, bylem w Jarocku w 1984,85,87,88,89 roku. Tak wiec mysle ze widzialem jak powoli na przestrzeni lat sie konczyl. Ciesze sie ze taka strona powstala. Napewno czesto bede ja odwiedzal, w sumie ten festiwal to kawal historii, po trosze tez mojej bo pewnie bylbym innym czlowiekiem gdybym w 1984 jako trzynastolatek, nie pojechal do Jarocina. Dlatego fajnie ze ktos pomyslal i stworzyl taka strone. Ech wzruszylem sie...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#3 2006-07-22 14:17:01

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Friday 01/12/2001 0:20:05am
Name:     Grzegorz
Uczestniczylem w wielu wydarzeniach z tamtego festiwalu. Pamietam nocny marsz na stare pole namiotowe i pochod metali na cmentarz. DUZO WSPOMNIEN...


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#4 2006-07-22 14:24:07

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Wednesday 01/02/2002 3:57:04pm
Name:     Rzep
Bylem wtedy w Jarocinie, bylo swietnie,mialem 20 lat,wszystko przed soba. Dzisiaj mam prawie 30 i tez wszystko przede mna. Nie nosze glanów, wlosow ulozonych w pioropusz, ale dusza pozostala punkowa.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#5 2006-07-22 14:27:44

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Friday 03/29/2002 9:46:06am
Name:     Halber
E-Mail:     Halberhttp://www.jarocin-festiwal.com/2006/imgs/at0.gifkrrit.gov.pl
Dzieki za zamieszczenie moich wspomnien o Jarocinie.To doprawdy wzruszajace.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#6 2006-07-22 14:31:53

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Thursday 07/04/2002 11:50:25am
Name:     spiwor
J'93 Zadyma odbyla sie bo nieodpowiedni ludzie zorganizowali ten koncert-to byl przeciez festiwal dla nas punkowców a co puszczali szkoda gadac przeciez SmarSW mieli nawet nie wystepowaæ, gdybysmy nie wolali zeby zagrali. Dziwne? ze gdy wreszcie jakas kapela punk zaczela grac to nikt nie chcial zeby przestala. Zadyma tez pewnie nie bylaby az taka wielka gdyby nie ochroniarze widzialem na wlasne oczy jak np: napierdalali kijami bejsbolowymi panienki, albo jak z policja zatarasowali wyjscia i wszystkich napierdalali i nusieli wszyscy ratowaæ sie ucieczka do stawu.
Naprawde jednak brak tego festiwalu, chociaz chyba jestem juz za stary nba takie zabawy.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#7 2006-07-22 14:41:23

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Sunday 01/26/2003 2:55:42am
Name:     Rafal
Ja bylem w Jarocinie w 1991 roku. Mialem wtedy 16 lat i bylem bardzo zbuntowany. Z kolesiami planowalismy 3 dniowy pobyt ale... w drugi dzien zdecydowalismy ze spadamy z tego gowna. Po koncercie wracalismy do namiotow i zostalismy zaatakowani przez naklejowanych pseudopunkow. Zostalem okradziony z wszystkiego co mialem. Taki byl wlasnie ten Wasz Jarocin, o ktorym Owsiak mowil... przyjezdzajcie... a ja mowielm chyba po to by zginac tylko dlatego ze mialem nowe glany.


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#8 2006-07-22 14:47:36

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Monday 03/21/2005 10:37:40am
Name:     Coolay
Tak jak wszyscy mowicie czasy juz niestety nie wroca nie ci ludzie nie ten klimat Jarocin umarl wraz z komuna pieprzona w dupe. Szkoda, ale wydaje mi sie, ze dzis zjechaloby sie mnostwo nakoksowanych zasrancow, ktorzy mowia, ze sluchaja muzyki zrobilby sie straszny kanal i mogloby to sie zle skonczyc. Trzeba jednak pielegnowac wspomnienia i nie zapomniec w zadnym razie. I zbierac jak najwiecej materialow z tamtych czasów. Pozdrowka dla starego pokolenia!!!!


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#9 2006-07-22 14:53:34

Jarocin-Festiwal

Grupowicz Gaduła

5543699
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 997
WWW

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Friday 06/03/2005 5:37:25pm
Imie     Krzysztof
Witam,
pamietam taki czas, kiedy festiwalu pilnowal jeden wielki milicjant z wielkim psem. Pamietam tez próbe zerwania kabla telewizyjnego, kiedy po raz pierwszy TVP chciala przeprowadzic transmisje na zywo z koncertu ("jarocin jest nasz" - skandowala mlodziez). Pamietam nocna "odprawe", jaka Walter Chelstowski zrobil przed hotelem Jarota wielkiej grupie panków za ich festiwalowe rozrabiactwo i jak sluchali Go ze spuszczonymi glowami. Pamietam tez ekipe producenta znanej marki papierosów w swoich bialych koszulkach pod firmowym parasolem, która sponsorowala ten "brudny, zakurzony i smierdzacy" festiwal. Jakze oni do tego nie pasowali... Pamietam wiele rzeczy z tamtych lat. Basen za hotelem, Jurka ze swoim "sloniem" i "chinskimi recznikami", wscieklosc tych, którzy nie mogli wejsc za darmo na stadion i pamietam pewnego Pana Redaktora, który niezwykle tendencyjnie usilowal krecic reportaz o narkomanach jarocinskich, by pozniej w dlugie zimowe wieczory puszczac te bzdury zrozpaczonym rodzicom. Pamietam wreszcie ten klimat, którego zycze obecnym organizatorom...
Pozdrawiam
Krzysztof Ciechanowski
Ostrów Wielkopolski


Książka "GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie" najtaniej u wydawcy IN ROCK:
kliknij tu!!!

Offline

 

#10 2006-08-03 22:04:29

Lysa

Grupowicz Gaduła

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 419

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Hmm.. Fajne te wspomnienia ;-)
ciekawe czy za jakieś 15ście lat ktoś moje będzie publikował..


Nie Ma Nas Kiedy Się Nie Buntujemy

Offline

 

#11 2006-08-10 12:45:21

Mustaa

Gość

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Ale super...
Ci ludzie to naprawdę przeżyli coś niezwykłego. A teraz tak wiele się pozmieniało - chociażby czasy...
Ale wypowiedzi naprawdę sensowne i interesujące.

 

#12 2006-08-18 08:58:59

stary załogant

Nowy Grupowicz

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2006-08-18
Posty: 9

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

to ja dorzucę jeszcze coś do wspomnień
pamiętam jak miejscowy proboszcz rozdawał przed kościołem kanapki dla nas , biednych punkowców
i ten ser z darów/zrzutów amerykańskich - wielki prostokątny , pomarańczowy o nieokreślonym smaku
całe pole go zajadało ...

Ostatnio edytowany przez stary załogant (2006-08-18 08:59:54)


pozdrawiam

Offline

 

#13 2006-08-18 12:32:04

Do Krzesztofa co wspomina

Gość

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Cze! Czy ten pewien pan redaktor który robił tendencyjne reportaże o ćpaniu na festiwalu to nie był czasem red. Fajbusie... coś tam   z prog.997  . Zamkneli mnie z kumplem Macem na dołek w komendzie milicji w Jarocinie na noc a rono do celi przyszedł ten redaktor i powiedział że nakręci z nami  taki niby wywiad o narkotykach , to nas za to wypuszczą.   I nakręcił. Cały blok póżniej mnie pokazywał palcami ! Ale i tak było zarąbiaście .
pzdr .  Klaudiusz

 

#14 2006-08-19 01:34:03

Pawlicki

Gość

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Do Krzesztofa co wspomina napisał:

Cze! Czy ten pewien pan redaktor który robił tendencyjne reportaże o ćpaniu na festiwalu to nie był czasem red. Fajbusie...

Nie ma redaktora o takim nazwisku

 

#15 2006-08-20 15:18:21

passenger

Gość

Re: Z księgi gości www.Jarocin-Festiwal.com

Pawlicki napisał:

Do Krzesztofa co wspomina napisał:

Cze! Czy ten pewien pan redaktor który robił tendencyjne reportaże o ćpaniu na festiwalu to nie był czasem red. Fajbusie...

Nie ma redaktora o takim nazwisku

oczywiscie, ze jest

i pamietam to scierwo robione w ramach lizania dupska komuszej gawiedzi i prezesom tiwi przez fajfusa "zawsze do uslug"

dokladnie tak to wygladalo, jak kolega wyzej napisal - znajdowal np. narabana malolate i stawial przed kamera i zadawal "podchwytliwe" pytania

zwykla wesz i szuja


pozdrawiam
p

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky SadskĂĄ VĂ˝hodnĂŠ Szamba betonowe Świeradów-Zdrój Noclegi Niemcy OтeНи Кампос Cayenne Budowa Domów Wrocław